Įkraunama...
Įkraunama...

Azijietiška kosmetika III

QUOTE(Jolė*** @ 2013 12 01, 01:14)
Suprantu, matyt, nebuvo tokio dalyko bandžiusių, gal ta sudėtis nelabai rūpi, o svarbiau poveikis. Aš pirkdama, pvz. iš ebay, nerandu aprašymų, sudėties, na gal išskyrus keletą bibikų, prie kurių buvo parašyta kažkas tokio, na pvz. prie MISSHA  Signature, kad su ecocert organiniais ingredientais ir be 7 blogybių.

Vo, kad supykdziau:)smile.gif Na supraskit, juk is jusu posto niekas net nepagalvotu, kad jau viska perskaitete. Atrodo, kad isoko mergele ir duok info, kartokite visos viska is naujo:)
Sudeciu reikia ieskoti visur. Asmeniskai as, daugiausiai pilnas sudetis randu rusaiciu atsiliepimuose apie azijietiska kosmetika. 4u.gif
Atsakyti
Aš jau kelis metus naudoju vien tik korėjietišką kosmetiką, su minimaliais intarpais kažko vakarietiško extra atvėjais rolleyes.gif
Mylimiausios firmos jau čia aptartos Missha, Etude house, Tony moly.
Ir nors anksčiau apie ją nelabai žinojau, bet dabar labai pamilau It's Skin thumbup.gif

Korėjoje užėjau į jų parduotuvę nes buvo akcijos kaukėms 1 +1 tai taip ir pasilikau ilgam lotuliukas.gif

BB kremą ir pudrytę šviesią iš ten naudoju šiuo metu. Baby face vadinasi.


O prekės kurias perku jau n kartų išbandytos ir pamėgtos tai: (mylimiausios)

Missha: Signature BB kremas, concelearis (tas mažame pakely), tada paakių šviesintojas, tušai, kaukės ir visi rankų kremai.

Etude house: Wonder Pore valikliai visi, Precious mineral BB kremas, lūpdažiai ir lupų balzamai
(mane matyt paperka, kad mieli jie lotuliukas.gif )

Tony moly: CC cooling cushion. (jų net du vienetus nusipirkau vasarą, kad siųstis nereiktų)

o štai tas Bright aura CC kremas baisiai išreklamuotas man netiko. Lavono veidą padaro ir sausina labai schmoll.gif


It's skin jau paminėjau kas patiko. Dar geros kaukytės Nature Republic yra. Ir Misshos kvepalai~

Ir ką galėčiau vasarai rekomenduot, tai "Good bye trouble BB magic mist" iš Etude House.
Atvėsina veidą, drėkina, bet kartu ir nesiriebaluoja jis.
Aloe vea į sudėtį įeina.

Va taip aš į jūsų temelę įsiveržiau, nes tik dabar pamačiau, kad tokia ezistuoja rolleyes.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo zhmogeliukas: 01 gruodžio 2013 - 00:54
QUOTE(Nidulia @ 2013 12 01, 00:44)
Vo, kad supykdziau:)smile.gif Na supraskit, juk is jusu posto niekas net nepagalvotu, kad jau viska perskaitete. Atrodo, kad isoko mergele ir duok info, kartokite visos viska is naujo:)
Sudeciu reikia ieskoti visur. Asmeniskai as, daugiausiai pilnas sudetis randu rusaiciu atsiliepimuose apie azijietiska kosmetika.  4u.gif


Baikit, aš nesupykau, bet pagalvojau, kad gal ne taip klausimą suformulavau, nes kiek kitokio pobūdžio informacija domina. Pati nemėgėja į temas įšokančių ir iš karto jau 1000 kartų girdėtą klausimą užduodančių, tad ir pabandžiau paaiškinti, kas mane domina labiausiai. Šiaip visada ir supermaminuosi, ir googlinuosi visais klausimais, o jau neradus informacijos užduodu klausimą, bet su tais azijatais man truputi mišios. Ačiu Nidule, bandysiu pas rusaites ieškoti, tos kalbos dar nepamiršau smile.gif
Atsakyti
QUOTE(zhmogeliukas @ 2013 12 01, 01:49)

Va taip aš į jūsų temelę įsiveržiau, nes tik dabar pamačiau, kad tokia ezistuoja  rolleyes.gif

Ir galvos skausmu ineset, nes daug ko net neciuinejusi as blink.gif
O temeleje visos laukiamos:)
Atsakyti
QUOTE(Nidulia @ 2013 12 01, 01:54)
Ir galvos skausmu ineset, nes daug ko net neciuinejusi as  blink.gif
O temeleje visos laukiamos:)


Na kurgis kurgis, pasiskaičiau temelę, tai toks vaizdas susidarė, kad pasikausčiusios ekspertės esat bigsmile.gif

Aš kažkaip nelabai eksperimentuoju paskutiniu metu, bet vasaros pirkiniais patenkinta.


O gal kas nors perkate kaukes didesniais kiekiais?
Nes po vieną labai jau neapsimoka online pirktis schmoll.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo zhmogeliukas: 01 gruodžio 2013 - 00:58
Gal kas pirkot gelines SPA pirštines ? Kokius ten spec kremus reik naudot ? Ar pasiteisino pirkinys ? 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Jolė*** @ 2013 12 01, 00:14)
tačiau apie ekologiją ir natūralumą sorry, bet neradau.


Apie ekologija nieka cia ir nesneka tik apie rezultatus wink.gif va as dabar laukiu kremo su hormonais ir tikrai bandysiu, bile tik jis padarytu ka zada ax.gif O kas ta ekologija dabar, net gryna varske ar kiausini uzsitepusi negali buti 100 proc. garantuota 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(AuroraBO @ 2013 12 01, 14:18)
Apie ekologija nieka cia ir nesneka tik apie rezultatus  wink.gif va as dabar laukiu kremo su hormonais ir tikrai bandysiu, bile tik jis padarytu ka zada  ax.gif O kas ta ekologija dabar, net gryna varske ar kiausini uzsitepusi negali buti 100 proc. garantuota  4u.gif

Man apskritai atrodo, kad ekologiškos kosmetikos tema yra atskirai biggrin.gif

Ir apskritai, koks man skirtumas ta jų ekologija? Na, dergia jis gamindami savo Korėją, o man kas? Aš ten negyvenu, tegu dergia, jų reikalas, jiems spręst lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Noa @ 2013 12 01, 16:09)
Man apskritai atrodo, kad ekologiškos kosmetikos tema yra atskirai biggrin.gif

Ir apskritai, koks man skirtumas ta jų ekologija? Na, dergia jis gamindami savo Korėją, o man kas? Aš ten negyvenu, tegu dergia, jų reikalas, jiems spręst lotuliukas.gif


Na ir požiūris schmoll.gif Pors manęs nors ir tvanas...
Atsakyti
QUOTE(overlook @ 2013 12 01, 16:50)
Na ir požiūris  schmoll.gif  Pors manęs nors ir tvanas...

nail.gif O tai man ką, meluot dabar, teigt, kad labai man rūpi Korėjos gamta? biggrin.gif Korėjos kosmetika man rūpi, taip, ir be kai ko jau nebeįsivaizduoju savo kosmetinos stalelio... Bet ekologiškais pezalais netikiu schmoll.gif

Žalieji patys nežino, kas jiems ekologiška, kas ne. Vieni vienaip peza, kiti priešingai. Užtai lai nesuka man čia galvos, man čia įdomu tik, ar atrastas geresnis bb už chobojangą, ar dar ne biggrin.gif
Atsakyti
Jeigu Jums su tokiu požiūriu gerai, tai nieko ir nebepasakysi bigsmile.gif

O dabar į temą, niekur uk ebay nerandu pilnos šitos kaukės g.gif
user posted image
Atsakyti
QUOTE(overlook @ 2013 12 01, 17:44)
O dabar į temą, niekur uk ebay nerandu pilnos šitos kaukės g.gif



čia tiesiai iš Korėjos galima siųstis

Manau nelabai verta uk puslapyje ieškot, nes bus irgi arba Korėjos pardavėjai tie patys įkėlę, arba jau brangiau, nes pirkta ir vėl parduota rolleyes.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo zhmogeliukas: 01 gruodžio 2013 - 17:48