Taša, tavo disbalansas reiškiasi ir virškinimo sutikimais, todėl laikinai nustok vaikytis skanėstų, sėsk tik ant troškintų daržovių ir nelabai smarkiai apdorotos mėsytės+ riebalai, gal net tas GHI laikinai labiausiai tiktų (jei pasirodytų, kad netoleruoji pieno baltymo).
Tik pamažiukais, neskubėdama.
Dar- dėl kokosų aliejaus. Aš nesu jo ekspertė, nes pakol kas esu ragavusi tik porą pavyzdžių- anksčiau valgėm tik iš S.P. (per metus suvalgėm gal 10 litrų), o dabar apsipirkau iš Eko pirk. Ir man neįprastas jo poskonis. Tačiau gal jis visai geras, nenoriu smarkiai kritikuoti ko neišmanau.
Paskaitinėjau
Merkolą, jis reklamuoja kokosų aliejų- Fresh Shores, Extra Virgin Coconut Oil, kaina litro apie 60 lt
paskui
ČIA QUOTE
Taigi, apskritai telieka ir vėl pakartoti banalią frazę aliejus aliejui nelygu.
Į ką reikėtų atkreipti dėmesį:
Kad kokosų aliejus būtų šalto spaudimo nerafinuotas ir nedezodoruotas;
Kad kokosų aliejus būtų ekologiškas (KODĖL)? Ekologiško aliejaus gamyboje leidžiami tik mechaniniai spaudimo būdai, be to nenaudojamos cheminės medžiagos nei auginimo, nei riešutų apdorojimo, nei spaudimo ir aliejaus apdorojimo stadijose.
Prastesnę nors ir nerafinuoto kokoso aliejaus kokybę išduoda aliejaus karstelėjęs skonis, pakankamai intensyvus jo aromatas ir pan. Jei kokoso aliejaus kvapas, buvęs malonus iškart po pakuotės atidarymo, po kažkurio laiko pakito ir tapo nemalonus, tai yra dar vienas prastesnės kokybės nerafinuoto aliejaus požymis!;
Geriausias kokosų aliejus yra gaminamas iš kokosų riešutų.
sakyčiau, palyginus tas iš ekopirk ir turi tokį intensyvesnį lygtai ir karstelėjusį kvapą.
Bet gal man taip vaidenasi.
jūs pačios spręskit, kai turėsit galimybę palyginti keletą pavyzdžių