Įkraunama...
Įkraunama...

Azijietiška kosmetika III

QUOTE(Shalimar @ 2013 10 16, 09:47)


Kad viskas, baigėsi, jau "sold out" uždėta.
Na nusipirkau, dabar skaitau ką doh.gif kaip gali būti 100 proc. aliejus ir BB kremas? Ant bonkes 100 proc. aliejus užrašyta...
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo AuroraBO: 16 spalio 2013 - 09:06
QUOTE(Gokusen @ 2013 10 16, 09:20)
Aurora, kaip čia pasakius  g.gif  ir ant paakių taipogi užsideda.

Mes pirkome 10 kaukių, 5 skirtingų rūšių po 2 vnt. Kainavo 1050 yenų + shippingas (iki 600 g) 1800. Pirkėjas pats po mano užsakymo patvirtinimo ir sutikimo su tokia pristatymo kaina nuskaičiavo (susirašinėjome emailais) 74,90 Lt. Po apmokėjimo siuntą gavau gal per 5 dienas tiesiai į rankas, net į paštą nereikėjo eiti.

Tai čia su siuntimu tiek gavosi? Tada gi neprisikabins muitinė, kaukytė išeina po 7,49 lt, tai pigiau grybo, nes ebejui mačiau vienos siuntimas 9 svarai. Reiškia po dešim galim imt. Jeigu muitinės norės, galima siųsti banko išrašą, kur bus matyt apmokejimas iki 75 lt. Aš kartais apgaunu muitinę, perku du kartus dienoj iš to pačio pardavėjo ir vieną kartą už tiek kiek leistina, o kitą už tiek kiek noriu. Jeigu prisikabina, imu banko išrašą ir to kur galima suma ir viskas. Tegu nagus nusigraužia.
Man irgi reikia kaukių doh.gif
Atsakyti
QUOTE(mamile @ 2013 10 16, 11:56)
Tai čia su siuntimu tiek gavosi? Tada gi neprisikabins muitinė, kaukytė išeina po 7,49 lt, tai pigiau grybo, nes ebejui mačiau vienos siuntimas 9 svarai. Reiškia po dešim galim imt. Jeigu muitinės norės, galima siųsti banko išrašą, kur bus matyt apmokejimas iki 75 lt. Aš kartais apgaunu muitinę, perku du kartus dienoj iš to pačio pardavėjo ir vieną kartą už tiek kiek leistina, o kitą už tiek kiek noriu. Jeigu prisikabina, imu banko išrašą ir to kur galima suma ir viskas. Tegu nagus nusigraužia.
Man irgi reikia kaukių  doh.gif

O! Dar viena gudrybė smile.gif

Aha..visos riebiaodės čionai! Klausykit ką pasakė man vakar kosmetologė. Jokių arganų aliejų arba viskas su ALEIJAIS mums NIgalima verysad.gif schmoll.gif Tad patariu labai įdėmiai skaityti norimos prekės sudėtį. Arganas superinis dalykas, bet kai užsikimšo visos poros ir apsispuogavai, tai dabar būsiu labai paklusni kosmetologės rekomendacijom.

Miaškut, startavo Naruko testavimas. Po mėnesio papasakosiu rezultatą smile.gif
Atsakyti
O aš tada imsiu arganą ir viską, kas su arganu, neturiu aš jokių porų biggrin.gif

O jūs galit arganą naudoti plaukams. Jie be porų biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Gokusen @ 2013 10 16, 13:40)
O! Dar viena gudrybė smile.gif

Aha..visos riebiaodės čionai! Klausykit  ką pasakė man vakar kosmetologė. Jokių arganų aliejų arba viskas su ALEIJAIS mums NIgalima 

Zinok, nesamoniu nesamone. Aliejiniai veido odos valymai taip isvalo poras ir spuogus, kad net traukia oda, ji prasosi kremo. Mano dvi drauges netikejo, tai parodziau kaip reikia daryti, tai anos dabar neatsidziaugia. Ne visos kosmetologes kompetetingos ir viska zino, buna, kad ir nusipeza:)
Su laiejiniu valymu veikia principas - riebalas stumia riebala. Taip, kad.....
Atsakyti
QUOTE(Nidulia @ 2013 10 16, 18:50)
Su laiejiniu valymu veikia principas - riebalas stumia riebala. Taip, kad.....

Bet tai tada ant odos riebalas ir lieka? biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Noa @ 2013 10 16, 19:10)
Bet tai tada ant odos riebalas ir lieka? biggrin.gif

Nieko nelieka, nes pabaigoje proceduros viska nuvalai tuo paciu karstu ranksluostuku. Net traukia kazkiek oda, norisi is karto pasitepti kokiu kremuku. Musu temoje viska aprasiau, imesk akyte:) Labai graziai isvalo veido oda. Zinoma, ne per viena procedura. Kai ipranti, tai kiekviea vakara labai greitai pasidarai tokia procedura.
Atsakyti
QUOTE(Nidulia @ 2013 10 16, 18:29)
Nieko nelieka, nes pabaigoje proceduros viska nuvalai tuo paciu karstu ranksluostuku. Net traukia kazkiek oda, norisi is karto pasitepti kokiu kremuku. Musu temoje viska aprasiau, imesk akyte:) Labai graziai isvalo veido oda. Zinoma, ne per viena procedura. Kai ipranti, tai kiekviea vakara  labai greitai pasidarai tokia procedura.

O aš įpratau kiekvieną rytą Hada Labo losjoną užpurkšt ant šlapios servetėlės pagal tos japonės (kadaise gegužę kalbėjome apie ją, ir net jos knygą pirkau) metodiką, gaunasi lyg tokia trumpalaikė drėkinančios kaukės procedūra. Tikrai žymiai geresnis poveikis nei šiaip losjonu pamazgoti veidą.

Ir šitas tavo aprašytas aliejines vonelas darysiu.
Atsakyti
QUOTE(Gokusen @ 2013 10 16, 21:33)
O aš įpratau kiekvieną rytą Hada Labo losjoną užpurkšt ant šlapios servetėlės pagal tos japonės (kadaise gegužę kalbėjome apie ją, ir net jos knygą pirkau) metodiką, gaunasi lyg tokia trumpalaikė drėkinančios kaukės procedūra. Tikrai žymiai geresnis poveikis nei šiaip losjonu pamazgoti veidą.

Ir šitas tavo aprašytas aliejines vonelas darysiu.

O kaip kaip ten daryti reikia? Su servetėle?
Atsakyti
QUOTE(Noa @ 2013 10 16, 20:40)
O kaip kaip ten daryti reikia? Su servetėle?


Šitaip. Hidrolatas irgi tiks smile.gif

Papildyta:
Ir vėl japonai thumbup.gif
Veido masažas

Rusiškai čia.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Gokusen: 16 spalio 2013 - 20:56
Noriu pasidalinti ispudziais apie naktines kaukes:
user posted image

Labai patiko, medaus kvapas beveik nesijaucia, oda tapo minksta, svelni ir pamaitinta, tiesa tinka sausai-normaliai odai, taciau as su savo riebia oda ja iverinau tik dabar kai ijunge sildyma. placiau cia:
http://lithuaniabeau...ika-holika.html

user posted image
Sita kauke mane pasieke kai mano odai buvo sunkus periodas, bo kreminiu pudru bandymu blogui atirado be galo daug spuogu, bet po sitok saukes po 2 naudojimo spuogai sumazejo, veidas grazus ir pamaitintas. Aisku poros nesumazejo, bet veido riebalu issiskyrimas pagerejo ir sumazejo.
placiau cia: http://lithuaniabeau...oney-cream.html

PS. dar nori pasidalinti savo bega... mano siunta, kuria man testerkorea persiunte atgal, nes jinai buvo grazinta, grizo vel i Koreja. Jau antra karta... verysad.gif verysad.gif verysad.gif doh.gif doh.gif doh.gif

net nezinau ka daryti, ir kaip gyventi be Korejietiskos dantu pastos ir veido prieziuros. Siandien uzsakiau is ebay.com, gal ateis greiciau.

uzsakiau sita:

TONYMOLY Red Appletox Honey Cream 80ml Free gifts

ir
MIZON BLACK SNAIL All In One Snail Cream 75ml+Snail Repairing Foam Cleanser 60ml

4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Aliona_aa: 18 spalio 2013 - 08:59
Kaip gaila, kad su testerkorea siuntomis tokios problemos unsure.gif
As dabar bijau is ten uzsisakineti. Laukiu is roseroseshop siuntinuko, pagal numeriuka matau, kad siandien pagaliau pasieke Vilniu. O iki Vilniaus keliavo menesi blink.gif

Maciau Kaune pirkti korejietiskos dantu pastos, Silainiu turguje. Galvojau kad vaidenasi blink.gif blink.gif
Atsakyti