Įkraunama...
Įkraunama...

Azijietiška kosmetika III

Na galu gale isbandziau liepos pradzioje uzsisakyta Missha 3D tusa (labai ilgai keliavo siuntinys doh.gif ).
Ispudziai viisai neblogi, ypac turint galvoje jo kaina. Tusas turetu patikti toms, kurios vertina "naturalu" makiaza, nes jis korektiskai ilgina, dailiai atskiria, bet riebiai nestorina ir nesulipina blakstienu. Zodziu, kuria tarsi naturaliai juodesniu ir ilgesniu blakstienu ispudi. smile.gif
Dabar knieti pabandyti tusa is kokio brangesnio korejieciu "brendo" rolleyes.gif
Atsakyti
Va, jau tikiuos mėnesiais to mano Etude House bb kremo laukt nebereikės. Po 2sav. ir 2 dienų jau Vilniuj ans. Tai gal šiom dienom gausiu jau karsta.gif Bet įdomiai šiaip, kad gavau tracking numerį, nes pirkau tik už $17.5, o jį duoda nuo $20 biggrin.gif Kiek nervų tas GBLALA suėdė, o pasirodo, kad greičiausiai jo nebeupdate'ino, tai ir atrodė, kad "pastrigo".
Atsakyti
QUOTE(izide @ 2013 09 17, 17:50)
Dabar knieti pabandyti tusa is kokio brangesnio korejieciu "brendo" rolleyes.gif

vat, gal kas koki labiau naturalesni turejo smile.gif buvau radusi viena idomu, bet gana brangus smile.gif
Atsakyti
QUOTE(murashke @ 2013 09 19, 10:54)
vat, gal kas koki labiau naturalesni turejo smile.gif buvau radusi viena idomu, bet gana brangus smile.gif

Japoniskus paziurekit, yra geru sudeciu, be chemijos:)
Atsakyti
Gavau savo Etude House Precious Minerals Cotton Fit BB kremą, spalva - N02, Light Beige man rodos. Dabar kaip tik pasitepliojau švarų, bet kremu nepateptą veidą ir žiūrėsiu kaip čia bus. Pirmi įspūdžiai - gražus įpakavimas, malonus kremo kvapas (primena visokius kūdikių kremukus ir pudrytes). Spalva, sakyčiau, tinka, turi gelsvų tonų, tai bent tiek gerai, geriau nei rožinė Holika Holika spalva biggrin.gif Minusas kol kas tas, kad gan nemažai 'užkabina' visokius pasausėjimus, odos atplaišėles ir t.t. Čia iš dalies ir mano veido odos problema, ir dar turbūt tai, kad nepakankamai kruopščiai nušveičiu veidą. Su šepetėliu padengus (RT Buffing brush) dailiau atrodo. Reikės kitą kartą nušveist veidą kruopščiau ir patept kremu prieš tepat BB kremą. Patepus finishas toks lyg ir matinis, bet veidas neatrodo negyvas. Neatrodo ir riebaluotas (kol kas). Neužtvirtinau dabar pudra, žiūrėsiu kiek laiko "ištemps" mano veidas neapsiriebalavęs biggrin.gif Dar įdėjo Lioele Beyond the Solution BB kremo mėginėlį (kaip tik norėjau išbandyt Lioele BB kremus), Lioele kažkokį Pore Balm ir dar kažkokio gamintojo sraigių "serumą" lyg ir biggrin.gif Jei ką domins tolimesni atsiliepimai ar apie Etude House kremą, ar apie tuos iš mėginėlių - vėliau galėsiu parašyt 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Nidulia @ 2013 09 19, 15:55)
Japoniskus paziurekit, yra geru sudeciu, be chemijos:)

o galima konkreciau? smile.gif kokie brendai? smile.gif 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(murashke @ 2013 09 20, 22:12)
o galima konkreciau? smile.gif kokie brendai? smile.gif  4u.gif

Oi, cia jau gal Gokusen ar Alionaa pakomentuos, jos stipresnes japonu kosmetikoje:)
Atsakyti
Vis dėlto dedu aš savo tą Etude House BB kremą į pardavimą. Kažkaip pernelyg jis jau man užkabindavo visus pasausėjimus ir nelygumus, net ir su primerio mėginėliu. Jau taip ten to veido nenušveisi, kad nekabintų man. Matyt labiausiai tiktų mišriai/riebiai odai, kuri neturi pasausėjimų (o ypač kai mano oda dabar truputį siautėja, nesenai tik dalis spuogelių praėjo, tai yra tų tokių odos atplaišėlių likusių, randelių ir t.t.). Bandytas Lioele Beyond the Solution DAUG maloniau ant odos "tupėjosi", nepaisant to, kad reikėjo pudruoti ir truputį gal per riebus odai buvo. Tiesiog oda švelni buvo pirštais užtepus, papudravus nesijautė jokių sausulių ir panašių dalykų. Tai galvoju gal kada Triple the Solution bandyt, gal labiau tiks riebesnei odai ir irgi jausis švelniai ant odos blush2.gif Gal kuri yra bandžiusi abu BB kremus (Triple ir Beyond the Solution) ir gali juos palygint? 4u.gif
Atsakyti
user posted image

Parasiau atsiliepimus apie mano megstamiausius BB kremus,
i ikeliau daug nuotrauku, tarp ju ir be makiazo... ax.gif

4u.gif
http://lithuaniabeau...-bb-kremai.html
http://lithuaniabeau...l-complete.html

Atsakyti
QUOTE(ellinga @ 2013 08 27, 22:00)
Laba diena,

mano grobis:

user posted image

Isbandziau tik missha burbula, labai malonus reikalas veidukui prausti. Kiti atsiliepimai po ilgesnio bandymo (dabar tokia sloga, kad net nezinau kaip kas ten kvepia)  doh.gif

Pribrendau pagaliau aprasyti ispudzius smile.gif

Atsiprasiau Missha akiu piestuko ir sekmingai naudoju, nera super patvarus, bet minkstai piesia, pakankamai gerai laiko, nedirgina.

Burbula sekminga naudoju, nera super reikalingas daiktas, bet galima turet biggrin.gif

Naudoju Super Aqua Anti-Trouble Formula prausikli, tonika ir emulsija. Taip pat nelikau labai nustebinta, tikejausi, kad kazkiek sumazes spuogu, paskaistes veidas. Nustebino tik tai, kad pasvesejo apgamas blink.gif O taip, maloniai naudojasi, neikiraus kvapo, nesausina odos.

Maniau, kad pagaliau atradau savo BB crema, labai patiko Missha Signature Real Complete. Skystesnis nei Missha Perfect, del to man labiau patiko. Lengviau tepasi, nepastebimas, gerai laikosi... bet... bet... po savaites naudojimo taip isbere spuogeliai doh.gif uzkimso poras doh.gif
Tad atsiprasiau Missha Perfecto ir ieskau toliau biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Aliona_aa @ 2013 09 26, 12:18)
user posted image

Parasiau atsiliepimus apie mano megstamiausius BB kremus,
i ikeliau daug nuotrauku, tarp ju ir be makiazo...  ax.gif


Kur tos nuotraukos su makiazais ir be ju????? As tik dvi foto radau, bet jos nesusije su makiazais. Alionaaaaaaa , kur? biggrin.gif
Atsakyti
Ten prie bibikų gi biggrin.gif

taip tai man dar labai gražios lūpos prie chanel blizgesių biggrin.gif Bet tai biskutuką ne į temą biggrin.gif
Atsakyti