Įkraunama...
Įkraunama...

Javari.co.uk/de/fr

Norėčiau metus panešioti, o paskui grąžinti ir naujus pirkti lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Rasulita123 @ 2013 08 13, 11:02)
Nelabai rasite batų, kurie nepragraužtų pūslių, kol jie būna nauji smile.gif Juk nusipirkus naujus batus, juos visada reikia pranešioti, kad jie prasitampytų pagal kiekvieno žmogaus kojos ypatumus. O kiekvieno žmogaus kojos nel labai skiriasi (tai kauliukas koks iššokęs, tai koja plati, tai dar kas nors) smile.gif O pūslės atsiranda priklausomai nuo to, kiek Jūs per dieną vaikščiojate su naujais batais, batuose koja su kojine, ar be jos ir t.t. smile.gif
Manau, kad neteisinga batus grąžinti dėl pratrintų pūslių. Nebent batai yra per maži ar per dideli, tada jau kita kalba. Mano tokia nuomonė smile.gif


Nu nesamonė, kad visi batai pusles pritrina blink.gif Jei kokybiški ir tinkamas dydis tikrai nepritrins. Niekada nenešioju trinančių batų doh.gif todėl ilgai renkuosi, kol tinkančius randu. Tai jau tos, kur čia turi pilnas spintas naujų batų turėtų puslėtom kojom vaikščioti cool.gif
Atsakyti
Vel as su savo grazinimo klausimais?
1. gavau i email laiska su nuoroda, kurioje yra barkodas ir grazinimo adresas, o kur ta faktura? g.gif
2. pastininke man aiskina kad negalima klijuoti barkodo ant siuntinio, tai kur ji tada klijuoti ant pacios patu dezes? g.gif doh.gif
Atsakyti
QUOTE(leone @ 2013 08 13, 13:29)
Vel as su savo grazinimo klausimais?
1. gavau i email laiska su nuoroda, kurioje yra barkodas ir grazinimo adresas, o kur ta faktura? g.gif
2. pastininke man aiskina kad negalima klijuoti barkodo ant siuntinio, tai kur ji tada klijuoti ant pacios patu dezes? g.gif  doh.gif


Grąžinimo adresą klijuojate ant dėžės, o lapą su barkodu dedate į dėžės vidų 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Rasulita123 @ 2013 08 13, 11:02)
Nelabai rasite batų, kurie nepragraužtų pūslių, kol jie būna nauji smile.gif Juk nusipirkus naujus batus, juos visada reikia pranešioti, kad jie prasitampytų pagal kiekvieno žmogaus kojos ypatumus. O kiekvieno žmogaus kojos nel labai skiriasi (tai kauliukas koks iššokęs, tai koja plati, tai dar kas nors) smile.gif O pūslės atsiranda priklausomai nuo to, kiek Jūs per dieną vaikščiojate su naujais batais, batuose koja su kojine, ar be jos ir t.t. smile.gif
Manau, kad neteisinga batus grąžinti dėl pratrintų pūslių. Nebent batai yra per maži ar per dideli, tada jau kita kalba. Mano tokia nuomonė smile.gif



QUOTE(kingcup @ 2013 08 13, 11:32)
nesigilinant į jokias aplinkybes - nugraužė, permaži, ar tiesiog nebepatinka, grąžinti galima ištisus metus  4u.gif


Yra batų, netrinančių pūslių. Šiuo atveju balerinkos, nešiojau be kojinaičių, dydis geras, vakar iš vakaro namuose pavaikščiojau, pasirodė viskas gerai, dydis geras, patogios, nusprendžiau pasilikti, bet šiandien taip nutrynė, kad nežinau, kada išdrįsiu jom vėl autis doh.gif
Atsakyti
Sveikos,
Gal kuri pades susigaudyti. Gavau laiska is vokieciu, supratau, kad siuntinys ko gero prarastas ir kad gali issiusti tuos batus vel, tik nesupratau, ar reikia dar jiems del to laisko atsakyti, tipo, kad sutinku kad issiustu pakartotinai. Ar cia jau automatiskai issius?

Laiskas:
vielen Dank für Ihre Nachricht.

Es tut mir leid, dass Ihre Ware noch nicht angekommen ist.

Leider haben wir keine Möglichkeit die Sendung zu verfolgen.

Wir müssen deshalb davon ausgehen, dass das Paket verloren gegangen ist.

Aus diesem Grund habe ich eine kostenlose Ersatzlieferung mit der Bestellnummer 303-2450711-2455553 veranlasst, die zwischen Freitag, 23. August und Montag, 9. September 2013 bei Ihnen eintreffen sollte.

Ich hoffe ich konnte Ihnen mit dieser Lösung weiterhelfen und wünsche noch eine angenehme Woche.
Atsakyti
QUOTE(vaiva626 @ 2013 08 13, 13:03)
Yra batų, netrinančių pūslių. Šiuo atveju balerinkos, nešiojau be kojinaičių, dydis geras, vakar iš vakaro namuose pavaikščiojau, pasirodė viskas gerai, dydis geras, patogios, nusprendžiau pasilikti, bet šiandien taip nutrynė, kad nežinau, kada išdrįsiu jom vėl autis  doh.gif

man dažnai nauji batai nutrina verysad.gif net nežinau kodėl g.gif
bet prasinešiojus, paskui viskas gerai būna. Tai kurį laiką vaikščioju apsiklijavus užkulnius doh.gif doh.gif
Atsakyti
QUOTE(Audry @ 2013 08 13, 15:14)
man dažnai nauji batai nutrina verysad.gif net nežinau kodėl g.gif
bet prasinešiojus, paskui viskas gerai būna. Tai kurį laiką vaikščioju apsiklijavus užkulnius doh.gif  doh.gif

Man taip pat. Va kad ir siandien nauji odiniai bateliai pritryne. Nors namie jau buvau panesiojusi juos kazkiek, bet va po miesta pasivaiksciojau ilgeliau ir nutryne doh.gif nors tikiu, kad prasinesios, nes man tikrai daznai batai jutrina. Juolab, kad dar ir be pedkelniu buvau wink.gif
O jei i tema, tai uzsakiau mb zieminius ecco, kaina superine, tik tikiuosi, kad nepaskes, nes siaip nesioja 43-43,5, o paemiau 44 g.gif
http://www.javari.de...../shoppingCart
Atsakyti
QUOTE(rasosrasotos @ 2013 08 13, 13:19)
vielen Dank für Ihre Nachricht.

Es tut mir leid, dass Ihre Ware noch nicht angekommen ist.

Leider haben wir keine Möglichkeit die Sendung zu verfolgen.

Wir müssen deshalb davon ausgehen, dass das Paket verloren gegangen ist.

Aus diesem Grund habe ich eine kostenlose Ersatzlieferung mit der Bestellnummer 303-2450711-2455553 veranlasst, die zwischen Freitag, 23. August und Montag, 9. September 2013 bei Ihnen eintreffen sollte.

Ich hoffe ich konnte Ihnen mit dieser Lösung weiterhelfen und wünsche noch eine angenehme Woche.


Žodžiu, jie neturi galimybės sekti siuntą, todėl mano, kad siuntinys pamestas yra. Dėl šios preižasties Jums įkėlė nemokamą pakaitinį tiekimą, kurio užsakymo nr. yra ......
Nuo rugpjūčio 23- rugsėjo 9 dienos Jūs jį turėtumėte gauti. Jie tikisi, kad Jums padėjo ir linki malonios savaitės.
Atsakyti
QUOTE(kregzde @ 2013 08 13, 16:31)
Žodžiu, jie neturi galimybės sekti siuntą, todėl mano, kad siuntinys pamestas yra. Dėl šios preižasties Jums įkėlė nemokamą pakaitinį tiekimą, kurio užsakymo nr. yra ......
Nuo rugpjūčio 23- rugsėjo 9 dienos Jūs jį turėtumėte gauti. Jie tikisi, kad Jums padėjo ir linki malonios savaitės.


Dekui 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(rasosrasotos @ 2013 08 13, 15:52)


Aš vieno siuntinio buvau negavusi, jie man išsiuntė pakaitinį ir gavau abu, tai antro atisakiau pašte, parašiau, kad atsisakau ir grąžino užsakovui. Dar parašiau javariui, kad gavau abu ir paskutinio atsisakiau. Tai Jūsų vietoje nenustebčiau, jei gautumėte abu biggrin.gif
Atsakyti
[quote=Erszebeth,2013 08 12, 20:28]
Neapsikentusi parašiau laišką, kodėl mano užsakymas dar neišsiųstas, nors vėliau užsakyti batai jau išsiųsti. Atsiprašė ir pasakė, kad parašė už tai atsakingam departamentui. Kitą dieną išsiuntė ir Clarksus, tai gausiu abu panašiu laiku.

Pas vokiečius gerom kainom "popsinio" dydžio rudeniniai Airstep

user posted image 38 d. - 49,43 eur
Sitie gana idomus, patiko. Gal zinot kaip dydis, ar atitinka? Ir idomu vairuojant ar kulnas nenusitrintu g.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo svieske: 13 rugpjūčio 2013 - 19:16