Įkraunama...
Įkraunama...

Azijietiška kosmetika III

aciu wink.gif supratau smile.gif
Atsakyti
QUOTE(kavenska @ 2013 07 19, 09:10)
ir man nepatiko, tepasi sunkiai, storu sluoksniu, labai nenaturaliai veidas atrodo schmoll.gif

Aš tai plonu tepiau... Užtai nemaskavo nifiga biggrin.gif Tai aš jį naudoju tap - užsitepu visą veidą su juo, kur poros - kitu, o kur reikia maskuot - dar su konsileriu biggrin.gif

Tai čia iš taupumo, nes mesti gaila biggrin.gif
Bet šiaip jau, kaip suvokiu, BB idėja buvo ta, kad nereikia milijono priemonių? Tai va ta idėja prie šito neatsiskleidžia biggrin.gif
Atsakyti
Sveikos mergaitės 4u.gif

Sakykit o nėra kokios išparduotuvės, kur Jūs parduodate netikusias, nepatikusias azijietiškas priemones ax.gif
Atsakyti
Nu kad gal ne? Mes jas turim ir plūstam. Bent jau aš biggrin.gif Bet šiaip tai gera mintis tokią temą atsidaryti.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Noa: 19 liepos 2013 - 10:16
QUOTE(Noa @ 2013 07 19, 11:15)
Nu kad gal ne? Mes jas turim ir plūstam. Bent jau aš biggrin.gif Bet šiaip tai gera mintis tokią temą atsidaryti.


būsiu pirma pirkėja bigsmile.gif ax.gif
Atsakyti
Butų gerai nauja tema atidaryti, kur galima butų parduoti ar pasikeisti netikusiomis priemonėms, nes aš turiu labai daug viskuo, o norėsi išbandyti viską. Tik nežinau kur ta tema atidaryti... smile.gif
Atsakyti
Logiškai galvojant, gal skelbimuose? Tik man regis, ten po kažkiek laiko temas užraukia mastau.gif
Atsakyti
QUOTE(Aliona_aa @ 2013 07 19, 13:06)
Butų gerai nauja tema atidaryti, kur galima butų parduoti ar pasikeisti netikusiomis priemonėms, nes aš turiu labai daug viskuo, o norėsi išbandyti viską. Tik nežinau kur ta tema atidaryti... smile.gif

as uz bigsmile.gif
Atsakyti
QUOTE(LEEja @ 2013 07 19, 12:22)


Aš irgi. Kaip tik turiu krūvą atliekamų priemonių.
Atsakyti
QUOTE(raimaza @ 2013 07 19, 11:14)
Sveikos mergaitės 4u.gif

Sakykit o nėra kokios išparduotuvės, kur Jūs parduodate netikusias, nepatikusias azijietiškas priemones ax.gif

Aisku, kad yra
KITA
Kosmetikos isparduotuve
Ir pigiau nusiperki ir nereikia 2 savaiciu laukti:)
As ir savo gauta bbika ne to nr ten imeciau.
Mergai, gal nereikia atskiros temos? Juk sita tema musu plepalams ne i tema. Galim cia deti kuri ka turi atliekamo, netinkamo ir t.t. su kainom ar mainu pasiulymais.
Jei nuspresit sukurti spec. temute, nepamirskit cia nuorodele imesti.
Juk Iherb tema irgi turi atskira ispardavimo tema "isparduotuve tik iHerb pirktoms prekems"
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Nidulia: 19 liepos 2013 - 13:24
QUOTE(Nidulia @ 2013 07 19, 13:22)

Mergai, gal nereikia atskiros temos? Juk sita tema musu plepalams ne i tema. Galim cia deti kuri ka turi atliekamo, netinkamo ir t.t. su kainom ar mainu pasiulymais.


ne šita, ana bendraminčiuose, todėl čia tššššš topsecret.gif biggrin.gif
Atsakyti
tiksliai, ne i ta tema parasiau smile.gif
Atsakyti