Įkraunama...
Įkraunama...

Azijietiška kosmetika III

QUOTE(Ugile @ 2013 09 04, 13:35)
Pagal sekimo numeri tiesiog pamaciau, kad siuntinys grazintas i Koreja. Is testerkorea laiska gavau, kad siunta jiems grazinta, bet priezastys neaiskios. Kazkas tiems britams uzplauke  blink.gif Nes ne man vienai jau taip  buvo nutike.


Visada pirkdavau is Ebay, o dabar pirma karta uzsisakiau is Testerkorea ir bijau, kad negausiu savo siuntinio doh.gif
Atsakyti
QUOTE(Olen'ka @ 2013 09 04, 14:40)
Visada pirkdavau is Ebay, o dabar pirma karta uzsisakiau is Testerkorea ir bijau, kad negausiu savo siuntinio  doh.gif


As is testerkorea laukiu siuntinio jau du menesius sad.gif Pries pora savaiciu rasiau I testerkorea, atsake, kad laukite, nes siuntos keliauja iki dvieju menesiu. Paskutinis irasas pagal sekimo numeri rodo, kad rugpjucio 28d. siunta uzfiksuota Pietu afrikos respublikoje (sic!). unsure.gif
Atsakyti
QUOTE(izide @ 2013 09 05, 14:47)
As is testerkorea laukiu siuntinio jau du menesius sad.gif Pries pora savaiciu rasiau I testerkorea, atsake, kad laukite, nes siuntos keliauja iki dvieju menesiu. Paskutinis irasas pagal sekimo numeri rodo, kad rugpjucio 28d. siunta uzfiksuota Pietu afrikos respublikoje (sic!). unsure.gif

blink.gif lotuliukas.gif O kažin, dar toliau pasiųst negalėjo? lotuliukas.gif Į kokį Ašigalį lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(izide @ 2013 09 05, 14:47)
As is testerkorea laukiu siuntinio jau du menesius sad.gif Pries pora savaiciu rasiau I testerkorea, atsake, kad laukite, nes siuntos keliauja iki dvieju menesiu. Paskutinis irasas pagal sekimo numeri rodo, kad rugpjucio 28d. siunta uzfiksuota Pietu afrikos respublikoje (sic!). unsure.gif


Tikriausiai nurodė neteisinga adresą, parašykite jiems ir manau išspręs ta problema.... Nes jie kažkaip geranoriškai nusiteikę... 4u.gif ir dar normaliai angliškai bendrauja...
Atsakyti
Merginos, negi daugiau bandziusiu MISSHA - M Signature Real Complete B.B. Cream SPF 25 PA++ nera? Per paieska radau vos kelis komentarus.
Atsakyti
QUOTE(Caridian @ 2013 09 05, 21:34)
Merginos, negi daugiau bandziusiu MISSHA - M Signature Real Complete B.B. Cream SPF 25 PA++ nera? Per paieska radau vos kelis komentarus.

As turiu ir naudoju. Vasara labai gerai buvo, kremas lengvai tepasi, maskuoja vidutiniskai. Man labiau patinka nei Perfect Cover ir Cho bo yang. Gera sudetis - be parabenu.
Atsakyti
QUOTE(Aliona_aa @ 2013 09 05, 19:50)
Tikriausiai nurodė neteisinga adresą, parašykite jiems ir manau išspręs ta problema.... Nes jie kažkaip geranoriškai nusiteikę... 4u.gif  ir dar normaliai angliškai bendrauja...


Tikiuosi, kad bendraus geranoriskai, nes paskutinis laiskelis is testerkorejos buvo saltas ir oficialus.
Jooo...tikrai, galejo ir asigali pasiust.
O del nukeliavimo siuntos I Afrikos zemyna, tai pagalvojau, kad paskirstymo punkte koks nemoksa pasto rusiuotojas pasitaike, kuriam susviete, kad ta Lietuva kakzur Afrikoje. lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Caridian @ 2013 09 05, 21:34)
Merginos, negi daugiau bandziusiu MISSHA - M Signature Real Complete B.B. Cream SPF 25 PA++ nera? Per paieska radau vos kelis komentarus.


Aš turiu 4u.gif
Tai buvo pirmasis mano bb kremas... Ir po tiek bandytu bbiku galiu pasakyti kad patinka ir spalva ir maskavimas ir tekstura. Mano numeriukas 23 . Aš ji tepu vasara, nes žiema man jis jau tamsokas... smile.gif žiema jau laisvai galėsiu tepliotis cho boo 1 numeriuku.
Atsakyti
QUOTE(Aliona_aa @ 2013 09 06, 07:19)
Aš turiu 4u.gif
Tai buvo pirmasis mano bb kremas... Ir po tiek bandytu bbiku galiu pasakyti kad patinka ir spalva ir maskavimas ir tekstura. Mano numeriukas 23 . Aš ji tepu vasara, nes žiema man jis jau tamsokas...  smile.gif žiema jau laisvai galėsiu tepliotis cho boo 1 numeriuku.


Dekui visoms uz komentarus.
Vakar perziurejau turbut visus imanomus swatchus ir galvoju, kad reiketu rinktis 21 atspalvi. 13 atrodo geresnis del paties tono - gelvas. O 21 - rausvesnis. Man kaiptik reiketu, kad labiau veida ''gelsvintu", bet is kitos puses 13 nr. jau toks baltas atrodo blink.gif turbut idealu butu maisyti 13 su 23 biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Caridian @ 2013 09 06, 09:36)
Dekui visoms uz komentarus.
Vakar perziurejau turbut visus imanomus swatchus ir galvoju, kad reiketu rinktis 21 atspalvi. 13 atrodo geresnis del paties tono - gelvas. O 21 - rausvesnis. Man kaiptik reiketu, kad labiau veida ''gelsvintu", bet is kitos puses 13 nr. jau toks baltas atrodo blink.gif turbut idealu butu maisyti 13 su 23  biggrin.gif


As naudoju 21 numeri. Nesimato ant manes jokio rausvumo, nors veidas mano turi "is saves" rausvumo. Suvienodina visa veida thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(Ugile @ 2013 09 06, 10:15)
As naudoju 21 numeri. Nesimato ant manes jokio rausvumo, nors veidas mano turi "is saves" rausvumo. Suvienodina visa veida  thumbup.gif


o as turejau 21 numeriuko meginuka,nes rinausi ziemai svesesnio atspalvio, tai veidas labai jau buvo rozinis, kaip parsiukas atrodziau... matyt jeigu veidas turi ruzavumo, tai labiau paryskina... doh.gif
Atsakyti
QUOTE(Aliona_aa @ 2013 09 06, 09:41)
o as turejau 21 numeriuko meginuka,nes rinausi ziemai svesesnio atspalvio,  tai veidas labai jau buvo rozinis, kaip parsiukas atrodziau... matyt jeigu veidas turi ruzavumo, tai labiau paryskina... doh.gif

Mano veidas irgi turi to rozinio atspalvio, bet ji bandau maskuoti (lyginant su rankomis ar kaklu jis rausvenis). Nors kai kurios merginos rase, kad 21 neparyskino rausvumo, o pvz. 23 kaiptik paryskino. Gal vistik imti 13 nr. ir po to, jei ka, bronzantu pasitamsinti g.gif
Atsakyti