Įkraunama...
Įkraunama...

Azijietiška kosmetika III

Norejau paklausti, ar visos kas uzsakinejo iš saito www.testerkorea.lt gavo savo siuntas? Nes aš laukiu jau beveik 4 savaites, o siuntos vis dar nėra. Visada ateidavo per 2-3 savaite. Pagal siuntos kodą siuntinukas GBLALA... Lietuvoje pagal Lietuvos pasta siuntinuku irgi nėra.. g.gif
Atsakyti
QUOTE(Aliona_aa @ 2013 09 13, 12:47)
Norejau paklausti, ar visos kas uzsakinejo iš saito www.testerkorea.lt gavo savo siuntas? Nes aš laukiu jau beveik 4 savaites, o siuntos vis dar nėra. Visada ateidavo per 2-3 savaite. Pagal siuntos kodą siuntinukas GBLALA... Lietuvoje pagal Lietuvos pasta siuntinuku irgi nėra.. g.gif
Aš pirkau ne iš testerkorea, o iš iamlove-shop, bet siuntinys taip pat "kabo" GBLALA. Rašo rodos "Arrival at the inward office of exchange" ar kažkas tokio. Ir taip nuo rugsėjo 9 sad.gif .
Atsakyti
QUOTE(illuminated @ 2013 09 13, 15:48)
Aš pirkau ne iš testerkorea, o iš iamlove-shop, bet siuntinys taip pat "kabo" GBLALA. Rašo rodos "Arrival at the inward office of exchange" ar kažkas tokio. Ir taip nuo rugsėjo 9 sad.gif .


Na keista, nieko nesuprantu... Gal vėl rudeni siuntiniu reikes laukti 4-5 savaites?
Atsakyti
QUOTE(Aliona_aa @ 2013 09 13, 12:47)
Norejau paklausti, ar visos kas uzsakinejo iš saito www.testerkorea.lt gavo savo siuntas? Nes aš laukiu jau beveik 4 savaites, o siuntos vis dar nėra. Visada ateidavo per 2-3 savaite. Pagal siuntos kodą siuntinukas GBLALA... Lietuvoje pagal Lietuvos pasta siuntinuku irgi nėra.. g.gif


Mano siuntini issiunte atgal pardavejui, irgi ilgokai buvo GBLALA, o paskui ziuriu "returned to the sender", dabar ji issiunte is naujo, tai vel laukiu...
Atsakyti
QUOTE(emiliuxas @ 2013 09 11, 21:03)
jau pora savaiciu kaip naudoju toki mizon sraigiu  krema

O Jūs dar ka nors tepate pvz. kokį serumą, kremą po juo ar ant jo ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Aliona_aa @ 2013 09 13, 13:47)
Norejau paklausti, ar visos kas uzsakinejo iš saito www.testerkorea.lt gavo savo siuntas? Nes aš laukiu jau beveik 4 savaites, o siuntos vis dar nėra. Visada ateidavo per 2-3 savaite. Pagal siuntos kodą siuntinukas GBLALA... Lietuvoje pagal Lietuvos pasta siuntinuku irgi nėra.. g.gif


Turiu nuraminti ir patarti tik apsisarvuoti kantrybe-as saviske gavau (nors dar paste) lygiai po dvieju menesiu! doh.gif Lyg tol ilgiausiai keliavo 5 savaites.
Atsakyti
QUOTE(papliauška @ 2013 09 13, 21:38)
O Jūs dar ka nors tepate pvz. kokį serumą, kremą po juo ar ant jo  ax.gif

As viską naudoju tokia tvarka:tonikas, serumas, kremas ir sraiges.
Atsakyti
QUOTE(emiliuxas @ 2013 09 11, 22:03)
jau pora savaiciu kaip naudoju toki mizon sraigiu  krema ...
  per dvi savaites supratau kad tai tikrai neblogas daiktas. mano oda labiaui riebuma, bet jautri ir lengvai praranda dregme. sis gelis labai gerai nuramina oda, pagydo smulkius odos susierzinimus, pastangrina gal net siektiek, taciau drekinimo jame nera, o ir neturi buti. jis skirtas naudoti daugiau kaip papildomas odos prieziuros zingsnis/serumas, ji reikia tepti po kremu ir tepti reikia tikrai gausiai, tik tada jis parodo savo visa veikima. del tos preizasties naudoji ji vakare. susigeria gana neblogai, bet makiazas jau netaip gerai gula. del tepimo kiekio, tai si info pas men is vieno blogo istraukta kur azijiete mergina rase kad rinko daug info apie sraiginius kremus ir rado kad norint kad jie veiktu juos reikia tepti storesniu sluoksniu.dar ji palygino si krema su mizon all in one kuris jai taip pat labai patiko,ir misha sraiginiu, neatsimenu kaip vadinasi tai sake pastarasis nelabai vertas demesio. dar anot jos labai geras elishacoy sraiginis, bet jo kaina kandziojasi. osis gelis, nors ir naudojasi gana greitai, bet yra tikrai veiksmingas ir plius labai gera kaina. pirksiu dar  biggrin.gif

Ačiū už informaciją thumbup.gif Aš šį pradėjau naudoti prieš keletą dienų ir kažkaip nelabai patiko, reikės pamėginti kaip jūs siūlote bigsmile.gif
Prieš tai naudojau mizon all in one sraiginį kremą, tai jis labai patiko thumbup.gif Tikrai kartosiu ax.gif

Dabar galvoju apie sraiginį BB, net akciją radau. Kaina net mažesnė nei ebay, kas labai keista biggrin.gif g.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Tasty: 16 rugsėjo 2013 - 11:33
gal turite atsiliepimų apie šituos?

Baviphat Strawberry Toxifying Mask

Missha choco cacao scrub

Missha fresh aloe mask
Atsakyti
QUOTE(Tasty @ 2013 09 16, 12:33)
Dabar galvoju apie sraiginį BB, net akciją radau. Kaina net mažesnė nei ebay, kas labai keista  biggrin.gif  g.gif

turėjau mėginuką, tai baisiai geišiška gavausi, ta prasme balta, tai teko praustis. tikrai ilgai laukiau, kol ten prisitaikys, bet be šansų man buvo. nepasakyčiau, kad labai jau įdegus esu dabar. pats kremas malonus, švelniai tepėsi, tolygiai pasiskirstė, kažkiek kažką maskvao.
Atsakyti
QUOTE(parsiuke @ 2013 09 16, 22:32)
turėjau mėginuką, tai baisiai geišiška gavausi, ta prasme balta, tai teko praustis. tikrai ilgai laukiau, kol ten prisitaikys, bet be šansų man buvo. nepasakyčiau, kad labai jau įdegus esu dabar. pats kremas malonus, švelniai tepėsi, tolygiai pasiskirstė, kažkiek kažką maskvao.

o geras o as kai ziurinejau swachus tai sis butent pasirode pats tamsiausias user posted image
Papildyta:
i smano bandomu kol kas lyderiauja cho bo yang, o rinkausi tarp liole triple the solution sio ir hot pink is skin 79. taip pat esu isbandziusi holika holika petttite clearing, misha signature, ir etude house magic mineral. pirmi trys ir misha patiko labaiusiai is sios kruvos. o koki dar rekomenduotumet pabandyti kad maskuoti ir tiktu riebesniai odai?
Papildyta:
ir dar , nemazai info randu per youtube sia nare rusiskai deltinka paieskokite tarp jos video yra gal astuoni pusvalandiniai filmukai apie azijietiska kosmetika ir jos nuomones issamios
Atsakyti
QUOTE(emiliuxas @ 2013 09 16, 23:27)
o geras o as kai ziurinejau swachus tai sis butent pasirode pats tamsiausias

As turiu megineliu sito kremo, tai man jo spalva tinka, oda mano sviesoka, bet ir ne balta, ruzavas skin79 man isbalindavo veida, sitas ne ax.gif Kolkas labai patinka ir konsistencija, ir kaip dengiasi.
Atsakyti