Įkraunama...
Įkraunama...

Azijietiška kosmetika III

uzsakiau jau kruvele meginiu. Gaila, kad missha chobo tik 1 nr megineliuose yra.
Atsakyti
QUOTE(Nidulia @ 2013 07 18, 12:15)
uzsakiau jau kruvele meginiu. Gaila, kad missha chobo tik 1 nr megineliuose yra.

Is ybejaus emei ar is testerkorea?
Zinote, o man siandien labai patiko turetas meginukas Skin79 Hot Pink, sviesokas siuo metu, tai ant virsaus tamsesnes mineralines uzdejau - labai liuks rezultatas gavosi thumbup.gif
Atsakyti
O ar kas nors bandė naudoti tuos visus tris Tony Moly kiaušinius kompleksiškai ? Noriu užsiimti savo porų gydymu (kurias, beje, atradau pradėjus BB/CC bandymus ir paieškas doh.gif ). Bet paskaitinėjau keletą blogų, tai gal man tokie papuolė, nebuvo ten kažkokio vau, kad tie kiaušiniai stebuklus padarė g.gif
Tai lyg ir noriu tų kiaušinių, bet vis susilaikau. Pius abejojoju, ar turėsiu kantrybės su visais trimis žaisti blush2.gif blush2.gif

Plius dar toks reikalas, galbūt kažkas irgi turit tokios patirties. Mano nosis ir sritis aplink nosį ne tik porėta, bet ir jautri, va ten tos probleminės rausvos vietos, kurias aš turiu maskuoti. Tai vat aš galvoju, jei pradėsiu intensyviai gydyti poras, tai kaip su tuo jautrumu, rasuvumu - ar neiššauks priešingo rezultato, ar nesustiprins tos raudimo problemos g.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Ingėnas: 18 liepos 2013 - 12:13
QUOTE(kavenska @ 2013 07 18, 12:34)
Is ybejaus emei ar is testerkorea?
Zinote, o man siandien labai patiko turetas meginukas Skin79 Hot Pink, sviesokas siuo metu, tai ant virsaus tamsesnes mineralines uzdejau - labai liuks rezultatas gavosi thumbup.gif

is ebay per 3 pardavejus gavosi
Papildyta:
QUOTE(Ingėnas @ 2013 07 18, 13:11)
Bet paskaitinėjau keletą blogų, tai gal man tokie papuolė, nebuvo ten kažkokio vau, kad tie kiaušiniai stebuklus padarė  g.gif
Tai lyg ir noriu tų kiaušinių, bet vis susilaikau. Pius abejojoju, ar turėsiu kantrybės su visais trimis žaisti  blush2.gif  blush2.gif

priešingo rezultato, ar nesustiprins tos raudimo  problemos g.gif


Bloguose mergos raso, kad su tais kiausiniais tikrai rezultatai yra, tik tai ne savaites darbas. Bent pora menesiu. O ka ten zaisti? Juk poru pilinga ir kauke tik 2 kart savaiteje galima naudoti. Jei poru nevalysite, uzsitersines dar labiau ir kamedonai garantuoti. As valau pilingu, molio kaukemis ir spec kremu-giliam poru valymui. Bet tai ne azijieciu kosmetika. Pabaigsiu savas priemones, ateis eile ir kiausmas:)
Atsakyti
QUOTE(kavenska @ 2013 07 18, 12:34)
Zinote, o man siandien labai patiko turetas meginukas Skin79 Hot Pink, sviesokas siuo metu, tai ant virsaus tamsesnes mineralines uzdejau - labai liuks rezultatas gavosi thumbup.gif

Cia sitas?
user posted image

Jei sitas, tai as jau trecia karta ji testuoju. Pirmi du kartai patiko, net vyras gyre, kad skaistus veidas. Siandien, kaip tik, ir as ji uzsitepusi. Kadangi sulindusi I karsta siltnami ir dar suni slaugau, kompotus reikes statyti, tai ner kada neti veidrodi paziureti. Galva pilna lapu visokiu, ale marmuze bbiku uztepta smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Ingėnas @ 2013 07 18, 13:11)
O ar kas nors bandė naudoti tuos visus tris Tony Moly kiaušinius kompleksiškai ? Noriu užsiimti savo porų gydymu (kurias, beje, atradau pradėjus BB/CC bandymus ir paieškas  doh.gif ). Bet paskaitinėjau keletą blogų, tai gal man tokie papuolė, nebuvo ten kažkokio vau, kad tie kiaušiniai stebuklus padarė  g.gif
Tai lyg ir noriu tų kiaušinių, bet vis susilaikau. Pius abejojoju, ar turėsiu kantrybės su visais trimis žaisti  blush2.gif  blush2.gif

Plius dar toks reikalas, galbūt kažkas irgi turit tokios patirties. Mano nosis ir sritis aplink nosį ne tik porėta, bet ir jautri, va ten tos probleminės rausvos vietos, kurias aš turiu maskuoti. Tai vat aš galvoju, jei pradėsiu intensyviai gydyti poras, tai kaip su tuo jautrumu, rasuvumu - ar neiššauks priešingo rezultato, ar nesustiprins tos raudimo  problemos g.gif

Aš irgi poras atradau pradėjus bibikais domėtis. iki tol jos man kaip ir nekėlė problemų. o vat su bb kremais labai matosi. Kiaušinis jokios naudos nedavė, ar su juo ar be pasitepus bb kremu man poros išryškėja. Geriau atrodo prieš bb tepant drekinantį kremą, negu tomy moly porų maskuoklį ( ausinis kiaušinis).
Atsakyti
siandien situo pasitepliojau. [MISSHA] Signature Wrinkle Filler BB Cream.
Atejau pas tevus. Mama uzklause kokia pudra as taip prisimaliavojau. Matosi is tiesu, sakyciau uzkimstos poros. Idomiai taip.

Tepiausi 21 numeriu, nes toki meginuka turiu. Pati maniau, kad man tinka.
Reiskia, sitas man netinka. unsure.gif

Testuoju toliau.
Atsakyti
Vios cia taip kankinasi, vienintele Miaska sedi rami, nes rado savo idealu BBika smile.gif
Atsakyti
panasu, kad reikia pirkt visus ka randi ir bandyt biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Nidulia @ 2013 07 18, 13:44)
Cia sitas?

sitas, truputeli veidas i vakara blizga, bet siaip visai nieko 4u.gif
Papildyta:
QUOTE(Faustina2000 @ 2013 07 18, 15:20)
siandien situo pasitepliojau. [MISSHA] Signature Wrinkle Filler BB Cream.
Atejau pas tevus. Mama uzklause kokia pudra as taip prisimaliavojau. Matosi is tiesu, sakyciau uzkimstos poros. Idomiai taip.

o man jis patiko, turejau 3 meginukus, su malonumu sunaudojau, veidas graziai atrode, nekimso man poru ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Faustina2000 @ 2013 07 18, 16:25)
panasu, kad reikia pirkt visus ka randi ir bandyt  biggrin.gif

Ir taip nepraeis nė 100 metų, kai taps aišku, koks produktas geriausias lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Faustina2000 @ 2013 07 18, 16:25)
panasu, kad reikia pirkt visus ka randi ir bandyt  biggrin.gif

doh.gif
Atsakyti