Įkraunama...
Įkraunama...

Azijietiška kosmetika III

QUOTE(Lalabamba @ 2013 12 10, 21:27)
Pirkau amazone, pardavėjas "jusaz". Ir kaip tik dabar perskaičiau 12.08 vieną iš atsiliepimų:
"Nepirkite Missa Perfect Cover BB kremas nuo šio pardavėjo patikimumą. Jis yra suklastotas. Jeigu jau žinoma, kada jis sakė, kad tai buvo laivybos iš Kinijos ugh."

o jei jam laiskeli, kad fake prekiauja ir grazintu pinigus?
Atsakyti
QUOTE(Nidulia @ 2013 12 10, 21:45)
o jei jam laiskeli, kad fake prekiauja ir grazintu pinigus?

Parašiau, pažiūrėsim ar sureaguos... biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Lalabamba @ 2013 12 10, 17:29)
Pamačius kremo spalvą, pagalvojau kad šitas tai jau gal ir nieko bus.... Bet užsitepiau, ir toookia nesveikai pabalus atrodau sad.gif Raudonumas lenda iš po kremo, todėl ta šviesi spalva - lyg kaukė ant veido. Gal ne peš šviesi, o tiesiog atspalvio kito reikia? Na, kad raudonumą numuštų?  g.gif


Etude house tikrai gelsvas vienas yra, gerai maskuoja raudonumą.
DAr Lioele žalias irgi raudonumą maskuoja, tik biški pilkesnis, bet man su skaistalais jis super irgi smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Jadzka @ 2013 12 10, 22:53)
Etude house tikrai gelsvas vienas yra, gerai maskuoja raudonumą.
DAr Lioele žalias irgi raudonumą maskuoja, tik biški pilkesnis, bet man su skaistalais jis super irgi smile.gif


Ačiū! Ieškosiu mėginukų prieš puolant pirkti pilną pakuotę.... doh.gif lotuliukas.gif
Pardavėjas man atrašė:
hi
I am sorry,
We are sure our items are from Korea. we can full refund you after you return your item, please go to your account to ask a refund. you can ask usps post man to take it back to where it come from. the return address is the "address on the box lable."
We can pay the cost

Niekada nebuvau susidūrusi su prekių grąžinimu g.gif Verta prasidėti? Kaip tai vyksta?
Tiesa, atgalinis adresas - korėja, o ant deklaracijos prekių kilmės šalis - China. Tai gal vis gi fake? g.gif
Atsakyti
QUOTE(Lalabamba @ 2013 12 11, 09:21)
Ačiū! Ieškosiu mėginukų prieš puolant pirkti pilną pakuotę....  doh.gif  lotuliukas.gif
Pardavėjas man atrašė:
hi
I am sorry,
We are sure our items are from Korea. we can full refund you after you return your item, please go to your account to ask a refund. you can ask usps post man to take it back to where it come from. the return address is the "address on the box lable."
We can pay the cost

Niekada nebuvau susidūrusi su prekių grąžinimu  g.gif  Verta prasidėti? Kaip tai vyksta?
Tiesa, atgalinis adresas - korėja, o ant deklaracijos prekių kilmės šalis - China. Tai gal vis gi fake?  g.gif

aisku, kad verta. O kodel turite moketi uz fufeli. Uz tuos pinigus nusipirksite kita bbika.
Atsakyti
Aš tai kažkaip nebežiuriu į BB spalvas, ar šviesesnis ar tamsesnis, nes tikrai sunkiai surasti tinkamą variantą, tai dabar ant BB dedu Baby doll BB powder birią ir ant viršaus dar pamakaluoju Egipto žemės ir po visko dar užpurškiu puršikamą vandenuką viskas susiguli labai naturaliai, niekas nepasakytų, kad tiek priteptas veidas ir spalvą galima pasireguliuoti pagal save su Egipto žeme, pagal sezoną smile.gif
Atsakyti
Na ką, gavau savo kelis siuntinukus smile.gif
Buvo pridėta ir daug mėginukų smile.gif

Išbandytas Mizon sraiginis prausiklis. Fainas. Laukiu dar sraiginio kremo.

Toliau smile.gif Tony moly lip tint. Visai nieko, susigeria gražiai.
Atsakyti
Jadzka, gal galima sraiginio prausiklio nuoroda, ax.gif
mano sraiginis kremas kazkur pakeliui.
Atsakyti
QUOTE(Nidulia @ 2013 12 10, 21:18)
negaliu atsakyti, nes as toki pati, atsisukanti nusipirkusi esu. O gal cia ismislai viskas? Nu nejaugi masiskai fake pardavineja? Kur jus pirkote savaji bbika?

po ilgo laiko grizau i tema smile.gif prisiminus apie atsisuka/neatsisuka.

dabar is missha.eu gavau pilna pakuote M perfect cover B.B. cream. Neatsisuka schmoll.gif
Mano odos spalva balta su raudonumu, paakiai balti/pamele. Labai man tinka ir patinka. Ant virsaus dar biria B.B. uzdedu. Patenkinta rezultatu.
Atsakyti
QUOTE(ellinga @ 2013 12 15, 15:44)
po ilgo laiko grizau i tema  smile.gif prisiminus apie atsisuka/neatsisuka.

dabar is missha.eu gavau pilna pakuote M perfect cover B.B. cream. Neatsisuka  schmoll.gif
Mano odos spalva balta su raudonumu, paakiai balti/pamele. Labai man tinka ir patinka. Ant virsaus dar biria B.B. uzdedu. Patenkinta rezultatu.

Reiskia ne ismislas - pas mane fake:(
Atsakyti
QUOTE(Nidulia @ 2013 12 15, 22:36)
Reiskia ne ismislas - pas mane fake:(


Aš saviškius fake išsiunčiau atgal namolio. biggrin.gif Telieka tikėtis, kad ir pinigus atgausiu... lotuliukas.gif Gavau jau Mizon snail kremuką. Truputį bijojau pasiskaičiusi, jog kažkuriai merginai sausino odą. Kol kas man visai fainas snarglinis kremas... lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Lalabamba @ 2013 12 15, 21:48)
Aš saviškius fake išsiunčiau atgal namolio. biggrin.gif  Telieka tikėtis, kad ir pinigus atgausiu...  lotuliukas.gif Gavau jau Mizon snail kremuką. Truputį bijojau pasiskaičiusi, jog kažkuriai merginai sausino odą. Kol kas man visai fainas snarglinis kremas...  lotuliukas.gif



O tu tą Mizon snail kremą vieną naudoji ar ant viršaus dar drėkinantį tepi? Ir kokia tavo oda?
Turiu jį, bet vis nesiryžtu bandyti blush2.gif
Atsakyti