Įkraunama...
Įkraunama...

Azijietiška kosmetika III

QUOTE(Noa @ 2013 07 18, 18:17)
Ir taip nepraeis nė 100 metų, kai taps aišku, koks produktas geriausias lotuliukas.gif

Kai man bus 100 metu, tai busiu bais grazi lotuliukas.gif
Papildyta:
QUOTE(kavenska @ 2013 07 18, 18:15)

o man jis patiko, turejau 3 meginukus, su malonumu sunaudojau, veidas graziai atrode, nekimso man poru ax.gif

Kaina jo nemaza ir as is pradziu maniau, kad jis man tinka. Gal kai idegiau, patapo per sviesus ir todel toks vaizdas, kad matosi, kad esu issitepliojusi. g.gif
Ryt bandysiu dar kitus turimus meginukus. Turiu dar nebandytu biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Nidulia @ 2013 07 18, 12:26)
Bloguose mergos raso, kad su tais kiausiniais tikrai rezultatai yra, tik tai ne savaites darbas. Bent pora menesiu. O ka ten zaisti? Juk poru pilinga ir kauke tik 2 kart savaiteje galima naudoti. Jei poru nevalysite, uzsitersines dar labiau ir kamedonai garantuoti. As valau pilingu, molio kaukemis ir spec kremu-giliam poru valymui. Bet tai ne  azijieciu kosmetika. Pabaigsiu savas priemones, ateis eile ir kiausmas:)


Bet va įdomu, kaip tų kiaušinių sudėtis g.gif Kadangi ta odos zona pas mane jautri, bijau, kad su dažnais pilingais ir kaukėmis dar labiau jos nesuerzinčiau unsure.gif Raustančiai odai bet ko negalima.
Tarkim, pilingus pagal idėją man galima naudoti tik enzyminius.


QUOTE(mamile @ 2013 07 18, 14:08)
Aš irgi poras atradau pradėjus bibikais domėtis. iki tol jos man kaip ir nekėlė problemų. o vat su bb kremais labai matosi. Kiaušinis jokios naudos nedavė, ar su juo ar be pasitepus bb kremu man poros išryškėja. Geriau atrodo prieš bb tepant drekinantį kremą, negu tomy moly porų maskuoklį ( ausinis kiaušinis).



Primink, o kurį būtent kremą prieš BB naudoji?
Gal šitą :

http://www.testerkor...a...81&cate=140

Atsakyti
QUOTE(kavenska @ 2013 07 18, 18:15)
Papildyta:

o man jis patiko, turejau 3 meginukus, su malonumu sunaudojau, veidas graziai atrode, nekimso man poru ax.gif

ir as megineliu susizavejau ir visa pakuote nupirkau, bet atsiunte tai 21 vietoj 23. Tai irgi uzmarinuotas guli be darbo.
Atsakyti
QUOTE(mamile @ 2013 07 18, 15:08)
Aš irgi poras atradau pradėjus bibikais domėtis. iki tol jos man kaip ir nekėlė problemų. o vat su bb kremais labai matosi.

Man irgi biggrin.gif Aš net nežinojau, kad tokias turiu - ne nu, žinojau, kad pro jas dera kvėpuoti, reklamose sako, kūdikiai kvėpuoja pro užpakaliuką, o suaugę pro poras biggrin.gif Bet daugiau nieko. O dabar jau daugmaž žinau, kur jos yra biggrin.gif

Man atrodo, kad čia tiek visi apie poras šneka, populiari tema, kad dabar mes visos jas matom, ir kas turėjo, ir kas neturėjo biggrin.gif

Bliamba, nu gal neužsisakysiu aš kol kas to cho bo. Reiktų iš padorumo bent pribaigt tuos du missha, du skin79 ir vieną Tony Moly, pilnas pakuotes, ką? lotuliukas.gif doh.gif ph34r.gif

O gal užsisakyt? Tada imsiuosi pribaiginėjimo blush2.gif lotuliukas.gif
Atsakyti
lotuliukas.gif Noa, jau apsi BBinusi nuo ausu galiuku iki koju pirstuku lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Nidulia @ 2013 07 18, 21:46)
lotuliukas.gif Noa, jau apsi BBinusi nuo ausu galiuku iki koju pirstuku  lotuliukas.gif

Jo, BB, prisipirkau kaip durnius giros lotuliukas.gif Vietoj to, kad kaip visi žmonės - testerius, ale tai ne, man buteliukai patiko lotuliukas.gif
Atsakyti
Klausimukas del Testerkorea - ar ant siuntos raso tikra siuntos verte?
Nes pvz Roseroseshop visada raso maza verte, kad muitine neprikibtu smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Ugile @ 2013 07 18, 22:13)
Klausimukas del Testerkorea - ar ant siuntos raso tikra siuntos verte?
Nes pvz Roseroseshop visada raso maza verte, kad muitine neprikibtu smile.gif


Visada buna parašyta Fancy goods value 20$, bet daugiau nei 30$ neuzsakinejau, plius siuntimas aisku, nes siuntimas neapmuitinamas. 4u.gif
Swipe gailu pasakyti kad roseroseshop apsimoka pirkti missha testerius ir produktus, kiaušinius tony moly, o testerkorea.com apsimoka pirkti kitus mėginukus, history of whoo ir sulwhasoo produktus ir mėginukus, plius jie dabar kažkaip idėda labai daug megineliu, o iš roseroseshop megineliu niekada negavau.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Aliona_aa: 18 liepos 2013 - 21:40
http://www.ebay.com/...=item35c986f991

o sita kas nors bandet ?
ir BB ir CC. ax.gif
Papildyta:
http://mi-xwa.blogsp...complexion.html

neblogai raso.
Atsakyti
QUOTE(Faustina2000 @ 2013 07 18, 22:57)
o sita kas nors bandet ?
ir BB ir CC.  ax.gif

Turiu juodą.
Nepatiko.
Labai poros matosi, maskavimas minimalus schmoll.gif
Atsakyti
QUOTE(Aliona_aa @ 2013 07 18, 22:30)
Visada buna parašyta Fancy goods value 20$, bet daugiau nei 30$ neuzsakinejau, plius siuntimas aisku, nes siuntimas neapmuitinamas. 4u.gif
Swipe gailu pasakyti kad roseroseshop apsimoka pirkti missha testerius ir produktus, kiaušinius tony moly, o testerkorea.com apsimoka pirkti kitus mėginukus, history of whoo ir sulwhasoo produktus ir mėginukus, plius jie dabar kažkaip idėda labai daug megineliu, o iš roseroseshop megineliu niekada negavau.


Roseroseshop reikia paprasyti megineliu ax.gif Reikia parasyti i ju foruma (kairiame lango sone) zinute, kad mano uzsakymas toks ir toks, prasome ideti meginuku. Tada ideda rolleyes.gif Bet daug meginuku nesitikekit, gausit max 5 vnt.
Atsakyti
QUOTE(Noa @ 2013 07 19, 00:22)
Turiu juodą.
Nepatiko.
Labai poros matosi, maskavimas minimalus

ir man nepatiko, tepasi sunkiai, storu sluoksniu, labai nenaturaliai veidas atrodo schmoll.gif
Atsakyti