Įkraunama...
Įkraunama...

Azijietiška kosmetika III

Sveikos, pasiskaičiusi temutę ir aš susidomėjau korėjietiška kosmetika 4u.gif Jau prisisakiau visokių mėginukų ax.gif

Gal kokią nors paakių kaukę esate bandę ir galit rekomenduot, kuri tiktų ir jautriai odai 4u.gif
Atsakyti
kažkaip tik šiandien atkreipiau dėmesį, kad Panoramoj yra Korėjos ir Japonijos kosmetikos salelė, tai kainelės solidžios ten smile.gif kaip gerai, kad yra e-bay'us wub.gif
Atsakyti
QUOTE(Aliona_aa @ 2013 11 02, 09:57)
Pas jus tikriausiai Missha Cho bo Yang.. BB kremas
as ikeliu Missha M Signature

user posted image
cia pagaminimo data, galiojimas dar 2 metai... smile.gif

4u.gif kazkaip is pirmo zvilgsnio pasirode, kad baigiasi galiojimas.. doh.gif Aha, Missha Cho bo Yang cia.

Dar merginos norejau rekomendaciju...

1. Piestuko akims. Juodo. Kad laikytusi ir netrupetu, nebyretu, neteptu!!!!

2. Ka manot apie kremus paakiams? Ar jie reikalingi? Skaiciau nuomone, kad tai tie patys veido kremai tik mazose pakuotese ir su didesnem kainom... Gal isbandet ka gero? 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(LEEja @ 2013 11 02, 16:19)
kažkaip tik šiandien atkreipiau dėmesį, kad Panoramoj yra Korėjos ir Japonijos kosmetikos salelė, tai kainelės solidžios ten smile.gif kaip gerai, kad yra e-bay'us  wub.gif


Kurioj vietoj konkrečiai? Aš ten dažnai labai būnu, bet nepastebėjau blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(Malena @ 2013 11 02, 21:59)
Kurioj vietoj konkrečiai? Aš ten dažnai labai būnu, bet nepastebėjau blush2.gif

ten tarp Sriubas restorano ir Kosmados
dabar 20 proc. nuolaida smile.gif
kainos - serumas kažkoks žaliam buteliuke jaunystės lašai - 140 Lt
kitko nespėjau pažiūrėt, vaikai nutempė
Atsakyti
QUOTE(LEEja @ 2013 11 02, 20:01)
ten tarp Sriubas restorano ir Kosmados
dabar 20 proc. nuolaida smile.gif
kainos - serumas kažkoks žaliam buteliuke jaunystės lašai - 140 Lt
kitko nespėjau pažiūrėt, vaikai nutempė


Ačiū 4u.gif Dar klausimas, o jie ten turi testerių, kad gyvai pasižiūrėt, pasitestuot? 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Malena @ 2013 11 02, 22:03)
Ačiū 4u.gif  Dar klausimas, o jie ten turi testerių, kad gyvai pasižiūrėt, pasitestuot? 4u.gif

ten tie buteliukai ir indukai išstatyti, bet nepastebėjau, kad TESTER būtų užrašyta, sunku pasakyt, būtų neprotinga atsidaryt parduotuvėlę be galimybės pasitestuoti
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo LEEja: 02 lapkričio 2013 - 20:40
QUOTE(LEEja @ 2013 11 02, 20:40)
ten tie buteliukai ir indukai išstatyti, bet nepastebėjau, kad TESTER būtų užrašyta, sunku pasakyt, būtų neprotinga atsidaryt parduotuvėlę be galimybės pasitestuoti


Kitą savaitę apžiūrėsiu pioneers.gif Aš vis noriu ir vis bijau pirkti, sunku pataikyt atspalvį, pas azijiečius labai nubalinti tie BB. Panašaus baltumo kaip Givechy mėgsta gaminti.
Atsakyti
Na k1, geriau išbandžiau Etude house Cotton fit 24 spalvą.
Ir Lioele Dollish Vita Veil žalią.

Tai Etude ant nupylinguotos odos labai gražiai dengėsi, veidas toks aksominis buvo. Pakankamai gerai maskavo poras, riebumas ilgai nesirodė, spalva tiko man: vidutinio tamsumo į gelsvumą (nors tikrai nėra geltona).

O Lioele tai žalsvos spalvos, iškart užsitepus tokia pilkšva spalva, tačiau po kiek laiko susigeria į odą.

Kol kas geriau man Etude. Tiksliau gerokai geriau smile.gif Bent jau spalva tikrai gražesnė.

DAr buvo etude lūpų dažas: http://i1193.photobu...zps664750e2.jpg

Tai šitas patiko man: gražiai dengiasi, malonus labai ir ilgai laikosi.
Atsakyti
Jadzka, tu senesnio Etude House BB, ko gero, nebandžiusi? O gal? Tai mano pirmasis BB kremas buvo, Etude House Precious Minerals All Day Strong Nr 3, nebegamina jau jo.
Užsisakiau tokį kaip tavo, tik 13 numerį, lauksiu, gal bus neprastesnis nei senasis bigsmile.gif
Atsakyti
merginos nepamirškit sau netikusius pirkinukus , kitoms pasiūlyti mirksiukas.gif

http://www.supermama...?...32790&st=36
Atsakyti
Sveikos,

Na gavau skin79 super pink bb kremuka http://www.skin79nor...h...t&Itemid=53, tai palyginimui su missha m signature real complete b.b. galiu pasakyti, kad skin79 bb kremukas labiau islaiko matiskuma, maskuoja panasiai, spalvyte zinoma daugiau i pilkuma, bet su bronzantu pats tas. Pasiliksiu ji siltiesniems orams 4u.gif
Atsakyti