Įkraunama...
Įkraunama...

Azijietiška kosmetika III

QUOTE(Ugile @ 2013 10 18, 14:37)
Kaip gaila, kad su testerkorea siuntomis tokios problemos  unsure.gif
As dabar bijau is ten uzsisakineti. Laukiu is roseroseshop siuntinuko, pagal numeriuka matau, kad siandien pagaliau pasieke Vilniu. O iki Vilniaus keliavo menesi  blink.gif

Maciau Kaune pirkti korejietiskos dantu pastos, Silainiu turguje. Galvojau kad vaidenasi  blink.gif  blink.gif

O aš ten jau pasiekiau 5% nuolaidos ir pastos ten geros. Bet siuntimas, košmaras! Bet šiandien $ kursas labai geras! tai ir uzpikau iš ebay.com
Atsakyti
QUOTE(Gokusen @ 2013 10 16, 12:40)
O! Dar viena gudrybė smile.gif

Aha..visos riebiaodės čionai! Klausykit  ką pasakė man vakar kosmetologė. Jokių arganų aliejų arba viskas su ALEIJAIS mums NIgalima  verysad.gif  schmoll.gif  Tad patariu labai įdėmiai skaityti norimos prekės sudėtį. Arganas superinis dalykas, bet kai užsikimšo visos poros ir apsispuogavai, tai dabar būsiu labai paklusni kosmetologės rekomendacijom.



Sita ir as girdejau - jokiu alieju. Atseit, ju molekuline mase per didele isiskverbti i oda ir sukuriamas tarsi pirties efektas. Bet aliejai ner blogai, jei reikia geros nuo salcio apsaugancios priemones. Pastebejau, kad po argano nejauciu jokio gero poveikio, po kitu alieju irgi ne.
Atsakyti
[quote=Ingėnas,2013 10 11, 19:23]

CC tai tikrai gerokai prisitaiko prie odos. O va BB jau mažiau, jau panašiau į krempudrą, stipresnis dengimas, spalva iškart matosi. Tik BB su koreguojančia spalva (žali, violetiniai), koks jų pavadinimas bebūtų man visgi panašesni į CC .

------

Na pagaliau išbandžiau, ačiū Ingėnas, cc holika holika kremą.

user posted image

Patiko, galiu pasakyti kad spalva padori, ne rožinė... prisitaiko neblogai. Maskavimas vidutiniškas, tačiau poras pasliepia gerai... o dar geriau maskuoja paakių zoną. Išsilaiko apie 5-6 val. veidas pradeda riebaluotis po 2 val. ta2iau mano oda riebi, taip ir turi būti, kremas skirtas nornaliai-sausai odai.

daugiau nuotrauku čia:
http://lithuaniabeau...e-cc-cream.html

ir dar:
noriu paklausti,gal kas bandė tokį serumą:

Scinic Nutri 100 Peptide Solution Ampoule 30ml Wrinkle Care Botanical Seed Oil

http://www.ebay.com/...984.m1439.l2649

labai idomus atsiliepimai... 4u.gif
Atsakyti
[quote=Aliona_aa,2013 10 20, 10:00]
[quote=Ingėnas,2013 10 11, 19:23]

noriu paklausti,gal kas bandė tokį serumą:

Scinic Nutri 100 Peptide Solution Ampoule 30ml Wrinkle Care Botanical Seed Oil

http://www.ebay.com/...984.m1439.l2649

labai idomus atsiliepimai... 4u.gif
[/quote]
Aliona, seniai norėjau paklausti kurioje vietoje pas tamstą raukšlės? g.gif Esi graži jauna moterie....nepadaugink su tuom anti-wrinkle.
Серия направлена на борьбу с возрастными изменениями кожи. Blyn, man jūsų amžių , tai pakaktų kaukių ir Naruko linijos. Kavenska, ačiū, kad užrodei šitą brand'ą, kosmetika verta dėmesio. Po savaitės testavimo galiu patvirtinti, kad oda mažiau riebaluojasi, po nakties net nėra būdingo riebiai odai blizgesio..ir švelnumas...švelnumas thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(Gokusen @ 2013 10 20, 11:23)
Aliona, seniai norėjau paklausti kurioje vietoje pas tamstą raukšlės?  g.gif Esi graži jauna moterie....nepadaugink su tuom anti-wrinkle.
Серия направлена на борьбу с возрастными изменениями кожи. Blyn, man jūsų amžių , tai pakaktų kaukių ir Naruko linijos. Kavenska, ačiū, kad užrodei šitą brand'ą, kosmetika verta dėmesio. Po savaitės testavimo galiu patvirtinti, kad oda mažiau riebaluojasi, po nakties net nėra būdingo riebiai odai blizgesio..ir švelnumas...švelnumas  thumbup.gif


aciu labai uz komplimentus.. smile.gif
del serumo perskaiciau, kad labai fainas dalykas, reguliuoja riebalu issiskyrima, mazina poras, gerina veudo spalva... todel ir galvoju osbandyti... o anti age efektas kartais nuo karto irgi reikalingas... profelaktiskai.. blush2.gif
Atsakyti
Gal kuri galit pakomentuoti RYOE šampūnus?? Kuris yra kuris gal galit pakomentuot, nes neatsirenku...
Atsakyti
QUOTE(Jadzka @ 2013 10 22, 08:10)
Gal kuri galit pakomentuoti RYOE  šampūnus?? Kuris yra kuris gal galit pakomentuot, nes neatsirenku...

Laba,
Pirkau tokį rinkinuką. Čia 2 vienodi šampūnai. Plaukai linkę riebaluotis, tai man asmeniškai šampūnas labai tinka. Tik po jo būtinas kondicionierius ( naudoju vietoje kondicionieriaus ar balzamo Alionos nurodytą kaukę iš linijos Рецепты бабушки Агафьи). Sesers plaukai normalūs, jai nepatiko ir netinka, nors rusų saite perskaičiau "Daeng Gi Meo Ri New Gold Premium Shampoo - улучшенная формула шампуня укрепляющего корни волос. Бережно ухаживает за кожей головы, укрепляет корни волос. Без ароматизаторов и красителей, шампунь подходит для применения всей семьей" Skaityk aprašymą čia.

Dar pirkau kitokį rinkinį . Nebandžiau- prisipažinsiu. Atsiuntė plastmasinėje dėžutėjė, visai padoriai atrodo, net kaip dovaną tiktu.

Amore’s Ryoe and LG’s ReEn are battling it out too for the personal care market. Both brands are herbal oriental hair care!

Pati spręsk koks tau arčiau dušės.

Įdomi info apie 2 žymiausius korėjiečių brandus ir ne tik galima rasti bloge anglų kalba čia.
Atsakyti
mergaitės, priminkit iki kokios sumos muitinė nesikabinėja?

beje, korėjiečių dantų pastą aš jau pusmetį naudoju rolleyes.gif kažkokių stebuklinių galių nematau ir geresnių dantų neišdygo, bet vistiek naudoju ir tikiu laugh.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo LEEja: 23 spalio 2013 - 09:54
QUOTE(LEEja @ 2013 10 23, 10:52)
mergaitės, priminkit iki kokios sumos muitinė  nesikabinėja?

beje, korėjiečių dantų pastą aš jau pusmetį naudoju  rolleyes.gif  kažkokių stebuklinių galių nematau ir geresnių dantų neišdygo, bet vistiek naudoju ir tikiu laugh.gif


iki 26$ blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(Aliona_aa @ 2013 10 23, 12:39)

ačiū - o čia jau su siuntimu tiek ar grynai už prekę?
Atsakyti
QUOTE(LEEja @ 2013 10 23, 12:14)
ačiū - o čia jau su siuntimu tiek ar grynai už prekę?


Jeigu prekes perkate asmeniniam naudojimui, o ne komerciniams tikslamas, siuntimas nesiskaiciuoja.. 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(LEEja @ 2013 10 23, 12:14)
ačiū - o čia jau su siuntimu tiek ar grynai už prekę?



Tik už prekę, bet dabar dolerio kursas labai nukritęs, muitinė bent jau iki lapkričio 5 d. skaičiuos kursu : 2,525 http://old.cust.lt/lt/valiutos
Tai galima už 29,45, bet jei siuntinys ilgai keliaus, gali ir pakilti doleris, bet ne tiek daug, tai manau už 28,45 $ drąsiai galima siųstis, nes muitinė pirma dolerį suapvalina iki sveiko skaičiaus, o po to tik daugina iš kurso.
Atsakyti