Įkraunama...
Įkraunama...

Internetinės parduotuvės be tarpininkų - 189 tema

QUOTE(madmuazele @ 2013 07 31, 13:17)
Pirkot nauja? Kur?


Konkreciai mes turejom tokia
http://www.prekesvai...rainforest.html
Pirkau LT, vibro mes nejungdavom, o muzikeles ir svieseles dukrai labai patiko.
Dabar seses vaikui perejo, negali atsidziaugt.

O shiaip ju labai gi daug skirtingom kainom..
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo valyte_7: 31 liepos 2013 - 13:37
yra galiojantis 10 sv nuolaidos kodukas tesco, tad laukiu prisijungianciu mirksiukas.gif salygas jau surasiau anksciau
Atsakyti
QUOTE(darlia25 @ 2013 07 30, 23:46)
beje, yra ir WELEDOS produktu ir ŠIUSLERIO drusku nr 11. labai tinkamas mamytems-plaukams, nagams, odai  mirksiukas.gif 1000 tabl-9.80eur http://www.12drusku....-drusku/silicea


visai norėčiau pabandyt, bet laiko striuka, paskubom permečiau akimis, nesu nieko girdėjus apie tas druskas ax.gif jei spėsiu-prisijungsiu 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Rutele_S @ 2013 07 31, 09:49)
O su tais didcar'ais kur vaikai vazines, namie, kieme? pas mus kieme tokios plyteles su nuleistais krasciukais,jau nelygus pavirsius kaip trinkeliu, idomu ar pavaziuos...o kur asfaltas gatveje, tai irgi grubus gan, sunkiai ir su paspiriama masiniuke pavaziuot eina. Tai nebent namie kambari, kol neprisireiktu per slenksti vaziuot... Ju tokie mazyciai ratukai... papasakokit kas turit kaip ten kas del sios mano abejones, nes jutubej kiek video ziurejau vaziuoja ant pavirsiaus lygut lygutelio...
mastau, nes irgi lb noriu, butu po egle, kaip kas rase. Tik gal dar mano per mazas? nemokes...ale daaugs juk g.gif

Kuo didesnis svoris, tuo sunkiau ant nelygaus paviršiaus. namie laminatu rieba nuostabiai. Mano vaikis gavo būdamas 2m, tai varė jau pirmą kart kaip ralistas smile.gif

Užklausiau uošvio kiek ir už kiek gauna Svingius: konkrečiai pardės nežino, bet sakė moka iki 100lt. Tad tikiu, jog tie ebay ar amazone kur yra po 25sv ar pan.
Tad pasikartosiu, nemokėčiau už didicar 170lt, jei net jie originalesni už Svingius, nes lietuviški svingiai, kurių kaina siekia 100lt yra puikios kokybės, kas juos čiupinėjo Lt pardėse manau tai žino blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(Kriiste @ 2013 07 31, 11:34)
idomu pasieksim batu tepalu kiekius lotuliukas.gif


Aš tepalo vien savam darbe, kuriam tik apie 30 žmonių ir aišku da ne visi pirko, pernai užsakiau pradžioj 20 vnt, o po to 3 kartus po 40 biggrin.gif Po 10 vnt. pirko, o viena bendradarbė sakė su juo net baldus atsinaujino, žodžiu, kuo daugiau tokio gėrio biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(madmuazele @ 2013 07 31, 12:41)
Gal zinot ar toks dalykas vertas demesio ir kur pigiau ieskoti?
user posted image


Mes tokią turėjom, labai pasiteisino thumbup.gif

user posted image

Sakyčiau toks variantas net praktiškesnis (nes pirma lyg iki 9 kg tinka jei neklystu), mano penkiametė dar telpa ir skaito knygeles atsisėdusi biggrin.gif Tinka iki 18 kg net mirksiukas.gif Pirkau už 30 eurų, bet laaaaaabai seniai blush2.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo me2za: 31 liepos 2013 - 14:00
mes pirkom tokią vibro kėdutę
http://www.amazon.co...inforest deluxe

ir būtent iš šio tinklapio, siunčiau per tarpininkę laivu
Atsakyti
QUOTE(Oliuke_ @ 2013 07 31, 14:42)
yra galiojantis 10 sv nuolaidos kodukas tesco, tad laukiu prisijungianciu  mirksiukas.gif salygas jau surasiau anksciau

O koks kodukas?
Atsakyti
QUOTE(Užsispyrėlė @ 2013 07 31, 14:46)
Užklausiau uošvio kiek ir už kiek gauna Svingius: konkrečiai pardės nežino, bet sakė moka iki 100lt. Tad tikiu, jog tie ebay ar amazone kur yra po 25sv ar pan.
Tad pasikartosiu, nemokėčiau už didicar 170lt, jei net jie originalesni už Svingius, nes lietuviški svingiai, kurių kaina siekia 100lt yra puikios kokybės, kas juos čiupinėjo Lt pardėse manau tai žino  blush2.gif

bet pardavinėja juos už 219 Lt doh.gif Svingius šiek tiek bandėm, atrodo kokybiški rolleyes.gif
Atsakyti
QUOTE(Užsispyrėlė @ 2013 07 31, 14:46)
Kuo didesnis svoris, tuo sunkiau ant nelygaus paviršiaus. namie laminatu rieba nuostabiai. Mano vaikis gavo būdamas 2m, tai varė jau pirmą kart kaip ralistas smile.gif

Užklausiau uošvio kiek ir už kiek gauna Svingius: konkrečiai pardės nežino, bet sakė moka iki 100lt. Tad tikiu, jog tie ebay ar amazone kur yra po 25sv ar pan.
Tad pasikartosiu, nemokėčiau už didicar 170lt, jei net jie originalesni už Svingius, nes lietuviški svingiai, kurių kaina siekia 100lt yra puikios kokybės, kas juos čiupinėjo Lt pardėse manau tai žino  blush2.gif

gal turit kokia nuorodele kur jie yra po 100lt. ax.gif
as kiek vakar ieskojau radau po 219lt, o tie amazon neoriginalai po 25, tai plius siuntimas uk, plius i LT tai suma beveik ta pati gaunasi.
ech man noretusi irgi pigiau
Atsakyti
mandco.com

user posted image
Atsakyti
QUOTE(Jolė*** @ 2013 07 31, 13:46)
Aš tepalo vien savam darbe, kuriam tik apie 30 žmonių ir aišku da ne visi pirko, pernai užsakiau pradžioj 20 vnt, o po to 3 kartus po 40  biggrin.gif Po 10 vnt. pirko, o viena bendradarbė sakė su juo net baldus atsinaujino, žodžiu, kuo daugiau tokio gėrio  biggrin.gif

o kaip vadinasi šitas stebuklas biggrin.gif
Atsakyti