Įkraunama...
Įkraunama...

Internetinės parduotuvės be tarpininkų - 189 tema

Sveikutes. Pakabino (nepraleido ) 2 TBS uzsakymus. Gal kas galit i AZ imesti tekstuka jiems del leidimo toliau pirkti. (pacios anglu zinios tik su google). blush2.gif
O gal kas pasakys ka negerai dariau uzsakymuose: bilings ir delivery adresai giminiu UK tokie pat (ir vardai ir pavardes tos pacios), o kortele mano vardu (LT).
Atsakyti
Per kiek laiko jums įdėjus skelbimą į plius.lt atsirado post24 siuntimo nuoroda? g.gif
Atsakyti
Galiu priimti kelias merginas SD pirkimui su nedideliais krepšiukais,Kaunas arba galiu persiųsti ir paštu,swedbankas. Užsakinėsiu vakare vėlai, loreta.nesvarbu@gmail.com 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(vikruole @ 2013 08 07, 10:02)
Sveikutes. Pakabino (nepraleido ) 2 TBS uzsakymus. Gal kas galit i AZ imesti tekstuka jiems del leidimo toliau pirkti. (pacios anglu zinios tik su google).  blush2.gif
O gal kas pasakys ka negerai dariau uzsakymuose: bilings ir delivery adresai giminiu UK tokie pat (ir vardai ir pavardes tos pacios), o kortele mano vardu (LT).



Manau, kad bilings adresa reikia rasyti jusų LT, kad sutaptų su korteles adresu smile.gif
Atsakyti
QUOTE(norala @ 2013 08 07, 10:34)
Manau, kad bilings adresa reikia rasyti jusų LT, kad sutaptų su korteles adresu smile.gif

tikrai problema ne tame smile.gif mano abu UK smile.gif
Papildyta:
QUOTE(Oliuke_ @ 2013 08 07, 08:49)
renku GAP.eu iki nemokamo.

ka randi gero? man kazkaip eurais viskas brangoka atrodo biggrin.gif 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Martyna @ 2013 08 07, 10:09)
Per kiek laiko jums įdėjus skelbimą į plius.lt atsirado post24 siuntimo nuoroda?  g.gif


per pusvalandį smile.gif
Atsakyti
QUOTE(murashke @ 2013 08 07, 10:42)
tikrai problema ne tame smile.gif mano abu UK smile.gif
Papildyta:




na, as vakar , kai pakeiciau bilings adresa i LT, tai tada praleido g.gif
o pries tai kelis uzsakymus buvo sustabde smile.gif
Atsakyti
QUOTE(žemuogienė @ 2013 08 07, 10:49)
per pusvalandį smile.gif

Vadinasi kažką ne taip padariau, nes vakar įdėjau, šiandien dar nieko nėr unsure.gif
Atsakyti
QUOTE(Martyna @ 2013 08 07, 10:51)
Vadinasi kažką ne taip padariau, nes vakar įdėjau, šiandien dar nieko nėr  unsure.gif


įtakos gali turėti kompiuterio nustatymai - man darbe nerodo irgi post24 skelbime
Atsakyti
QUOTE(zebriuk @ 2013 08 07, 11:06)
įtakos gali turėti kompiuterio nustatymai - man darbe nerodo irgi post24 skelbime

Matyt parduodamas daiktas per didelis buvo, įdėjau mažesnį ir iškart rodo biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(auroryte @ 2013 08 06, 23:53)
Užsinorejau kelių daiktų, ieškau, kas renka Everything5 pounds. Jungčiausi. Kaunas-Marijampolė, bet galiu ir siustis. 4u.gif

Ieskau 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(murashke @ 2013 08 07, 10:42)
tikrai problema ne tame smile.gif mano abu UK smile.gif
Papildyta:

ka randi gero? man kazkaip eurais viskas brangoka atrodo biggrin.gif  4u.gif

man svarais ir pigiau prekes gautusi, bet ar kas nores per UK jungtis? Aisku galiu pasiulyt is UK nemokamai pargabenti, bet tik uz kokiu 6 sav.
Atsakyti