Įkraunama...
Įkraunama...

Azijietiška kosmetika III

QUOTE(Shalimar @ 2013 10 11, 14:40)
O gal esat bande OHUI Black Serum? Ar tikrai jis toks stebuklingas, kad kaina tokia g.gif


Ohui - viena is brangiausiu firmu Korejoje lotuliukas.gif
As niekad neperku sios firmos buteliukuose, nes bankrotas butu doh.gif Buna pirkti meginuku, daug pigiau pirkti juos. mirksiukas.gif Paziurek ebay'uje.
http://www.ebay.com/...=item3384b8a629
Atsakyti
QUOTE(Ingėnas @ 2013 10 11, 18:41)
Skin79 šviesūs (net ir man , iš esmės šviesiaodei). Ir pilkšvą atspalvį turi.

O nepameni, kaip buvo kalbėta, kad padirbti kremai turi pilkšvą atspalvį? unsure.gif
Aišku, tas atspalvis toks dalykas, vienas mato, kitas ne, bet išgirdus visada ausis pastatau unsure.gif

Aš savo Skin 79 pilkos neįmatau. O va Missha - gal kažkiek ir matosi... mastau.gif
Papildyta:
QUOTE(Ugile @ 2013 10 11, 19:03)
Ohui - viena is brangiausiu firmu Korejoje  lotuliukas.gif

O pavadinimas, matyt, kilo iš to, ką sako rusakalbiai, pamatę kainas? lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Noa @ 2013 10 11, 18:07)
O nepameni, kaip buvo kalbėta, kad padirbti kremai turi pilkšvą atspalvį? unsure.gif
Aišku, tas atspalvis toks dalykas, vienas mato, kitas ne, bet išgirdus visada ausis pastatau unsure.gif

Aš savo  Skin 79 pilkos neįmatau. O va Missha - gal kažkiek ir matosi... mastau.gif
--------


O pavadinimas, matyt, kilo iš to, ką sako rusakalbiai, pamatę kainas? lotuliukas.gif


Maniškiai Skin79 mėginukai yra miniukai pirkti iš testerkorea, tai kažkaip esu tikra, kad ne fake .
Ir šiaip miniukų/mėginukų abejoju ar kas užsiimtų padirbinėt, juk maža kaina, ką ten su jais žaisti.
Bet vėlgi, tas pilkumas ar rausvumas visgi gal kažkiek priklauso ir nuo odos spalvos, ant kurios tepama, nuo jos tono, blyškumo.
CC tai tikrai gerokai prisitaiko prie odos. O va BB jau mažiau, jau panašiau į krempudrą, stipresnis dengimas, spalva iškart matosi. Tik BB su koreguojančia spalva (žali, violetiniai), koks jų pavadinimas bebūtų man visgi panašesni į CC .

------

lotuliukas.gif lotuliukas.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Ingėnas: 11 spalio 2013 - 18:24
QUOTE(Ingėnas @ 2013 10 11, 19:23)
Maniškiai Skin79 mėginukai yra miniukai pirkti iš testerkorea, tai kažkaip esu tikra, kad ne fake .
Ir šiaip miniukų/mėginukų abejoju ar kas užsiimtų padirbinėt, juk maža kaina, ką ten su jais žaisti.

Nu jo mastau.gif Aš, jei būčiau padirbinėtojas, tai kaip tik originalius mėginukus stumčiau, o jau kai perka didelę pakuotę, tada grūsčiau padirbtą! biggrin.gif
Gaila, mes lietuviai, neturim ką padirbt. Rasa kremą, ar ką biggrin.gif

Nors skaičiau internete, pas rusakalbes, kaip motera iš čigonų nusipirko lūpdažį, dar anais laikais. Tipo, importinį. Panaudojus paaiškėjo, kad tai į tiubiką įstatyta lūpdažiu aptepta morka lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Ugile @ 2013 10 11, 19:03)
Ohui - viena is brangiausiu firmu Korejoje  lotuliukas.gif
As niekad neperku sios firmos buteliukuose, nes bankrotas butu  doh.gif Buna pirkti meginuku, daug pigiau pirkti juos.  mirksiukas.gif Paziurek ebay'uje.
http://www.ebay.com/...=item3384b8a629

As maciau kainas, del to ir klausiu. Nu sakau gal vel sesiolikmete tapsiu pasitepus biggrin.gif O siaip tai idomu tiesiog uz ka ta kaina tokia.. Vien del vardo ar kazko stebuklingo ideta?
Atsakyti
QUOTE(Shalimar @ 2013 10 11, 21:02)
As maciau kainas, del to ir klausiu. Nu sakau gal vel sesiolikmete tapsiu pasitepus biggrin.gif O siaip tai idomu tiesiog uz ka ta kaina tokia.. Vien del vardo ar kazko stebuklingo ideta?


Konkrečiai šito daikto nebandžiau . Bet bandžiau O Hui firmos dviejų rūšių paakių kremus (sunaudojau po mėginuką) bei serumą poroms mažinti . Tai stebuklų kažkokių nepamačiau g.gif
Dar lyg kažką bandžiau mėginukais tos firmos , bet jau nepamenu, ką blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(Ingėnas @ 2013 10 11, 17:42)
Šitas geras  thumbup.gif
Spalva tai nėra gelsva. Bet ir ne rausva, ne pilka. Sunku apibūdinti. Man rodos, kažkur internete yra foto su juo  g.gif 
Labai šviesus nėra, manau, tiktų ir tamsesnio gymio. Va dabar užsitepiau ant riešo pažiūrėti spalvai, tai pakankamai tamsiai atrodo (nors ant veido odos man nepertamsus).


Kol kas įrašytas į sąrašą smile.gif

QUOTE(Noa @ 2013 10 11, 18:24)
Sakei, bet kad jį reikia išbandžius būti... Aš Lorealio aplamai nemėgstu, ir nieko iš jų nežinau unsure.gif

Matai, tie CC turi tą savybę, kad jie kažkiek adaptuojasi prie odos spalvos. Tu gauk iš kur nors mėginukų ir pasimėgink. Man, tarkim, nepatiko, nes nifiga nemaskuoja, bet gal tau nereikia, kad maskuotų?

Aš žinok imčiau Missha. Turiu 23, tikrai geras. Ir vat nesu tikra, bet turiu nykų įtarimą, kad jis irgi kažkiek prie odos taikosi...

Kiek regėjau skin 79, tai visi labai šviesūs. Pati naudoju, patenkinta, bet aš jam, tam bibikui, padedu bronzeriu smile.gif Nes šiaip šviesus.


L'Orealio ir aš neitin mėgstu, ale man smalsu buvo išvis pažiūrėti kas per žvėris tie CC kremai. (Čia offtopic, bet pabandžiau Rasos Bb kremą... Nu tegu slepias po lapais. nesamonė kažkokia... Nors Rasos kremai man patinka. ).

QUOTE(Ingėnas @ 2013 10 11, 18:41)
Skin79 šviesūs (net ir man , iš esmės šviesiaodei). Ir pilkšvą atspalvį turi.
Papildyta:
O Missha Nr. 23 bent jau man buvo per ružavas. Nors gal iš tiesų taikosi prie odos  g.gif  O pas mane ir taip ružavumas išlenda, jį maskuoti reikia, tai sulygino spalvą vientisiau, bet iš esmės buvau tikrai rausvoka  doh.gif

Geriausia iš tiesų prisipirkti įvairių mėginukų ir bandyt. Nes kadangi vistiek jie kažkiek prie odos taikosi (BB mažiau, o CC pakankamai daug), tai rezultatas gali būti visai ne toks, kokio tikimasi.


Tai kokio velnio užsisakiau 7 skitringus miniukus Skin 79... Bus per šviesūs tai tikrai, nebent prisitaikys prie odos stebūklingai. Nu jei ką tai paakiams bus kaip maskuokliai biggrin.gif

Nu su tais mėginukais... Kai kurių kaina praktiškai nesiskiria ir nuo kokios nedidelės pakuotės doh.gif:


QUOTE(Noa @ 2013 10 11, 19:07)
O nepameni, kaip buvo kalbėta, kad padirbti kremai turi pilkšvą atspalvį? unsure.gif
Aišku, tas atspalvis toks dalykas, vienas mato, kitas ne, bet išgirdus visada ausis pastatau unsure.gif

O pavadinimas, matyt, kilo iš to, ką sako rusakalbiai, pamatę kainas? lotuliukas.gif


O tai Misshos arba Etude yra padirbtų tame pačiame Ebėjuje? Ir išvis, kur jūs daugiausia perkat? PEržiūrėjau temos pirmame psl. sąrašiuką pardžių... Tik va nežinau kuri greičiausiai siunčia ir pigiasuiai biggrin.gif

Noa, gerai čia tu su tais rusais biggrin.gif
Atsakyti
na ka grizo mano vyrs is Korejos ir parveze visa kruva kosmetikos, tiek meginiu visokiu, kad nezinau, kada spesiu viska isbandyti lotuliukas.gif

sake Korejoje (ie ne tik) labai vertinami ir giriami SULWASOO produktai, nors jie yra is bangesniu jau.

Vyro koleges (aziates) uzsisake krepsi (matomai ne tik sau bet ir giminem ar draugem) kremu ir kaukiu is LANEIGE ir IOPE. ka nors bandet is ju? tiesog siaip smalsu... smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Margareta @ 2013 10 12, 05:17)
na ka grizo mano vyrs is Korejos ir parveze visa kruva kosmetikos, tiek meginiu visokiu, kad nezinau, kada spesiu viska isbandyti  lotuliukas.gif

sake Korejoje (ie ne tik) labai vertinami ir giriami SULWASOO produktai, nors jie yra is bangesniu jau.

Vyro koleges (aziates) uzsisake krepsi (matomai ne tik sau bet ir giminem ar draugem) kremu ir kaukiu is LANEIGE ir IOPE. ka nors bandet is ju? tiesog siaip smalsu... smile.gif


baltai pavydziu.. 4u.gif del meginuku ir produktu...
SULWASOO produktus bandziau, nieko ypatingo, o kvapas zoveliu... tai man nelabai
nors naktine kauke labai gera:
sulwhasoo overnight vitalizing treatment wub.gif
Atsakyti
Laba, skaičiau, skaičiau, ir visai pasimečiau. Nebandžiau nieko , o nieko. O norisi .
Gal patarsit ką jamti - sausa, linkusi papleiskanoti oda, išsiplėtę kapiliarai. Reiktų pamaskuoti . 4u.gif
Atsakyti
Nu ką, užsisakiau Dolish Vita Veil žalią ir Etude house tą Cotton 24 spalvos.
Lauksim dabar smile.gif DAr ir Skin 79 mėginukų....

Aij, o gal kuri bandėt tuos Lip Tint?
Atsakyti
QUOTE(Aliona_aa @ 2013 10 12, 08:58)
baltai pavydziu.. 4u.gif  del meginuku ir produktu...
SULWASOO produktus bandziau, nieko ypatingo, o kvapas zoveliu... tai man nelabai
nors naktine kauke labai gera:
sulwhasoo overnight vitalizing treatment wub.gif

o man sulwhasoo labai patiko, su zenseniu linija, mano misriai odai labai tiko, o va pvz. misha super aqua linija nilabai nilabai....
Atsakyti