Įkraunama...
Įkraunama...

Azijietiška kosmetika III

QUOTE(Nidulia @ 2013 07 17, 22:04)
As tokio bb dar nemeginau:) O kur meginelius pirkote?
Kaip niezti nagai uzsisakyti mizon serumu ir kremu, kad negaliu  ax.gif


Pirkau cia
Atsakyti
QUOTE(Ugile @ 2013 07 17, 22:19)

Raso, kad nr 02 turi spindejimo. Jis labia sviesus, taip?
Atsakyti
QUOTE(Nidulia @ 2013 07 17, 22:25)
Raso, kad nr 02 turi spindejimo. Jis labia sviesus, taip?

Nidulia, bus šviesus schmoll.gif
Mano pirmasis bibikas, kurio jau nėr - Etude House Precious Minerals All Day Strong Nr. 3 - va tas yr panašus kaip Misshiniai Nr. 23, tinka nebaltai odai.
Atsakyti
QUOTE(Nidulia @ 2013 07 17, 22:25)
Raso, kad nr 02 turi spindejimo. Jis labia sviesus, taip?


Nespindi ant manes visai ax.gif Mano sviesi oda, tai tas N02 tinka. Bet maciau, kad yra ir kitu numeriu pirkti kaip W13,W24, W15 (tamsiausias)
Atsakyti
QUOTE(Miaška @ 2013 07 17, 22:32)
Nidulia, bus šviesus schmoll.gif
Mano pirmasis bibikas, kurio jau nėr - Etude House Precious Minerals All Day Strong Nr. 3 - va tas yr panašus kaip Misshiniai Nr. 23, tinka nebaltai odai.

Man dabar visi sviesoki, bet manau 13 ir 24 gal nieko butu? O jei 13 smaisyti su 15-visai gerai smile.gif Nerandu 24 nr megineliu. 15 tai jau labia tamsus. Kazkas ieskojo tamsaus bbiko, nepamenu kuri mergike klause.
As kaip ne visi smile.gif Kunas rudesnis uz veida. Paprastai prisitepa mergiote pudromis ir eina-baltakune, bet rudaveide. As-atvirksciai. Bet jau greitai nusipilinguosiu rudumus, tai busiu normali:)
Atsakyti
QUOTE(Nidulia @ 2013 07 17, 22:44)
Man dabar visi sviesoki, bet manau 13 ir 24 gal nieko butu? O jei 13 smaisyti su 15-visai gerai smile.gif Nerandu 24 nr megineliu. 15 tai jau labia tamsus. Kazkas ieskojo tamsaus bbiko, nepamenu kuri mergike klause.
As kaip ne visi smile.gif Kunas rudesnis uz veida. Paprastai prisitepa mergiote pudromis ir eina-baltakune, bet rudaveide. As-atvirksciai. Bet jau greitai nusipilinguosiu rudumus, tai busiu normali:)


As vadinasi kaip visi g.gif Kaklas niekada neidega schmoll.gif
Yra pirkti tokiu meginuku W13:
Roseroseshop
Atsakyti
QUOTE(Ugile @ 2013 07 17, 21:55)
Nidulia, man kol kas geriausias BB:
Etude House Precious Mineral BB Cream Bright fit N02  mirksiukas.gif
Gavau neseniai 3 meginukus, 2 jau sunaudojau, labai patiko.

As turiu, tik spalva W13, man tai ziauriai subegdavo i rauksles, kurias atvirksciai noreciau sumazinti, o neparyskinti ax.gif o dar kaip dura pilna pakuote pirkau doh.gif taip ir stovi pora kartu panaudota 4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo kavenska: 17 liepos 2013 - 22:04
7.23 bendra kaina:) Cia rubyruby parduotuve?
13 tai as radau ir ebay, ale 24 nerandu.
Atsakyti
Nidulia, i serumu tema, pazek koki geri nusipirkauNaruko wub.gif

pasiskaityti galima cia
Atsakyti
QUOTE(kavenska @ 2013 07 17, 23:03)
As turiu, tik spalva W13, man tai ziauriai subegdavo i rauksles, kurias atvirksciai noreciau sumazinti, o neparyskinti ax.gif o dar kaip dura pilna pakuote pirkau  doh.gif taip ir stovi pora kartu panaudota 4u.gif

Kaip skirtingai visoms. O nr 13 nera labai sviesus?
Man jau galva skauda nuo tu visu bbiku.
Pas RoseRose dabar pigus TonyMoly kiausai.
http://www.roseroses...e...ny moly egg
Papildyta:
QUOTE(kavenska @ 2013 07 17, 23:18)
Nidulia, i serumu tema, pazek koki geri nusipirkauNaruko  wub.gif

pasiskaityti galima cia

Blyn, nenervuok bash.gif . Neseniai pirkau seruma uz 40 euru ir siandien atkeliavo kremas 40 euru. Viso 80 euru 2 pakuoteles. Norite, kad nusisauciau?? Dar cia erzinasi su visokiais gerais serumais, sazines yra? lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Nidulia @ 2013 07 17, 23:19)
Kaip skirtingai visoms. O nr 13 nera labai sviesus?

sviesus, neidegusiai odai
Atsakyti
roseroseshop.com koks siuntimo mokestis ?
Atsakyti