Įkraunama...
Įkraunama...

Azijietiška kosmetika III

Aliona, uzmuset mane doh.gif
As jau kapitaliai apsisprendziau pirkti Loiele Tripple the Solution. Ir po tokio parasymo, kad susimeta I rauksles, nors nusisauk smile.gif
O apie Danahan hyo yong yoon bb cream raso, kad tinka tik sausaodems ir niekaip netinka riebiaodems ar kombinuota oda turincioms.
Siandien ismeginau LIOELE - DOLLISH VEIL VITA BB CREME -baze. Jei teisingai supratau, tai ji galima naudoti kaip 1. krema, nes turi kruva vitamin. 2. Kaip UVA+B filtra ir tono svelnu sulygintoja. 3. Kaip makiazo pagrinda pries BB.
Kadangi ji savo rankose turejau 1-a karta, maniau, kad tai BB kremas. Isspaudus nustebau, kad jis visiskai baltas kaip paprastas kremas. Supratau, kad tai pagrindas pries BB. Ant jo puse veido tepiau Lioele triple BB, kita puse veido - Lioele Beyond The Solution BB Cr. Mano akiai, atspalviai vienodi nes paziurejus I veida nesimato, kad desinioji ir kairioji puses skiriasi kuo nors. Maskuoja vienodai, ant odos atrodo vienodai. Jei gerai supratau, tai Lioele Beyond neturi jokio SPF?? Kodel jis tada vadinasi BB?
Gal kurios turite lioele DOLLISH VEIL VITA BB CREME baze. Ar verta pirkti visa pakuote bent jau del tos vitamin bombos? Raso, kad kontroliuoja odos blizgejima. Ar nekemsa poru?
Buvau susigundziusi poru "uztrynejais" , bet pagalvojau, kad gal tai near gerai. Jei jau taip uzblokuoja poras, kad ju beveik nesimato ir neblizgi visa diena, tai kur tas riebaliukas dedasi? Kazkur plaukioja gilesniuose odos sluoksniuose nes negali pakilti I virus? Manau tai near gerai, kai pora uztrinta, nes ji nekveluoja ir yra rizika "pasipuosti" spuogais po kiek laiko. Manau jo sudetis-sintetinis silikonas, kuris vizualiai padaro grazia oda.




Atsakyti
Pirmas ispudis apie Lioele tripple the solution mano irgi buvo geras, bet as nupirkau 10 vnt meginuku isragavimui, kad tiksliai zinoti tinka ar ne... tai dabar ziuriu kad nelabai. Nature Republic geriau, nors i poras nesubega, o maskuoja panasiai.

Danahan parasyta kad drekina, bet drekinimo nepastebeta, gal del to, kad kremas aplamai turi toki lengva svytejima, veidas pasitapus atrodo kaip Korejieciu reklamoje.. smile.gif mano oda riebi, bet man patiko. aisku as visada su Tony Moly baby doll pudra nuimu ta blizgesi.

Apie poru maskuokli galiu pasakyti tik tiek, kad reikia manau veida priziureti kompleksiskai, nes vien poru maskuoklis nepades.
Turiu skin food black egg pore gel base, padeda veidui ilgiau islekti matiniam, poras maskuoja vidutiniskai (o gal mano labai jau dideles).

Zodziu dar bandau Missha prieziuros veido prieziuros linija, nes nesinori rasyti visiems kol pati neisbandziau iki galo, o rezultatas jau matosi. Poros patapo mazesnes. smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Aliona_aa @ 2013 07 17, 12:03)

Kremas man labai patiko, labai graziai sulygina oda, maskuoja irgi gerai, sakyciau 8 is 10, neryskina poras (nes kiek pastebejau Loiele Tripple the Solution po 2 val. subego i rauksles po akim ir paryskino noses noras, nose atrode kaip braske.. doh.gif  baisu), o sitas laikosi zymiai geriau.


As vakar irgi isbandziau Lioelle Tripple the Solution. Maskavimas - vidutiniskas, po poros valandu aisku reikejo apsivalyti nuo veido riebalu pertekliu (bet cia man su visais BB taip buna doh.gif ). Kaip Aliona_aa ir rase, taip ir as galiu parasyti - man ziauriai matesi nosies poros unsure.gif Nei su vienu BB kremu to nepastebejau, isskyrus si.

Atsakyti
Nu *****, vel lieku be bbiko.
Ugile, kurie BBikai jums idealiausi maskavimo, poru nesimatymo ir naturalumo atzvilgiu?
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Nidulia: 17 liepos 2013 - 13:20
QUOTE(Nidulia @ 2013 07 17, 14:18)
Nu *****, vel lieku be bbiko.
Ugile, kurie BBikai jums idealiausi maskavimo, poru nesimatymo ir naturalumo atzvilgiu?



as manau kad reikia bandyti pirkti po 10 vnt meginuku ir tada spresti tinka ar ne, nes kaip laikosi bb ant veido priklauso nuo oro salygu, kai bandziau Lioele pirma karta buvo ne taip karsta, o vakar visa diena praleidau masinoje, todel gal ir paryskejo poros ant noses. Bet manau ziena jis labai paryskins sausas vietas, jei tukiu bus.
Atsakyti
Blexa muxa, Aliona, lauk sian sveciu biggrin.gif:D
Girdejau, kad jau ir testerkorea atsiuncia per 2 savaites, bet ten daug ko near, ko as noreciau, nors megineliu kainos labia viliojancios. Uzburtas ratas kazkoks.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Nidulia: 17 liepos 2013 - 13:55
va va, dėl to triple the solution man irgi tas pats, nosis taškiukais nueina g.gif pirmas įspūdis buvo liuks, o va kelis kartus panaudojus nebelabai g.gif ir kaip išsirinkt tikrai tinkantį BB? čia taip galima n išbandyt ir krūvą pinigų ant mėginukų palikt...
Atsakyti
Jau eriau ant meginuku nei ant pilnu pakuociu:)
Atsakyti
Eikit mergos sikt, na kiek jau galima doh.gif As irgi laukiu to Lioele Triple, pirma gyret gyret, tokios vistos kaip as prisipirko, o dabar jau matai suds doh.gif
Siandien idomumo delei paziurejau kiek as azijietiskai kosmetikai isleidau nuo balandzio pradzios (mano pirmas uzsakymas is Azijos) - 327.86$ blink.gif karsta.gif buc geriau kokius krutus batus nusipirkus cool.gif metas koduotis biggrin.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo kavenska: 17 liepos 2013 - 17:13
lotuliukas.gif Kavenska
Nu as tai sugebejau fake nusipirkti ir ne ta numeri gauti, tai dvi pilnos pakuotes suniui ant uodegos.
Gal tau gerai bus triple. As jau trecia karta ji testuoju-man gerai:)
Einu I kiema nosies apziuret. Jei bus kaip braske-pasakysiu:)
Atsakyti
QUOTE(Nidulia @ 2013 07 17, 13:42)
Aliona, uzmuset mane  doh.gif
As jau kapitaliai apsisprendziau pirkti Loiele Tripple the Solution. Ir po tokio parasymo, kad susimeta I rauksles, nors nusisauk smile.gif
O apie Danahan hyo yong yoon bb cream raso, kad tinka tik sausaodems ir niekaip netinka riebiaodems ar kombinuota oda turincioms.
Siandien ismeginau LIOELE - DOLLISH VEIL VITA BB CREME -baze. Jei teisingai supratau, tai ji galima naudoti kaip 1. krema, nes turi kruva vitamin. 2. Kaip UVA+B filtra ir tono  svelnu sulygintoja. 3. Kaip makiazo pagrinda pries BB.
Kadangi ji savo rankose turejau 1-a karta, maniau, kad tai BB kremas. Isspaudus nustebau, kad jis visiskai baltas kaip paprastas kremas. Supratau, kad tai pagrindas pries BB. Ant jo puse veido tepiau Lioele triple BB, kita puse veido - Lioele Beyond The Solution BB Cr. Mano akiai, atspalviai vienodi nes paziurejus I veida nesimato, kad desinioji ir kairioji puses skiriasi kuo nors. Maskuoja vienodai, ant odos atrodo vienodai. Jei gerai supratau, tai Lioele Beyond  neturi jokio SPF?? Kodel jis tada vadinasi BB?
Gal kurios turite lioele DOLLISH VEIL VITA BB CREME  baze. Ar verta pirkti visa pakuote bent jau del tos vitamin bombos? Raso, kad kontroliuoja odos blizgejima. Ar nekemsa poru?
Buvau susigundziusi poru "uztrynejais" , bet pagalvojau, kad gal tai near gerai. Jei jau taip uzblokuoja poras, kad ju beveik nesimato ir neblizgi visa diena, tai kur tas riebaliukas dedasi? Kazkur plaukioja gilesniuose odos sluoksniuose nes negali pakilti I virus? Manau tai near gerai, kai pora uztrinta, nes ji nekveluoja ir yra rizika "pasipuosti" spuogais po kiek laiko. Manau jo sudetis-sintetinis silikonas, kuris vizualiai padaro grazia oda.

Lioele DOLLISH VEIL VITA BB CREME ne bazė, o bibikas. Jis yra dviejų spalvų. Žalsvas, nuimantis raudoną veido atspalvį, ir violetinis , nuimantis gelsvą atspalvį. Aišku ta spalva labai subtili, ne ryški. Tai pats griausias bibikas iš visų mano bandytų. Jis vienintelis man tiko. Kitus išdalinau. Iš tų pigiukų man netiko joks, iš misshos irgi nieks neprilipo. Bandžiau tikrai daug, nes nemažai pirkau, tai vis mėginukų gaudavau, bet tik šitas lioele yra man priimtinas. Jis visai kitos negu lioele triple ar soliution. Jau kokį penktą kartą jį giriu, bet kažko niekas neperkat. ...
Atsakyti
QUOTE(mamile @ 2013 07 17, 18:17)
Lioele DOLLISH VEIL VITA BB CREME ne bazė, o bibikas. Jis yra dviejų spalvų. Žalsvas, nuimantis raudoną veido atspalvį, ir violetinis , nuimantis gelsvą atspalvį. Aišku ta spalva labai subtili, ne ryški. Tai pats griausias bibikas iš visų mano bandytų. Jis vienintelis man tiko.  Kitus išdalinau. Iš tų pigiukų man netiko joks, iš misshos irgi nieks neprilipo. Bandžiau tikrai daug, nes nemažai pirkau, tai vis mėginukų gaudavau, bet tik šitas lioele yra man priimtinas. Jis visai kitos negu lioele triple ar soliution. Jau kokį penktą kartą jį giriu, bet kažko niekas neperkat. ...



Aš pirkau, rekomendacijų prisiklausiusi smile.gif Tą žalią (nes man raudonio maskavimas aktualu) . Dabar laukiu.
Atsakyti