Įkraunama...
Įkraunama...

Azijietiška kosmetika III

QUOTE(Margareta @ 2013 12 06, 09:20)
ir kokie rezultatai? gal pakomentuokit placiau smile.gif

kad sunku pasakyti:) Man ptinka ir tinka, tai tiek:) Julkanos kazkada labia placiai ji komentavo. Pameginkit varyti atgal puslapius, o gal net pties tai rasytije temoje. Turetumet rasti.
Atsakyti
Laba,
Kas su testerkorea? Ar jau nebesiuncia i LT?
Atsakyti
Mergaitės, patarkit 4u.gif
nuispirkau Missha Perfect cover bibikus 21 ir 23. Ir aišku jie man visai netinka schmoll.gif Aišku dėl to, kad gi mano oda i rausvumą... doh.gif Užsitepiau pabandymui ir sėdžiu dabar kaip geiša baltu veidu.... lotuliukas.gif Gal žinot kas tiktų rausvai odai? Pavasarį turėjau skin79 "super +". Jeigu ne jo pilkumas, būtų visai neblogas. Bet užsimaniau kažko tinkamesnio ir mečiausi į paieškas. Garnier neblogos spalvos buvo, tik veidas per daug blizgėjo, atrodė lyg oda būtų itin riebi. Labai laukiau šių mishos kremukų, bet dabar jau aišku, kad netinka visai. Kažkaip anksčiau nebuvau atkreipusi dėmesio, kad nežiūrint į tai jog poakiai baltai-mėlyni, mano oda raudono atspalvio... doh.gif
Dar noriu rekomendacijų ką tepat prieš bibikus? Aš tepu drėkinantį kremą po jo http://www.iherb.com...r...r=null&ic=1 bet nepasakyčiau, kad labai gražiai bb kremas dengtųsi... Vis tiek aš matau kažkokius pašerpėtojimus. Gal turi ką gero išbandžiusios ir tokiai problemai spręsti? smile.gif
Ačiū! 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Lalabamba @ 2013 12 10, 15:47)
Mergaitės, patarkit  4u.gif
nuispirkau Missha Perfect cover bibikus 21 ir 23. Ir aišku jie man visai netinka  schmoll.gif Aišku dėl to, kad gi mano oda i rausvumą...  doh.gif Užsitepiau pabandymui ir sėdžiu dabar kaip geiša baltu veidu.... 

net nr 23 geisiskai ant veido atrodo??
Atsakyti
QUOTE(Nidulia @ 2013 12 10, 16:11)
net nr 23 geisiskai ant veido atrodo??

Aga, perbalus nesveikai atrodau... blush2.gif O kaklas - smėlio geltonumo biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Lalabamba @ 2013 12 10, 16:16)
Aga, perbalus nesveikai atrodau...  blush2.gif  O kaklas - smėlio geltonumo  biggrin.gif

keista, nes nr 23 nera labai jau sviesus.
Atsakyti
QUOTE(Nidulia @ 2013 12 10, 17:15)
keista, nes nr 23 nera labai jau sviesus.


Pamačius kremo spalvą, pagalvojau kad šitas tai jau gal ir nieko bus.... Bet užsitepiau, ir toookia nesveikai pabalus atrodau sad.gif Raudonumas lenda iš po kremo, todėl ta šviesi spalva - lyg kaukė ant veido. Gal ne peš šviesi, o tiesiog atspalvio kito reikia? Na, kad raudonumą numuštų? g.gif
Atsakyti
QUOTE(Lalabamba @ 2013 12 10, 17:29)
Pamačius kremo spalvą, pagalvojau kad šitas tai jau gal ir nieko bus.... Bet užsitepiau, ir toookia nesveikai pabalus atrodau sad.gif Raudonumas lenda iš po kremo, todėl ta šviesi spalva - lyg kaukė ant veido. Gal ne peš šviesi, o tiesiog atspalvio kito reikia? Na, kad raudonumą numuštų?  g.gif

kazka merginos nemazai diskutavo butent apie tokia oda. Pameginkit paskaitineti atgal tema, nes tikrai minejo kurie bbikai tinkami raustanciai odai.
Atsakyti
QUOTE(Nidulia @ 2013 12 10, 17:58)
kazka merginos nemazai diskutavo butent apie tokia oda. Pameginkit paskaitineti atgal tema, nes tikrai minejo kurie bbikai tinkami raustanciai odai.

Ačiū, Nidulia> Bandysiu ieškotis 4u.gif Jau išsiaiškinau, kad nusipirkau fake... doh.gif Jeigu atsisukantis dozatorius - vienintelis ir tikras rodiklis, tai maniškis atsisuka, reiškia padielka. doh.gif O įdomu originalo ir fake spalvos gali skirtis? biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Lalabamba @ 2013 12 10, 20:04)
Ačiū, Nidulia> Bandysiu ieškotis  4u.gif  Jau išsiaiškinau, kad nusipirkau fake...  doh.gif  Jeigu atsisukantis dozatorius - vienintelis ir tikras rodiklis, tai maniškis atsisuka, reiškia padielka.  doh.gif O įdomu originalo ir fake spalvos gali skirtis?  biggrin.gif

negaliu atsakyti, nes as toki pati, atsisukanti nusipirkusi esu. O gal cia ismislai viskas? Nu nejaugi masiskai fake pardavineja? Kur jus pirkote savaji bbika?
Atsakyti
QUOTE(Nidulia @ 2013 12 10, 21:18)
negaliu atsakyti, nes as toki pati, atsisukanti nusipirkusi esu. O gal cia ismislai viskas? Nu nejaugi masiskai fake pardavineja? Kur jus pirkote savaji bbika?

Pirkau amazone, pardavėjas "jusaz". Ir kaip tik dabar perskaičiau 12.08 vieną iš atsiliepimų:
"Nepirkite Missa Perfect Cover BB kremas nuo šio pardavėjo patikimumą. Jis yra suklastotas. Jeigu jau žinoma, kada jis sakė, kad tai buvo laivybos iš Kinijos ugh."
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Lalabamba: 10 gruodžio 2013 - 20:29
QUOTE(Lalabamba @ 2013 12 10, 15:47)
Mergaitės, patarkit  4u.gif
nuispirkau Missha Perfect cover bibikus 21 ir 23. Ir aišku jie man visai netinka  schmoll.gif

Man tas pats, todel pirkau Missha Perfect Cover 27 numeriuka, jis toks geltonai idegusios odos spalvos, tai pamaisau su 23 numeriuku ir gaunasi liuks, mano oda t.p. linkusi i raudonuma. Tiesa, 27 numeriuko Azijoje neradau, koriejieciams jis matomai per tamsus, pirkau is USA.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo kavenska: 10 gruodžio 2013 - 20:36