Įkraunama...
Įkraunama...

Azijietiška kosmetika III

Man iamlove labai daug pridejo, iz dvi prekes 8 nemokamus meginius :-)
Atsakyti
QUOTE(Aliona_aa @ 2013 08 28, 09:45)
O pas kokį pardavėja pirkote?

si karta pirkau is misshos.ee primeciau, kad kainu skirtumas perkamu produktus nera didelis tai ir prigriebiau.
Atsakyti
QUOTE(ellinga @ 2013 08 28, 19:53)
si karta pirkau is misshos.ee primeciau, kad kainu skirtumas perkamu produktus nera didelis tai ir prigriebiau.


Nematau as ju puslapyje "aqua" produktu g.gif
Atsakyti
QUOTE(AuroraBO @ 2013 08 28, 20:40)
Nematau as ju puslapyje "aqua" produktu g.gif

Skin care ziurekit 4u.gif
Atsakyti
gal kas bandete toki tusa?

user posted image
Atsakyti
jau spejau isbandyti (parsisiunciau pilna pakuote) user posted image nelabai turiu su kuo lyginti, esu isbandzius kanebo sensai milteliu pavidave enzimini sveitikli ir orifleim enzimini, tai pirmas patiko nerealiai, o antras nepatiko visai, o sis lygiai per viduri. oda netokia minkstute ir svelnute kaip po sensai milteliu bet siaip tikrai neblogai nupylingavo, oda jautesi labai svari. gal to vau efekto nebuvo nes dabar kas diena naudoju clarisonic aparaciuka tai gal nelabai ten yra ka pylinguoti. bet siaip uz 10 baksu ar kiek as ten mokejau tikrai labai geras pirkinys!!!
Atsakyti
O iamlove-shop nesiunčia "padielkų", ane? biggrin.gif Nes neiškenčiau ir papirkau tą Etude House Precious Minerals Cotton Fit BB kremą. Atseit tinkamesnis riebiai odai nei Bright Fit. Na žiūrėsim, gal neteks nagų graužtis biggrin.gif
Atsakyti
O im-love siuncia is Korejos? Jeigu is Korejos, tai neturetu buti "padielka". Bent visi korejieciai-pardavejai raso, kad Korejoje visa kosmetika tik originali, ir jie negali niekur isigyti "padielku"... As irgi ebayjuje pirkau savo Etude House Precious Mineral Bright Fit BB krema. Tepliojausi juo pora kartu, man nieko nesiskyre nuo anksciau naudotu meginuku.
Atsakyti
QUOTE(Ugile @ 2013 09 03, 07:39)
O im-love siuncia is Korejos? Jeigu is Korejos, tai neturetu buti "padielka". Bent visi korejieciai-pardavejai raso, kad Korejoje visa kosmetika tik originali, ir jie negali niekur isigyti "padielku"... As irgi ebayjuje pirkau savo Etude House Precious Mineral Bright Fit BB krema. Tepliojausi juo pora kartu, man nieko nesiskyre nuo anksciau naudotu meginuku.

Na, prie visų jos (ar jų, nežinau biggrin.gif) parduodamų prekių rašo "Item location:
Yongin-si, Gyeonggi-do, Korea, South", tai greičiausiai viskas tvarkoj turėtų būt.
Atsakyti
Nesuprantu tu britu blink.gif Dabar ir mano uzsakyma is testerkorea grazino atgal i Koreja. unsure.gif Turbut nepatinka uzrasas "Fancy goods" lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Ugile @ 2013 09 04, 10:24)
Nesuprantu tu  britu  blink.gif Dabar ir mano uzsakyma is testerkorea grazino atgal i Koreja.  unsure.gif Turbut nepatinka uzrasas "Fancy goods"  lotuliukas.gif


Sakykit, o ka paraso, kai issiuncia prekes atgal i Koreja?
Mano siuntinys jau ilgokai "kabo" Anglijoj ir nejuda
Atsakyti
QUOTE(Olen'ka @ 2013 09 04, 12:41)
Sakykit, o ka paraso, kai issiuncia prekes atgal i Koreja?
Mano siuntinys jau ilgokai "kabo" Anglijoj ir nejuda


Pagal sekimo numeri tiesiog pamaciau, kad siuntinys grazintas i Koreja. Is testerkorea laiska gavau, kad siunta jiems grazinta, bet priezastys neaiskios. Kazkas tiems britams uzplauke blink.gif Nes ne man vienai jau taip buvo nutike.
Atsakyti