Įkraunama...
Įkraunama...

Internetinės parduotuvės be tarpininkų - 189 tema

QUOTE(Užsispyrėlė @ 2013 07 31, 20:16)
jaučiuosi kaip kokia višta  doh.gif
padėkit išsiųsti per post24 nemokaimai per plius.lt. Niekaip nerandu pasirinkimo post24, kaip kad jie reklamuoja doh.gif  įdėjau skelbimą, jį patvirtino, einu į savo skelbimus, atodarau, bet dėl siuntimo nieko nerandu. gal ne ten ieškau? g.gif

P norint siųsti per autoplius.lt tai reikia už skelbimą mokėti?


man pora dienu po idejimo nerode doh.gif
Atsakyti
QUOTE(me2za @ 2013 07 31, 13:59)
Sakyčiau toks variantas net praktiškesnis (nes pirma lyg iki 9 kg tinka jei neklystu), mano penkiametė dar telpa ir skaito knygeles atsisėdusi biggrin.gif Tinka iki 18 kg net mirksiukas.gif Pirkau už 30 eurų, bet laaaaaabai seniai blush2.gif



QUOTE(rozete @ 2013 07 31, 14:46)
mes irgi tokio tipo turėjom, iki 18kg smile.gif bet pirkom tik todėl, kad įtarėm kad ir vyresnėlis norės dažnai išbandyt, o tos kur iki 9kg, gali ir neatlaikyt. taip ir atsitiko, mėgo ir jis ten pagulėt susirietęs  doh.gif ir atlaikė kuo puikiausiai, nes tvirtos jos tokios smile.gif


As ir ziurinejau FP kataloge tokius tinkamus iki 18 kg.. Pamaniau bus ilgesniam laikui ir dar saugiau, jei didesnis sumastys atsisesti... Matyt tokiu ir ieskosiu g.gif

QUOTE(Užsispyrėlė @ 2013 07 31, 14:05)
mes pirkom tokią vibro kėdutę
ir būtent iš šio tinklapio, siunčiau per tarpininkę laivu


Dekui 4u.gif


QUOTE(buubble @ 2013 07 31, 15:22)
Labai saunus, tik visose parduotuvese ju kainos labai uzkeltos ir daugiausia tinkamos iki 9kg vaikams, o mes pirkkom labai panasu gariunuose 220lt, kai kitur +/- 350 lt 4u.gif


JAu nebenuvaziuosiu i Gariunus... man per sudetinga judeti blush2.gif doh.gif
Atsakyti
QUOTE(madmuazele @ 2013 07 31, 20:47)

JAu nebenuvaziuosiu i Gariunus... man per sudetinga judeti blush2.gif  doh.gif


vyra nusiuskit mirksiukas.gif biggrin.gif gal sutiks biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(ta-pa-ti @ 2013 07 31, 19:51)
vyra nusiuskit  mirksiukas.gif  biggrin.gif  gal sutiks  biggrin.gif

biggrin.gif oi ne.. pati geriau.. prie pc prekintis man patinka-jau retai i parduotuves ir uzsuku... o jei reik-tai kancia buna doh.gif lotuliukas.gif
Atsakyti
Gal zinote kokiose LT parduotuvese yra tokiu vienkartiniu patiesaliuku? Randu tik assorti g.gif
user posted image

Atsakyti
QUOTE(LoveIs @ 2013 07 31, 21:03)
Gal zinote kokiose LT parduotuvese yra tokiu vienkartiniu patiesaliuku? Randu tik assorti  g.gif
user posted image

mes is vokiskos vaistines siuntemes. 10 vnt 1.8 eur berods rolleyes.gif
Atsakyti
QUOTE(madmuazele @ 2013 07 31, 20:59)
biggrin.gif oi ne.. pati geriau.. prie pc prekintis man patinka-jau retai i parduotuves ir uzsuku... o jei reik-tai kancia buna doh.gif  lotuliukas.gif


man irgi kančia po parduotuves trintis doh.gif doh.gif
bet prieš pat gimdymą teko pasitrinti nes pamiršau užsakyti kalėdines dovanas lotuliukas.gif doh.gif blush2.gif tai teko eit i parduotuves. biggrin.gif
šiemet taip nebebus. jau dabar prekinuosi kalėdoms lotuliukas.gif
vyras tik pergyveno kad nepagimdyčiau nes terminas buvo kalėdų diena. bet jis ten daugiau į kelnes varė nei aš biggrin.gif
aš ir gimdyt pati norėjau nuvažiuot. bet vyras nedavė mašinos raktelių lotuliukas.gif doh.gif

Papildyta:
QUOTE(Oliuke_ @ 2013 07 31, 21:05)
mes is vokiskos vaistines siuntemes. 10 vnt 1.8 eur berods rolleyes.gif


o kam juos naudojat? blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(ta-pa-ti @ 2013 07 31, 20:26)
man irgi kančia po parduotuves trintis  doh.gif  doh.gif
bet prieš pat gimdymą teko pasitrinti nes pamiršau užsakyti kalėdines dovanas  lotuliukas.gif  doh.gif  blush2.gif  tai teko eit i parduotuves.  biggrin.gif
šiemet taip nebebus. jau dabar prekinuosi kalėdoms  lotuliukas.gif

As jau turiu kelias Kaledines dovanas-noriu visomis pasirupinti is anksto, nes tikrai nenoresiu lakstyti po parduotuves... ir siaip jau pastebejau kaip ramu ir gera buti pasirupinusiai is anksto thumbup.gif

Man jau dabar neleidzia vazineti blink.gif doh.gif Jei kur reikia-kaip tai vaziuosi blink.gif Atrodo prie vairo nesedejusi doh.gif lotuliukas.gif
Atsakyti
http://bangomango.co.uk apie sita parduotuve esat girdeje?
Atsakyti
blush2.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Lauruciuk: 31 liepos 2013 - 21:38
QUOTE(Oliuke_ @ 2013 07 31, 21:05)
mes is vokiskos vaistines siuntemes. 10 vnt 1.8 eur berods rolleyes.gif


Wau thumbup.gif
O gal nuorodele galima, o tai dukra jau 20 kg sveria, tai sunkoka laikyt pakelus kokiam Akropolyje, viesam WC gi nepasodinsi
Atsakyti
4u.gif
Atsakyti