Įkraunama...
Įkraunama...

Azijietiška kosmetika III

QUOTE(Jadzka @ 2013 10 11, 09:28)
O ta 23 spalva į gelsvumą ar rausva? Kalną blogų peržiūrėjau ir nesuprantu ar tiks ji man... Esu vidutinio tamsumo į gelsvumą. Pvz tas L'Orealio žalias CC man idealiai tinka pagal spalvą. Tik šiaip jis man nelabai... Arba va jei pagal MAC tai NC 30 - 35 gerai.

Ir gal kuri bandė Skin Food mushroom bb cream  ?


user posted image
user posted image

visos nuotraukos mano... ;-)
manau tipiska Korejos beiges spalva i pilksvuma (nes palyginus su Lioele BB, tai ne toks geltonas tonas ir palyginus su Missha Cho Bo yang 1 numeriuku ne toks pilksvas ir rozinis)
Atsakyti
QUOTE(Margareta @ 2013 10 06, 15:20)
gal ka bandet is plauku prieziuros priemoniu ar paakiu kremu?  bigsmile.gif


Sveiki,
Turiu šitą šampūną ir esu be galo patenkinta. Plaukai nustoji slinkti 100% thumbup.gif . Tiktai patariu Amore Pacific šampūnus, tik pasirink koks labiau tinka tavo plaukams.

Paakių kremas: ištikima Sulwhasoo kremui..kol kas, nes žadu išbandyti Naruko liniją.
Atsakyti
QUOTE(Ugile @ 2013 09 13, 09:43)
Gal kuri nors esate pirkusi Etude House Moistfull Collagen Skin Care Kit Samples - 5pcs?

Etude House

user posted image

Pradejau ieskoti kalediniu dovanu  rolleyes.gif Galvoju gal visai nieko variantas? smile.gif

Pirkau šitą rinkinuką būtent Kalėdom sesei. Ji liko labai patenkinta. Jos oda sausa/normali, na turiu omeny ne riebi. Man su mano riebia oda visiškai netiko verysad.gif
Papildyta:
QUOTE(Nidulia @ 2013 09 20, 22:14)
Oi, cia jau gal Gokusen ar Alionaa pakomentuos, jos stipresnes japonu kosmetikoje:)


Apie ką kalba? Peržiūrėjau keletą puslapių ir vistiek nepagavau cimuso apie ką norėjo Murashka paklaust verysad.gif
Atsakyti
QUOTE(Jadzka @ 2013 10 11, 09:28)
O ta 23 spalva į gelsvumą ar rausva? Kalną blogų peržiūrėjau ir nesuprantu ar tiks ji man... Esu vidutinio tamsumo į gelsvumą. Pvz tas L'Orealio žalias CC man idealiai tinka pagal spalvą. Tik šiaip jis man nelabai... Arba va jei pagal MAC tai NC 30 - 35 gerai.

Nei Lorealio, nei MAC nenaudoju, bet jis, sakyčiau, nei į rausvumą, nei į gelsvumą - kažkoks neutralus. Bent jau tikrai ne į ružavą.

Mano oda labai šviesi į gelsvumą. Tinka visokie pirmi numeriai, kur tipo ivory. Tai vasarą man šitas 23 būna pats tas, o žiemą - kažkiek tamsokas. Bet nesmarkiai.
Atsakyti
QUOTE(Noa @ 2013 10 11, 13:47)
Nei Lorealio, nei MAC nenaudoju, bet jis, sakyčiau, nei į rausvumą, nei į gelsvumą - kažkoks neutralus. Bent jau tikrai ne į ružavą.

Mano oda labai šviesi į gelsvumą. Tinka visokie pirmi numeriai, kur tipo ivory. Tai vasarą man šitas 23 būna pats tas, o žiemą - kažkiek tamsokas. Bet nesmarkiai.



Tai va, o man kaip tik vieni tamsiausių atspalvių tinkamiausi smile.gif Tai bandysiu imti Mishą 27 numeriuką. Jis retas, bet kaip nors smile.gif Pagal spalvą žiūriu, akd jis į geltonumą, tikiuosi ne oranžinis bus biggrin.gif

Atsakyti
QUOTE(Jadzka @ 2013 10 11, 13:58)
Tai va, o man kaip tik vieni tamsiausių atspalvių tinkamiausi smile.gif Tai bandysiu imti Mishą 27 numeriuką. Jis retas, bet kaip nors smile.gif Pagal spalvą žiūriu, akd jis į geltonumą, tikiuosi ne oranžinis bus biggrin.gif

Tas tai konkrečiai geltonas. kažin, gerai tau?
http://riceysupreme....isonreview.html
Atsakyti
O gal esat bande OHUI Black Serum? Ar tikrai jis toks stebuklingas, kad kaina tokia g.gif
Atsakyti
QUOTE(Jadzka @ 2013 10 11, 12:58)
Tai va, o man kaip tik vieni tamsiausių atspalvių tinkamiausi smile.gif Tai bandysiu imti Mishą 27 numeriuką. Jis retas, bet kaip nors smile.gif Pagal spalvą žiūriu, akd jis į geltonumą, tikiuosi ne oranžinis bus biggrin.gif

Tikrai nėra nei oranžinis nei geltonas 4u.gif Toks į gelsvą toną, ant mano linkusios rausti, bet šiaip gelsvos odos jis man toks šviesiai rusvas gaunasi ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Noa @ 2013 10 11, 14:13)
Tas tai konkrečiai geltonas. kažin, gerai tau?
http://riceysupreme....isonreview.html


Nu žinok gal ir gerai... LAbai jau sunku spręsti iš internetinių pavieksliukų... Pvz man šito spalva idealiai tinka:
http://www.beautyhol...our-or-does-it/

Nebent reikia žiūriėti irgi žalios spalvos kokį BB CC biggrin.gif:D:D

Tai dabar po kokių 5 valandų knisimosi interneta įtariu, kad yra keli variantai:

1. Missha Perfect Cover #27

2. Etude House Precious Mineral BB #W24 Honey Beige 60g
Tik yra Bright fit arba Coton (matinis).

3. Skin79 oranžinis (gal smile.gif Tik nežinau ar nebus per šviesus g.gif http://kittiecosmeti...eam-review.html

4. Lioele Dollish BB Cream (žalias). DAr ir kiti ten Lioele yra g.gif: tik rodos irgi gan šviesūs...

Gal dar kokių minčių g.gif:




Atsakyti
QUOTE(Jadzka @ 2013 10 11, 14:21)

4. Lioele Dollish BB Cream (žalias).


Šitas geras thumbup.gif
Spalva tai nėra gelsva. Bet ir ne rausva, ne pilka. Sunku apibūdinti. Man rodos, kažkur internete yra foto su juo g.gif
Labai šviesus nėra, manau, tiktų ir tamsesnio gymio. Va dabar užsitepiau ant riešo pažiūrėti spalvai, tai pakankamai tamsiai atrodo (nors ant veido odos man nepertamsus).

Atsakyti
QUOTE(Jadzka @ 2013 10 11, 15:21)
Nu žinok gal ir gerai... LAbai jau sunku spręsti iš internetinių pavieksliukų... Pvz man šito spalva idealiai tinka:
http://www.beautyhol...our-or-does-it/


Sakei, bet kad jį reikia išbandžius būti... Aš Lorealio aplamai nemėgstu, ir nieko iš jų nežinau unsure.gif

Matai, tie CC turi tą savybę, kad jie kažkiek adaptuojasi prie odos spalvos. Tu gauk iš kur nors mėginukų ir pasimėgink. Man, tarkim, nepatiko, nes nifiga nemaskuoja, bet gal tau nereikia, kad maskuotų?

Aš žinok imčiau Missha. Turiu 23, tikrai geras. Ir vat nesu tikra, bet turiu nykų įtarimą, kad jis irgi kažkiek prie odos taikosi...

Kiek regėjau skin 79, tai visi labai šviesūs. Pati naudoju, patenkinta, bet aš jam, tam bibikui, padedu bronzeriu smile.gif Nes šiaip šviesus.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Noa: 11 spalio 2013 - 17:25
QUOTE(Noa @ 2013 10 11, 17:24)
Kiek regėjau skin 79, tai visi labai šviesūs. Pati naudoju, patenkinta, bet aš jam, tam bibikui, padedu bronzeriu smile.gif Nes šiaip šviesus.


Skin79 šviesūs (net ir man , iš esmės šviesiaodei). Ir pilkšvą atspalvį turi.
Papildyta:
QUOTE(Noa @ 2013 10 11, 17:24)
Aš žinok imčiau Missha. Turiu 23, tikrai geras. Ir vat nesu tikra, bet turiu nykų įtarimą, kad jis irgi kažkiek prie odos taikosi...



O Missha Nr. 23 bent jau man buvo per ružavas. Nors gal iš tiesų taikosi prie odos g.gif O pas mane ir taip ružavumas išlenda, jį maskuoti reikia, tai sulygino spalvą vientisiau, bet iš esmės buvau tikrai rausvoka doh.gif

Geriausia iš tiesų prisipirkti įvairių mėginukų ir bandyt. Nes kadangi vistiek jie kažkiek prie odos taikosi (BB mažiau, o CC pakankamai daug), tai rezultatas gali būti visai ne toks, kokio tikimasi.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Ingėnas: 11 spalio 2013 - 17:43