Įkraunama...
Įkraunama...

Internetinės parduotuvės be tarpininkų - 189 tema

QUOTE(magute @ 2013 07 31, 10:15)
as pabaigsiu issiaiskinti su didicar, kaip del mokejimo ir uzsakymo atsiuntimo ir duosiu zinoti, nes jau per az gavau prasymu uzsakyti. kol kas niekam nieko neatrasiau, nes nezinau visko tiksliai.
dar klausimas, kas juos turi, ar galetumete pamatuoti koks mazdaug dydis? idomu ar tilptu per post24.lt terminala ji issiusti, dezes ismatavimai 68*38*41

amazone randu
Item Weight 5 kg
Product Dimensions 79 x 30 x 29 cm

taip kad per terminala niekaip neissiusciau.

kaip tik norejau rasyt, jog be sansu per terminala persiusti smile.gif

QUOTE(Rutele_S @ 2013 07 31, 10:49)
O su tais didcar'ais kur vaikai vazines, namie, kieme? pas mus kieme tokios plyteles su nuleistais krasciukais,jau nelygus pavirsius kaip trinkeliu, idomu ar pavaziuos...o kur asfaltas gatveje, tai irgi grubus gan, sunkiai ir su paspiriama masiniuke pavaziuot eina. Tai nebent namie kambari, kol neprisireiktu per slenksti vaziuot... Ju tokie mazyciai ratukai... papasakokit kas turit kaip ten kas del sios mano abejones, nes jutubej kiek video ziurejau vaziuoja ant pavirsiaus lygut lygutelio...
mastau, nes irgi lb noriu, butu po egle, kaip kas rase. Tik gal dar mano per mazas? nemokes...ale daaugs juk g.gif

mes namie vazinejau, pirmam aukste didele erdve pas mus. Lauke nebandem
Atsakyti
QUOTE(bbiitute @ 2013 07 31, 10:01)
PRIIMSIU DAR VIENA  HM KREPSELI 4u.gif


Surinkta 4u.gif
Smagu butu kad be bajeriu doh.gif biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(magute @ 2013 07 31, 09:15)
as pabaigsiu issiaiskinti su didicar, kaip del mokejimo ir uzsakymo atsiuntimo ir duosiu zinoti, nes jau per az gavau prasymu uzsakyti. kol kas niekam nieko neatrasiau, nes nezinau visko tiksliai.
dar klausimas, kas juos turi, ar galetumete pamatuoti koks mazdaug dydis? idomu ar tilptu per post24.lt terminala ji issiusti, dezes ismatavimai 68*38*41

amazone randu
Item Weight 5 kg
Product Dimensions 79 x 30 x 29 cm

taip kad per terminala niekaip neissiusciau.


Man tiktu ir pastu smile.gif Nebent kazkaip iki Kauno pavyktu nugabenti-is ten tai pasiimtumeme ir vilnietem galetumeme paimti smile.gif

As a.z. neatakuoju... Palauksim info cia visos 4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo madmuazele: 31 liepos 2013 - 10:13
QUOTE(bbiitute @ 2013 07 31, 10:35)
g.gif  Tai cia dabar jus i AZ atakuoti  biggrin.gif ?
Siusiu vyra i Klaipeda  thumbup.gif ar jus is ten ?

neatakuokit, nes ten mazai vietos, netilps, paskui netycia dar istrinsiu. kai tik turesiu info, parasysiu cia, tada man i email. paskaiciuosiu kiek susirinks, jei daugiau nei 10 tai paklausiu kokia siuntimo kaina. bet manau man uzteks ir 10 uzsakyti.

per lpexpess.lt ilgis 74,5cm. vat klausimas kokie dezutes ismatavimai, nes viena 78 esu siuntusi ir gulsciai idejau, tilpo, bet buvo plona. bet manau kam tiks persiusiu tikriausiai pastu. bet velgi, jei dovanosite kaledoms, tai tikriausiai bus blogai, jei ant dezutes lipdysiu adresa, reiks vel kazka galvoti kaip ipakuoti. net nezinau g.gif
Atsakyti
QUOTE(magute @ 2013 07 31, 11:13)
neatakuokit, nes ten mazai vietos, netilps, paskui netycia dar istrinsiu. kai tik turesiu info, parasysiu cia, tada man i email. paskaiciuosiu kiek susirinks, jei daugiau nei 10 tai paklausiu kokia siuntimo kaina. bet manau man uzteks ir 10 uzsakyti.

per lpexpess.lt ilgis 74,5cm. vat klausimas kokie dezutes ismatavimai, nes viena 78 esu siuntusi ir gulsciai idejau, tilpo, bet buvo plona. bet manau kam tiks persiusiu tikriausiai pastu. bet velgi, jei dovanosite kaledoms, tai tikriausiai bus blogai, jei ant dezutes lipdysiu adresa, reiks vel kazka galvoti kaip ipakuoti. net nezinau  g.gif

jo ilgis be dezutes 79 cm biggrin.gif dezute kiek pamenu plona labai buvo
Atsakyti
QUOTE(magute @ 2013 07 31, 10:13)

per lpexpess.lt ilgis 74,5cm. vat klausimas kokie dezutes ismatavimai, nes viena 78 esu siuntusi ir gulsciai idejau, tilpo, bet buvo plona. bet manau kam tiks persiusiu tikriausiai pastu. bet velgi, jei dovanosite kaledoms, tai tikriausiai bus blogai, jei ant dezutes lipdysiu adresa, reiks vel kazka galvoti kaip ipakuoti. net nezinau  g.gif



Gal pades?

As didesnius ir sunkesniu daiktus siunciu registruojant per MD
Is namu i namus, siaip tai ten gal 11 lt kainuoja, o jei siunti 2 ar daugiau kaina mazesne buna
Jei neklystu 2 registruojant po 9,5 lt mokejau

Venipako kurjeris atvaziuoja pasiima ir nuveza tam zmogui i namus.
Patogu ir tikrai pigu smile.gif
Atsakyti
parase jie, kad galima paypal sumoketi. uzsakyma pateikti email. issiuntimas po apmokejimo per 7-10 dienu i lietuva.

kas noresite, prasau rasyti i email miglele2@yahoo.com kuria spalva. pinigelius imsiu is anksto, nes neturesiu tiek uzdeti vieno kaina 170lt +1,2 banko mokestis + jei reikes persiuntimo. perduoti galesiu i vilniu (pasilaiciai/oro uostas) ir panevezi tik su salyga, kam nera skubu. kitoms galiu siusti pastu (apie +10 lt) (tik nezinau kaip reiks supakuoti)
user posted image
1. Fiery Flamboyant Red
2. Cool Colourful Blue
3. Pretty Princess Pink
4. Bright Brilliant Yellow
5. Playful Plum Purple




Papildyta:

neparsiau, kad as is klaipedos.


paziuresiu kiek ten kainuoja, gal bus paprasiau per juos.
QUOTE(lina0612 @ 2013 07 31, 11:33)
Gal pades?

As didesnius ir sunkesniu daiktus siunciu registruojant per MD
Is namu i namus, siaip tai ten gal 11 lt kainuoja, o jei siunti 2 ar daugiau kaina mazesne buna
Jei neklystu 2 registruojant po 9,5 lt mokejau

Venipako kurjeris atvaziuoja pasiima ir nuveza tam zmogui i namus.
Patogu ir tikrai pigu smile.gif

Atsakyti
Sveikos merginos 4u.gif
Atsiprasau, jeigu nelabai i tema ax.gif , bet noreciau keleta produktu is cia
http://www.allcosmeticswholesale.com/ .
Gal kas nors artimiausiu metu uzsakines sau ir galetu priimti mane blush2.gif - pati nelabai moku prkti is uzsienio, o ir visada malonu pasidalinti siuntimo islaidomis blush2.gif ? ( Vln, bet gali buti ir su siuntimu is kito miesto )
Atsakyti
Magute, paskui pasidalink ispudziais. Idomu per ka siuncia, kokie siuntos ismatavimai ir t.t. Gal as tada i Vilniu koki bendra padaryciau ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Oliuke_ @ 2013 07 31, 11:50)
Magute, paskui pasidalink ispudziais. Idomu per ka siuncia, kokie siuntos ismatavimai ir t.t. Gal as tada i Vilniu koki bendra padaryciau  ax.gif

butinai
Atsakyti
QUOTE(magute @ 2013 07 31, 10:41)
parase jie, kad galima paypal sumoketi. uzsakyma pateikti email. issiuntimas po apmokejimo per 7-10 dienu i lietuva.


O ten raso, kad lipduku rinkinys vienam didicar'ui nemokamai siuo metu-ar galima kazi uzsakyti?
Atsakyti
QUOTE(madmuazele @ 2013 07 31, 11:57)
O ten raso, kad lipduku rinkinys vienam didicar'ui nemokamai siuo metu-ar galima kazi uzsakyti?

uzklausiu 4u.gif
Atsakyti