Įkraunama...
Įkraunama...

Azijietiška kosmetika III

Gal kuri yra mėginusi Etude House Precious Mineral Cotton Fit BB'ką? Atseit skirtas riebesnei odai. Galvoju bandyt pirkt arba šį, arba Bright Fit, arba išvis kažkokį kitokį (rekomendacijas priimu visad, turiu riebią T zoną/normalią odą su keletu pasausėjimų). Viskas taip traukia, atrodo lyg ir tiktų, bet tuo pat metu lyg ir ne biggrin.gif Tai ir sėdžiu neapsisprendus. O su mėginukais žaist kažkaip sunkiai nesinori man, matyt klaidą darau biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(illuminated @ 2013 08 26, 23:31)
Gal kuri yra mėginusi Etude House Precious Mineral Cotton Fit BB'ką? Atseit skirtas riebesnei odai. Galvoju bandyt pirkt arba šį, arba Bright Fit, arba išvis kažkokį kitokį (rekomendacijas priimu visad, turiu riebią T zoną/normalią odą su keletu pasausėjimų). Viskas taip traukia, atrodo lyg ir tiktų, bet tuo pat metu lyg ir ne  biggrin.gif Tai ir sėdžiu neapsisprendus. O su mėginukais žaist kažkaip sunkiai nesinori man, matyt klaidą darau biggrin.gif

zinok as irgi labai nemegstu meginuku, beto ju labai ilgai laukti reikia... blink.gif as mastau ta cio bo janga pasiimti

as turiu sita etude user posted image tai jis man vidutinis, visom prasmem : vidutiniskai maskuoja, vidutiniskai issilaiko, vidutiniskai patinka.... dar turiu missa signature tas labai odai patinka, bet paplaukia nuo mano riebokos odos, ir turiu ta pettite clearing. tai sis maskuoja normaliausiai is mano turimu ir nekemsa poru, bet jam siaip kazko truksta g.gif tai vo, dar vistik laukiu liole triple the solution apie si labai daug geru atsiliepimu ir suteiksiu antra sansa skin 79. o dar ir elishacoy ko nors noreciau, o dar..... doh.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo emiliuxas: 26 rugpjūčio 2013 - 22:45
Tas Holika Petit Clearing irgi man atrodo toks lyg ir pusė velnio, tačiau tuo pat metu atrodo, kad kažko lyg ir trūksta g.gif Ir truputuką per rožinis atrodo (nebent vaidenasi man biggrin.gif ), nes pati turiu gelsvo atspalvio šviesią odą.

Lioele noriu ir aš. Apskritai, visko aš noriu biggrin.gif Jau pradedu dairytis ir po lūpų blizgius visokius ir šiaip įvairius niekučius. Bet kai labai ilgai ir daug žiūrinėji visur, tai taip galvą paskausta, kad taip ir lieki nieko nenusipirkusi biggrin.gif

Kuriam skin79 bbkui galvojat antrą šansą suteikt?
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo illuminated: 26 rugpjūčio 2013 - 23:10
Tam rozineje pakuoteje,man jo maskavimas ir siaip kitos savybes patiko, bet va nesusidraugauju su spalva per pilkai rozine, mano oda irgi Velso atspalvio bet ne visiškai šviesi.user posted image
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo emiliuxas: 27 rugpjūčio 2013 - 11:16
QUOTE(emiliuxas @ 2013 08 27, 11:12)
Tam rozineje pakuoteje,man jo maskavimas ir siaip kitos savybes patiko, bet va nesusidraugauju su spalva per pilkai rozine, mano oda irgi Velso atspalvio bet ne visiškai šviesi.user posted image

Aaa, tai man greičiausiai netiktų, nes mano oda gan labai šviesi ir gelsva. Šiaip, man atrodo kiti skin79 bb kremai mažiau pilki ir rožiniai, kažkada gundžiausi oranžiniu ar tuo vip gold man rods biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(illuminated @ 2013 08 27, 12:32)
Aaa, tai man greičiausiai netiktų, nes mano oda gan labai šviesi ir gelsva. Šiaip, man atrodo kiti skin79 bb kremai mažiau pilki ir rožiniai, kažkada gundžiausi oranžiniu ar tuo vip gold man rods biggrin.gif

Skin 79 Gold Plus yra šviesus ir gelsvo atspalvio. Kitų nežinau.
Atsakyti
QUOTE(illuminated @ 2013 08 27, 12:32)
Aaa, tai man greičiausiai netiktų, nes mano oda gan labai šviesi ir gelsva. Šiaip, man atrodo kiti skin79 bb kremai mažiau pilki ir rožiniai, kažkada gundžiausi oranžiniu ar tuo vip gold man rods biggrin.gif

ziurinejau internete swach'us tai siaip atrodo kad tamsiausias ir rusviausias turetu buti snail bbikas, gal kuri isbande ir pakomentuotu jo dengima, textura?
Atsakyti
Laba diena,

mano grobis:

user posted image

Isbandziau tik missha burbula, labai malonus reikalas veidukui prausti. Kiti atsiliepimai po ilgesnio bandymo (dabar tokia sloga, kad net nezinau kaip kas ten kvepia) doh.gif
Atsakyti
QUOTE(ellinga @ 2013 08 27, 22:00)
Laba diena,

mano grobis:

user posted image

Isbandziau tik missha burbula, labai malonus reikalas veidukui prausti. Kiti atsiliepimai po ilgesnio bandymo (dabar tokia sloga, kad net nezinau kaip kas ten kvepia)  doh.gif


Mane tas Missha wrinkle BB kremukas domina, kai išbandysi parašyk smile.gif ir ten kempinėle tikriausiai, kam ji skirta? Gal BB tepti, ar nusivalyti g.gif
Ai tai čia šitas burbulas, kur išbandei doh.gif Mačiau filmuką, kaip panašia kempinėle BB tepasi.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo AuroraBO: 28 rugpjūčio 2013 - 07:44
As rutiu missha signature wrinkle filler bb cream 21 numeriuko meginukus, labai fainas kremas, poru nekimsa, spalva aisku sviesoka, bet 23 numeriukas turetu buti kaip tik. tekstura maloni, maskavimas vidutinis, bet gerai sulygina veida. Poru nekemsa. Spalva be pilksvu ir roziniu tonu, tikra beige.
Atsakyti
Isbandziau dar misshos ruda akiu piestuka, piesia lengvai, grazi ruda spalva... bet vargu ar gerai issilaikys. Nes nusiciaudejau ir paakiai parudavo doh.gif
Tiesa, visi meginukai gauti dovanu su uzsakymu 4u.gif


Tas burbulas, nors realiai atrodo kaip puse burbulo vyras pavadino plauciais biggrin.gif biggrin.gif dar sake kas cia per slikstyne vonioje lotuliukas.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo ellinga: 28 rugpjūčio 2013 - 08:48
QUOTE(ellinga @ 2013 08 28, 09:42)
Isbandziau dar misshos ruda akiu piestuka, piesia lengvai, grazi ruda spalva... bet vargu ar gerai issilaikys. Nes nusiciaudejau ir paakiai parudavo doh.gif
Tiesa, visi meginukai gauti dovanu su uzsakymu  4u.gif


O pas kokį pardavėja pirkote?
Atsakyti