Įkraunama...
Įkraunama...

Azijietiška kosmetika III

QUOTE(Caridian @ 2013 09 06, 10:44)
Mano veidas irgi turi to rozinio atspalvio, bet ji bandau maskuoti (lyginant su rankomis ar kaklu jis rausvenis). Nors kai kurios merginos rase, kad 21 neparyskino rausvumo, o pvz. 23 kaiptik paryskino. Gal vistik imti 13 nr. ir po to, jei ka, bronzantu pasitamsinti  g.gif


13 bus visai geisha... 4u.gif manau ir bronzantas nepades... tiesiog geriau rinktis bb su geltonu tonu, nebutinai Misshos Signature... Nupirkite meginuku ir pabandykite, nes issirinti savo bb krema labai sunku... o jeigu netinka tai ir stovi begalybe buteliuku vonioje...
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Aliona_aa: 06 rugsėjo 2013 - 09:49
QUOTE(Aliona_aa @ 2013 09 06, 09:48)
13 bus visai geisha... 4u.gif  manau ir bronzantas nepades... tiesiog geriau rinktis bb su geltonu tonu, nebutinai Misshos Signature... Nupirkite meginuku ir pabandykite, nes issirinti savo bb krema labai sunku... o jeigu netinka tai ir stovi begalybe buteliuku vonioje...

Taip, butent meginuku ir ieskausi smile.gif O is kur jus siuntetes? Nes as tik ebay, o ten tik 21 nr. meginuku turi. Visi kiti atspalviai - pilnose pakuotese.
Atsakyti
QUOTE(Caridian @ 2013 09 06, 13:24)
Taip, butent meginuku ir ieskausi smile.gif O is kur jus siuntetes? Nes as tik ebay, o ten tik 21 nr. meginuku turi. Visi kiti atspalviai - pilnose pakuotese.


as pirkau toki rinkinuka, kad suprasti kokio bb aplamai reikia... ten yra signature 21 spalva, o po to apsisprendziau, kad reikia 23 atspalvio..

http://cosmetic-love...am-samples.html
Atsakyti
QUOTE(Caridian @ 2013 09 05, 21:34)
Merginos, negi daugiau bandziusiu MISSHA - M Signature Real Complete B.B. Cream SPF 25 PA++ nera? Per paieska radau vos kelis komentarus.



QUOTE(Ugile @ 2013 09 05, 21:51)
As turiu ir naudoju. Vasara labai gerai buvo, kremas lengvai tepasi, maskuoja vidutiniskai. Man labiau patinka nei Perfect Cover ir Cho bo yang. Gera sudetis - be parabenu.

as turiu, man patinka ir tinka esu vidutiniskai sviesiaode, tai man 23 numeris pats tas. oda mano vasara riebi, ziema normali, tai ziema man sis kremas labai tiko o vasara slydo nuo veido, siuo atveju cho bo ir liole triple the solution lakesi zymaii geriau ir maskavo graziau man.
Atsakyti
isbandytas drekinantis hada labo losjonas/vanduo/gelis ? pirkau 30ml pabandymui ir likau nenusivylusi user posted image jo vieno drekinimui normaliai ar sausai odai neuztektu, ji reiketu naudoti po toniko pries krema, as taip ir darau vakarais, taciau ryte naudoju tonika, tada si losjona ir bb krema, tiek man pilnai uztenta. patiko kad produktas ganetinai greitai susigeria nepalikdamas lipnumo ar pleveles pojucio, oda tampa iskarto minkstesne ,svelnesne. ar efektas ilgalaikis atsakyt galesiu kai subaigsiu savo pakuote. siaip patiko, ir manau kad patiktu toms merginoms kurioms nelabai patinka teptis riebius stipriai drekinancius kremus , bet vistik reikia gero drekinimo.




isbandziau du meginelius tony moly dual effect sleeping pack user posted image patiko. ji reikia tepti ant visu kitu savo vakarines odos prieziuros priemoniu. savo tekstura jis man primena makiazo praimerius, toks lyg silikoninis butu ( nezinau sudeties netikrinau), uztai labai lengvai slysta oda ir dengiasi greitai ir tolygiai. as netaupiau ir viena meginuka sunaudojau vienam kartui, tai gavosi riebokas sluoksnis, kuris mano nuostabai gana geria susigere ir nors liko jausmas kad kazkas tepta , manes tai neerzino. ryte atsikelus ir nuprausus veida saltoku vandeniu oda buvo tikrai maloni, toks jausmas kad stangresne , zandukai tokie kaip " guminiai kamuoliukai" jei galima taip issireiksti. efektas patiko labai, tik is dvieju megineliu negaliu nuspresti ar po ilgesnio naudojimo nekimstu man poru.


dar isbandziau cho bo jang bb krema. labai patiko tekstura, dengimas, maskavimas ir visos kitos savybes isskyrus spalva. tiesa neatsimenu kuri numeriuka uzsakinejau bet tas kuri turiu man per sviesus. bet gal ziemai ji nusipirksiu. as megstu tokius tirstesnius, maskuojancius rimciau bb kremus. sis man pasirode toks.

liole triple the solution,- oda su siuo bb kremu visa diena issilaiko labai grazi ir skaisti, taciau riebalas neprasimusa net ir vakare. tai vienintelis kremas su kuriuo nenaudoju birios pudros. jis butu man pats paciausias, bet teisingai rase priestai merginos kad jis paryskina poras. kadanngi pas mane jos nera labai dideles tai dar neblogai atrodo, bet isivaizduoju kad jei kas turi didesnes tai sis kremas jas tikrai labai pabrestu unsure.gif



taip pat pirkau pilna pakuote shiseido perfect whip prausikli. user posted image galiu pasakyti kad tai vienas geriausiu mano turetu putojanciu prausikliu. o perfect whip tikrai labai atitinka - jis suputoja labai svelniom smulkiom putom ,tekstura labai panasi i plaktos grietineles. kaip gamintojas pats skelbia kad tokia puta zymiai geriau priglunda prie odos ir gilaiu isvalo nesvarumus. putoja labai gerai , labai skalsus- zirnio dydzio uztenka visam veidui nuprausti. ir kas svarbiausia visai nesausina mano odos. tiesa nesiimsiu teigti kad jis tiktu ir sausaodems taciau normalios odos savininkes gali drasiai isbandyti si prausikli, jis be to labai svelnus, kreminis.


Sulwhasoo Renewing linija mini kremuku. nuotrauka cia ira galiu pasakyti tik tiek kad arba kiekis per mazas kad spresti apie ilgalaiki rezultata taciau is to ka as spejau suprasti tai tiesiog gera drekinanti - maitinanti linija, odos eerzina , neriebina, bet gerai drekina, malonus kvapas . kremas riebesnis bet geriasi gerai, visi kiti buteliukai tokios kaip skystos zele konsistensijos drekina gerai.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo emiliuxas: 08 rugsėjo 2013 - 19:05
merginos , parsisiunciau is ebay tu popieriniu kaukiu, na tu kur dar be jokio serumo , tik supakuotos sausos serveteles, su mintik kad darysiuosi kaukes is toniko kaip tos azijieties ir apsiziurejau kad neturiu jokio tokio toniko kuri negaila butu sunaudoti tokiam tikslui. gal galite patarti didesnes talpos nebrangu tonika, aisku geriausia butu jei jis ten butu su visokiom sinake, kalogenais, hialiuronu ir t.t. biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(emiliuxas @ 2013 09 09, 22:24)
merginos , parsisiunciau is ebay tu popieriniu kaukiu, na tu kur dar be jokio serumo , tik supakuotos sausos serveteles, su mintik kad darysiuosi kaukes is toniko kaip tos azijieties ir apsiziurejau kad neturiu jokio tokio toniko kuri negaila butu sunaudoti tokiam tikslui. gal galite patarti didesnes talpos nebrangu tonika, aisku geriausia butu jei jis ten butu su visokiom sinake, kalogenais, hialiuronu ir t.t.  biggrin.gif


rival de loop droge pažiūrinėkit 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(emiliuxas @ 2013 09 09, 22:24)
merginos , parsisiunciau is ebay tu popieriniu kaukiu, na tu kur dar be jokio serumo , tik supakuotos sausos serveteles, su mintik kad darysiuosi kaukes is toniko kaip tos azijieties ir apsiziurejau kad neturiu jokio tokio toniko kuri negaila butu sunaudoti tokiam tikslui. gal galite patarti didesnes talpos nebrangu tonika, aisku geriausia butu jei jis ten butu su visokiom sinake, kalogenais, hialiuronu ir t.t.  biggrin.gif

kas cia per kaukes? Gal galima nuoroda ax.gif
Atsakyti
QUOTE(CrazyGirlfriend @ 2013 09 10, 00:04)
rival de loop droge pažiūrinėkit  4u.gif


as ne lt, cia drogo nera verysad.gif , beto butu idomu ka nors is tu azijieciu pabandyti


QUOTE(Gendre @ 2013 09 10, 19:58)
kas cia per kaukes? Gal galima nuoroda  ax.gif

http://www.ebay.com/.....170905472431
Atsakyti
jau pora savaiciu kaip naudoju toki mizon sraigiu krema user posted image per dvi savaites supratau kad tai tikrai neblogas daiktas. mano oda labiaui riebuma, bet jautri ir lengvai praranda dregme. sis gelis labai gerai nuramina oda, pagydo smulkius odos susierzinimus, pastangrina gal net siektiek, taciau drekinimo jame nera, o ir neturi buti. jis skirtas naudoti daugiau kaip papildomas odos prieziuros zingsnis/serumas, ji reikia tepti po kremu ir tepti reikia tikrai gausiai, tik tada jis parodo savo visa veikima. del tos preizasties naudoji ji vakare. susigeria gana neblogai, bet makiazas jau netaip gerai gula. del tepimo kiekio, tai si info pas men is vieno blogo istraukta kur azijiete mergina rase kad rinko daug info apie sraiginius kremus ir rado kad norint kad jie veiktu juos reikia tepti storesniu sluoksniu.dar ji palygino si krema su mizon all in one kuris jai taip pat labai patiko,ir misha sraiginiu, neatsimenu kaip vadinasi tai sake pastarasis nelabai vertas demesio. dar anot jos labai geras elishacoy sraiginis, bet jo kaina kandziojasi. osis gelis, nors ir naudojasi gana greitai, bet yra tikrai veiksmingas ir plius labai gera kaina. pirksiu dar biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(emiliuxas @ 2013 09 09, 22:24)
merginos , parsisiunciau is ebay tu popieriniu kaukiu, na tu kur dar be jokio serumo , tik supakuotos sausos serveteles, su mintik kad darysiuosi kaukes is toniko kaip tos azijieties ir apsiziurejau kad neturiu jokio tokio toniko kuri negaila butu sunaudoti tokiam tikslui. gal galite patarti didesnes talpos nebrangu tonika, aisku geriausia butu jei jis ten butu su visokiom sinake, kalogenais, hialiuronu ir t.t.  biggrin.gif

Man labai patiko si tonikas tonikas didelis kiekis, skaniai kvepia ax.gif
Atsakyti
Gal kuri nors esate pirkusi Etude House Moistfull Collagen Skin Care Kit Samples - 5pcs?

Etude House

user posted image

Pradejau ieskoti kalediniu dovanu rolleyes.gif Galvoju gal visai nieko variantas? smile.gif
Atsakyti