Įkraunama...
Įkraunama...

Azijietiška kosmetika III

QUOTE(mamile @ 2013 07 17, 19:17)
Lioele DOLLISH VEIL VITA BB CREME ne bazė, o bibikas. Jis yra dviejų spalvų. Žalsvas, nuimantis raudoną veido atspalvį, ir violetinis , nuimantis gelsvą atspalvį. Aišku ta spalva labai subtili, ne ryški. Tai pats griausias bibikas iš visų mano bandytų. Jis vienintelis man tiko.  Kitus išdalinau. Iš tų pigiukų man netiko joks, iš misshos irgi nieks neprilipo. Bandžiau tikrai daug, nes nemažai pirkau, tai vis mėginukų gaudavau, bet tik šitas lioele yra man priimtinas. Jis visai kitos negu lioele triple ar soliution.  Jau kokį penktą kartą jį giriu, bet kažko niekas neperkat. ...


Aš turiu meginuka, bet dar nebandziau, dabar veidas ideges, tai bijau gadinti įspūdį kad nebutu labai šviesus. Laukiu rudens. 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Nidulia @ 2013 07 17, 14:42)
Aliona, uzmuset mane  doh.gif
As jau kapitaliai apsisprendziau pirkti Loiele Tripple the Solution. Ir po tokio parasymo, kad susimeta I rauksles, nors nusisauk smile.gif


o as jau nusipirkau laugh.gif
Atsakyti
mamile, as taip ir supratau, kad tai BBikas, bet suklaidino zodis "baze" ir dar labiau pasimeciau, kai ispaudziau is meginelio balta krema (rozinis langiukas, reiskia pas mane ne zalias o violetinis). Todel ir pamaniau, kad tai tiesiog vitamininis kremas su apsauga nuo saules. O dar perskaiciau, kad ant jo galima tepti triple arba beyond bbikus.
Zodziu siandien as apsiBBinusi dvigubai lotuliukas.gif
Visa diena pravaiksciojau su dvieju bb kombinacija ir tikrai gerai atrodo marmuzele su Lioele triple. Kakta, zinoma, blizga jau, bet man tai nera staigmena.
Leeja, ir kaip jumi? Patinka triple?smile.gif
Atsakyti
QUOTE(LEEja @ 2013 07 17, 19:54)
o as jau nusipirkau laugh.gif


Merginos, visu veidai skirtingi, mano poros labai dideles. Bet bendrai paėmus, viskas gerai su to lioele triple solution, tiesiog ant veido šiandien uztepiau ji, o ant nosies holika holika baby bloom ir viskas puikiai, veidas labai gražiai atrodo. 4u.gif

Tiesiog noriu patarti visoms, tiesiog iš savo patirties, reikia pirkti mėginukus ir bandyti ant savo veido. Nes kiek skaičiau geru atsiliepimų apie bb k.remus, taciau tai dar nereiskia kad tiks man. Pvz. Holika holika pigus variantai ( clearing, petit ir Pan.) man visai netinka, nors čia pilna labai geru atsiliepimų. Pas mane pilna dėžutė meginuku, ir tik 2 bb kremukai pilno dydžio... Nes visada nuperku iš testerkorea 10 vnt ir bandau taikyti prie savo veido. 4u.gif
Papildyta:
QUOTE(Nidulia @ 2013 07 17, 14:53)
Blexa muxa, Aliona, lauk sian sveciu biggrin.gif:D
Girdejau, kad jau ir testerkorea atsiuncia per 2 savaites, bet ten daug ko near, ko as noreciau, nors megineliu kainos labia viliojancios. Uzburtas ratas kazkoks.


Lauksiu 4u.gif ten meginuku kainos vilioja, taciau siuntimo kaina priklauso nuo svorio, tai gaunasi ne taip ir pigiai, kaip iš pradžių atrodo. Jie papildo savo asortimenta pirmos mėnesio dienom. 4u.gif
O ką tu nori. Gal aš jau uzpikau... 4u.gif
Atsakyti
Aliona_aa, o poru uztepeju-paslepeju, nemeginot?
del ko uzpykai?smile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Nidulia: 17 liepos 2013 - 19:40
QUOTE(Nidulia @ 2013 07 17, 21:29)

Leeja, ir kaip jumi? Patinka triple?smile.gif



QUOTE(Aliona_aa @ 2013 07 17, 21:38)
Merginos, visu veidai skirtingi, mano poros labai dideles. Bet bendrai paėmus, viskas gerai su to lioele triple solution, tiesiog ant veido šiandien uztepiau ji, o ant nosies holika holika baby bloom ir viskas puikiai, veidas labai gražiai atrodo. 4u.gif

Tiesiog noriu patarti visoms, tiesiog iš savo patirties, reikia pirkti mėginukus ir bandyti ant savo veido.

as tik vakar sumokejau, emiau po 10 meginuku to triple ir cho bo
Atsakyti
QUOTE(Nidulia @ 2013 07 17, 20:38)
Aliona_aa, o poru uztepeju-paslepeju, nemeginot?
del ko uzpykai?smile.gif


O ne, ne uzpikau, o užsakiau... Tiesiog mano iPad įdomiai taiso 4u.gif o aš kartais ne pastebiu...

Porų uztepeja turiu skinfood pore primer mėginukus... smile.gif
Atsakyti
Merginos, cia normaliai viskas, kad taip nebrangu - 9.98 , kai pas kitus 13-16 -20 USD kainuoja?
http://www.ebay.com/...=item485525e71a
Atsakyti
QUOTE(Nidulia @ 2013 07 17, 21:39)
Merginos, cia normaliai viskas, kad taip nebrangu - 9.98 , kai pas kitus 13-16 -20 USD kainuoja?
http://www.ebay.com/...=item485525e71a

Aš mokėjau 9,99 pas bestbuy77 biggrin.gif
Atsakyti
Tada viskas gerai, apraminai:)
Va tokiu priesrauksliniu serumu nemeginote? smile.gif
http://www.ebay.com/.....271189364047
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Nidulia: 17 liepos 2013 - 20:51
Nidulia, man kol kas geriausias BB:
Etude House Precious Mineral BB Cream Bright fit N02 mirksiukas.gif
Gavau neseniai 3 meginukus, 2 jau sunaudojau, labai patiko.
Atsakyti
As tokio bb dar nemeginau:) O kur meginelius pirkote?
vA CIA LABAI GERAI IR AISKIAI APRASO SIO BB VISUS ATSPALVIUS IR SAVYBES
http://www.misskatti...eam-bright.html
Kaip niezti nagai uzsisakyti mizon serumu ir kremu, kad negaliu ax.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Nidulia: 17 liepos 2013 - 21:23