Įkraunama...
Įkraunama...

Azijietiška kosmetika III

QUOTE(Aliona_aa @ 2013 10 29, 10:09)


Keista, bet aš nesu sužavėta šitą pudrą. Ji man paryškina šerpetojimą.

Jei pirksiu kada, tai tik Naris Up Oil Control Powder
user posted image. Su ja net BB'ko nereikia.
A finely milled and lightly tinted facial powder controls shine, conceals pores and camouflages blemishes. Sebum absorbing powder sops up excess oil to keep skin looking fresh and radiant all day long. After applying liquid foundation, pat on powder to set makeup for hours of flawless, matte finish. Recommended for oily and acne prone skin types. Beige color oil control powder. Cover acne and pore. SPF 35 PA++ With mirror and powder puff. Pack Size - 5g
Hm..aš tikra dūra, prisipirkau tų BB'kų, o veidas tai tik vienas g.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Gokusen: 29 spalio 2013 - 20:20
Nu ką, pabandinėjau tuos Skin79 BBikus. Nu ir Oriental Gold struktūra man patiko. Ji gerai poras maskavo bent jau, ale man žiauriai per balta... Baltaodėms manau išvis liuks būtų.
DAr Tonymoly Lip tint bandžiau dažus, tai geruliai, patiko.

Užsisakiau kiaušinio prausiklį ir kaukę. Dar tą obuolio kaukę kremą. DAbar galvoju kokį kremą imti g.gif:
Atsakyti
QUOTE(Jadzka @ 2013 10 29, 22:07)
Nu ką, pabandinėjau tuos Skin79 BBikus. Nu ir Oriental Gold struktūra man patiko. Ji gerai poras maskavo bent jau, ale man žiauriai per balta... Baltaodėms manau išvis liuks būtų. .

Jei turi lyšną, mielai priglausčiau pamėginimui
Atsakyti
QUOTE(Gokusen @ 2013 10 29, 21:08)
Keista, bet aš nesu sužavėta šitą pudrą. Ji man paryškina šerpetojimą.

Jei pirksiu kada, tai tik Naris Up Oil Control Powder
user posted image. Su ja net BB'ko nereikia.
A finely milled and lightly tinted facial powder controls shine, conceals pores and camouflages blemishes. Sebum absorbing powder sops up excess oil to keep skin looking fresh and radiant all day long. After applying liquid foundation, pat on powder to set makeup for hours of flawless, matte finish. Recommended for oily and acne prone skin types. Beige color oil control powder. Cover acne and pore. SPF 35 PA++ With mirror and powder puff. Pack Size - 5g
Hm..aš tikra dūra, prisipirkau tų BB'kų, o veidas tai tik vienas  g.gif


o kokia pas tave spalva? nes as maciau buna balta, neutrali ir beige?
Atsakyti
Šiandien vėl atsiliepimai apie Korėjietiškus produktus:

user posted image
Nors gamintojas ir rašo, kad kremas tinka visų odų tipams, tačiau sausas vietas kremas paryškina, tinka tik riebiai odai, drėkinimo nepastebėta. Finišas pusiau matinis. Spalva šviesi, pilkšva, tačiau gerai prisitaiko prie veido atspalvio.

Daugiau nuotraikų čia:
http://lithuaniabeau...n-collagen.html

user posted image

http://lithuaniabeau...-base-arba.html

Skinfood Black Egg pore gel-base

Aš taip laukiau stebuklo, bet dėja... poros niekur nedingo.
Pliusai: veidas ilgiau išlieka matinis, sulygina veido spalvą, tinka tik riebiai-normaliai odai.

Atsakyti
QUOTE(Aliona_aa @ 2013 10 31, 06:01)
o kokia pas tave spalva? nes as maciau buna balta, neutrali ir beige?

Beige
Atsakyti
juodi kiausiniai doh.gif kai pamaciau is kart nekokios asosiacijos iskilo lotuliukas.gif cia toks gurmaniskas reikalas tie juodi pudyti kiausai..sako jie mirkyti arklio slapime blink.gif vis tik abejoju ar ju tame kreme bazeje yra biggrin.gif

as isbandziau SkinFood Watery Berry tonika ir emulsija.
http://eng.theskinfo....asp?prdNo=1552
Nepasakyciau, kad labai suzavejo, bet neblogai, gerai drekina. vertinciau kokiu 8 is 10. Patiko, kad po ju oda pasidaro glotnesne, svelnesne. turbut tam turi reiksmes sudetyje esanti hialurono rugstis. Neriebina, gerai susigeria. Nepatiko kvapas. Jis toks saldus lyg uogu ir gana stiprus, man noretusi svelnesnio, nemegstu kai kosmetikos priemoniu kvapai riecia nosi smile.gif
Atsakyti
[quote=Margareta,2013 10 31, 15:52]
juodi kiausiniai doh.gif kai pamaciau is kart nekokios asosiacijos iskilo lotuliukas.gif cia toks gurmaniskas reikalas tie juodi pudyti kiausai..sako jie mirkyti arklio slapime blink.gif vis tik abejoju ar ju tame kreme bazeje yra biggrin.gif



Itariu kad kiausiniu ten nera, nei juodu, nei baltu... as manau kad cia Korejeitiska metafora, veidas turi buti baltas ir lygus kaip kiausinis... wub.gif o poru zymes juodos (na jie taip masto) ir su juodu kiausiniu galima pasiekti geresniu rezultatu... 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Margareta @ 2013 10 31, 15:52)
juodi kiausiniai  doh.gif kai pamaciau is kart nekokios asosiacijos iskilo  lotuliukas.gif  cia toks gurmaniskas reikalas tie juodi pudyti kiausai..

lotuliukas.gif lotuliukas.gif lotuliukas.gif O va kai šitai perskaičiau, tai man kilo dar nekokesnės asociacijos, nes pagalvojau dar kitaip, ne apie gurmaniškus pūdytus lotuliukas.gif lotuliukas.gif lotuliukas.gif
Atsakyti
[quote=Aliona_aa,2013 10 31, 17:51]
[quote=Margareta,2013 10 31, 15:52]
juodi kiausiniai doh.gif kai pamaciau is kart nekokios asosiacijos iskilo lotuliukas.gif cia toks gurmaniskas reikalas tie juodi pudyti kiausai..sako jie mirkyti arklio slapime blink.gif vis tik abejoju ar ju tame kreme bazeje yra biggrin.gif
Itariu kad kiausiniu ten nera, nei juodu, nei baltu... as manau kad cia Korejeitiska metafora, veidas turi buti baltas ir lygus kaip kiausinis... wub.gif o poru zymes juodos (na jie taip masto) ir su juodu kiausiniu galima pasiekti geresniu rezultatu... 4u.gif
[/quote]

gal ne kiek metafora, tiesiog kitokia virtuve ir kurturinis klodas smile.gif kai pas mus kosmetika buna alaus, medaus, pieno, dilgeliu, linu seklu, net su gintaru yra kosmetika..tai va azijoj ryziai, mango, papaja, sezamai, juodi kiausiniai smile.gif ir zinoma visur bus apasuga nuo saules ir visokie balinamieji efektai, nes balta is pieno plaukusi oda cia yra siekiamybe, grozio etalonas.
Atsakyti
Merginos, gavau ta Misha krema, ir ant dezutes tuos skaiciukus sifruoju... Ten galiojimas juk? Kad jis baigiasi?? g.gif

user posted image
Atsakyti
QUOTE(Shalimar @ 2013 11 01, 22:52)
Merginos, gavau ta Misha krema, ir ant dezutes tuos skaiciukus sifruoju... Ten galiojimas juk? Kad jis baigiasi?? g.gif

user posted image


Pas jus tikriausiai Missha Cho bo Yang.. BB kremas
as ikeliu Missha M Signature

user posted image
cia pagaminimo data, galiojimas dar 2 metai... smile.gif
Atsakyti