Įkraunama...
Įkraunama...

Javari.co.uk/de/fr

Per kiek laiko mazdaug gaunate vaikiskus batukus is javari.fr? Kaip supratau tai su javari.fr daugiausia bedos del siuntimo?
Atsakyti
QUOTE(Dilukai @ 2013 08 12, 13:39)
Ar yra kam prancūziškas javari siuntė per UPS? Per kiek laiko pristatė?
Nors man yra siuntę iš kitos parduotuvės per UPS, o paskui paaiškėjo, kad per LT paštą vistiek ateina g.gif


Man per UPS siunte rankine, pirmadieni issiunte, antradieni po pietu gavau. UPS kurjeris atveze.
Atsakyti
Esu siuntusi kokius 3-4 defektuotus batukus atgal. Niekada jokio čekio nesiunčiau ir jo neprašė. Tik pradžioj pati parašydauvau, kokios mano pašto išlaidos ir paprašydavau jas padengti, o paskutinius 2 kartus jie patys iškart ir už pašto išlaidas pervedė. Vistiek gi žino tarifus.

-------------

Tapanka, vieni greičiau batukai ateina - ir savaitės begyje, kiti vėliau - iki mėnesio, kadangi dabar dauguma siunčia per paštą, tai aišku ne taip greit kaip kurjeris.
Atsakyti
QUOTE(AuroraBO @ 2013 08 12, 12:19)
Nuskanuoti ir nusiųsti, bet čia tada, kai jie gaus batus ir grąžins už juos pinigus.

4u.gif
QUOTE(vasarojus @ 2013 08 12, 14:38)
Esu siuntusi kokius 3-4 defektuotus batukus atgal. Niekada jokio čekio nesiunčiau ir jo neprašė. Tik pradžioj pati parašydauvau, kokios mano pašto išlaidos ir paprašydavau jas padengti, o paskutinius 2 kartus jie patys iškart ir už pašto išlaidas pervedė. Vistiek gi žino tarifus.

na manau kai issiusiu, tai reikes pabandyti parasyti, vis delto pirmas kartas blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(Ingita @ 2013 08 12, 14:29)
Man per UPS siunte rankine, pirmadieni issiunte, antradieni po pietu gavau. UPS kurjeris atveze.

va tai tau, man ir rodo pristatymo dieną rytojų blink.gif
maniau gal neišsiverčiu iš prancūzų teisingai, gal ta data reiškia kada daiktą UPS'ui atiduos.
tai gerai jeigu rytoj biggrin.gif
ačiū už ats
Atsakyti
Neapsikentusi parašiau laišką, kodėl mano užsakymas dar neišsiųstas, nors vėliau užsakyti batai jau išsiųsti. Atsiprašė ir pasakė, kad parašė už tai atsakingam departamentui. Kitą dieną išsiuntė ir Clarksus, tai gausiu abu panašiu laiku.

Pas vokiečius gerom kainom "popsinio" dydžio rudeniniai Airstep

user posted image 38 d. -49,43 eur

user posted image 38 d. - 56,49 eur

El Naturalista įdomūs
user posted image 39 d. - 44,99 eur
Atsakyti
Sveiki,

Kai manote, ar sie timberlandai tinkami ziemai ?

http://www.javari.de...m...&pageCode=d

Atsakyti
Laba diena,

sakykit, ar galima grąžinti batus, jeigu vieną dieną panešiojus man nugraužė pūsles?
Atsakyti
QUOTE(vaiva626 @ 2013 08 13, 09:20)
Laba diena,

sakykit, ar galima grąžinti batus, jeigu vieną dieną panešiojus man nugraužė pūsles?


Nelabai rasite batų, kurie nepragraužtų pūslių, kol jie būna nauji smile.gif Juk nusipirkus naujus batus, juos visada reikia pranešioti, kad jie prasitampytų pagal kiekvieno žmogaus kojos ypatumus. O kiekvieno žmogaus kojos nel labai skiriasi (tai kauliukas koks iššokęs, tai koja plati, tai dar kas nors) smile.gif O pūslės atsiranda priklausomai nuo to, kiek Jūs per dieną vaikščiojate su naujais batais, batuose koja su kojine, ar be jos ir t.t. smile.gif
Manau, kad neteisinga batus grąžinti dėl pratrintų pūslių. Nebent batai yra per maži ar per dideli, tada jau kita kalba. Mano tokia nuomonė smile.gif
Atsakyti
QUOTE(vaiva626 @ 2013 08 13, 09:20)
Laba diena,

sakykit, ar galima grąžinti batus, jeigu vieną dieną panešiojus man nugraužė pūsles?


nesigilinant į jokias aplinkybes - nugraužė, permaži, ar tiesiog nebepatinka, grąžinti galima ištisus metus 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(kingcup @ 2013 08 13, 11:32)
nesigilinant į jokias aplinkybes - nugraužė, permaži, ar tiesiog nebepatinka, grąžinti galima ištisus metus  4u.gif


Bet naujus tik grąžint galima, ar ir panešiotus? unsure.gif
Atsakyti
QUOTE(kingcup @ 2013 08 13, 11:32)
nesigilinant į jokias aplinkybes - nugraužė, permaži, ar tiesiog nebepatinka, grąžinti galima ištisus metus  4u.gif


Metus galima grąžinti neavėtus batus, o čia jau kaip ir negalima pavadinti naujais g.gif
Atsakyti