Įkraunama...
Įkraunama...

Internetinės parduotuvės be tarpininkų - 189 tema

QUOTE(Vilkės akis @ 2013 07 29, 18:21)
Mokėjau MasterCard  4u.gif

hmm, gal ir man pavyktu tada:)
Atsakyti
QUOTE(Pakalnute_klp @ 2013 07 29, 18:25)
hmm, gal ir man pavyktu tada:)

Buvo nemažas pirkinukas, virš 80 svarų, tai viskas gerai. O vat vertbaudet tai tikriausiai nepavyks, gal jiems ir suma per maža buvo, tik 25 svarai g.gif Laišku atrašė, kad užsakymas vykdomas, tačiau pinigėliai net nerezervuoti.
Atsakyti
Nupirksiu porai mergaiciu HM kad pasirinkti svorio 4u.gif
Dideliu krepseliu neuzsakineju todel siuntima UK dalinu ant 2 mergaiciu , jeigu jusu krepselis labai didelis ant vienos 4u.gif
Nepykit bet su viena dviem prekytem nepriimu blush2.gif butu saunu kad atsirastu kam reik daugiau prekyciu 4u.gif
Miestas Alytus , kam tinka persiusiu 4u.gif
Prasom tik kam neskubu smile.gif
Siuntimas i LT 8kg
Jokiu koduku nenaudosiu smile.gif


Merginos kuri rasit ta nuostabu masiniuka gerom kainom bigsmile.gif saukit vietos vazineti rasim biggrin.gif
Oliuke aciu uz info , paspirtukas nupirktas thumbup.gif

Mergaites kur dar patalyne perkat g.gif Lareodute pramiegojau doh.gif biggrin.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo bbiitute: 29 liepos 2013 - 17:39
Unfortunately the below products have been cancelled off your order as the payment method chosen was not able to complete successfully. Please choose another method of payment and place your order again ensuring all of your details are correct.


SD laiskas, yra kam taip buve?

idomiausia, kad pinigai rezervuoti.....nieko as nesuprantu, man daryt is naujo uzsakyma ar ne?
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo pupyte_: 29 liepos 2013 - 18:43
Merginos, o kokius sportbacius/kedus perkate savo vaikams fizinio lavinimo pamokoms? Pasimeciau SD doh.gif Vienus buvau issirinkusi-ale raso, kad tik rugpjucio gale bus.. man reikia siandien...
Atsakyti
QUOTE(madmuazele @ 2013 07 29, 19:40)
Merginos, o kokius sportbacius/kedus perkate savo vaikams fizinio lavinimo pamokoms? Pasimeciau SD doh.gif  Vienus buvau issirinkusi-ale raso, kad tik rugpjucio gale bus.. man reikia siandien...

www.javari.fr paskutines ispardavimo dienos ko gero, ziureciau ten, ne SD 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(natina @ 2013 07 29, 16:46)
www.javari.fr paskutines ispardavimo dienos ko gero, ziureciau ten, ne SD 4u.gif



kodel ne javari.de?
Atsakyti
QUOTE(natina @ 2013 07 29, 18:46)
www.javari.fr paskutines ispardavimo dienos ko gero, ziureciau ten, ne SD 4u.gif

Ziurejau 4u.gif Siuos buvau nuziurejusi.. Ale sako, kad sportuoti reik ieskoti spec. sportui... Ir norisi pigesniu..
Atsakyti
QUOTE(madmuazele @ 2013 07 29, 19:50)
Ziurejau 4u.gif Siuos buvau nuziurejusi.. Ale sako, kad sportuoti reik ieskoti spec. sportui... Ir norisi pigesniu..


o kas jums sake kad reikia specialiu? g.gif mums mokykloje sake kad nesureiksminti to labai ir pakanka minstu padu, su lipukais lengvu tapkuciu ar sportinuku mirksiukas.gif
tokius pirkau, manau tiks puikiai 4u.gif
http://direct.asda.c...default,pd.html
Atsakyti
QUOTE(Kriiste @ 2013 07 29, 18:59)
o kas jums sake kad reikia specialiu? g.gif mums mokykloje sake kad nesureiksminti to labai ir pakanka minstu padu, su lipukais lengvu tapkuciu ar sportinuku mirksiukas.gif
tokius pirkau, manau tiks puikiai 4u.gif
http://direct.asda.c...default,pd.html

Kieno vaikai sportuoja smile.gif Be to-maniskis pilnapadis.. Ai, pasimeciau is viso-rinkausi rinkausi ir s gaunasi lotuliukas.gif
Atsakyti
ar atsakysit man kuri de SD, nes nzn ka daryt
Atsakyti
QUOTE(madmuazele @ 2013 07 29, 20:03)
Kieno vaikai sportuoja smile.gif Be to-maniskis pilnapadis.. Ai, pasimeciau is viso-rinkausi rinkausi ir s gaunasi lotuliukas.gif


tai jei sportuoja profesionaliai - tai ir reik spec batu - bet jie skiriasi pagal sporto saka, kurioje vaikas treniruojasi mirksiukas.gif o jei tik kuno kulturos pamokoms... ir jei dar pradinukui - kam? kiek jie ten pasportuoja, ka jie veikia per tas pamokeles - pabegioja, patupcioja, pasokineja, o jei dar mokytoja teikia prioritetus kazkam kitam - tu pamoku tiek ir nevyksta blush2.gif Vaikai greit auga, isauga - sakau, musu mokytoja liepe nepersistengti toje srityje 4u.gif
Atsakyti