Įkraunama...
Įkraunama...

Azijietiška kosmetika III

Tai man ir nereikia didelio maskavimo. Kažkaip labiausiai norėtųsi, kad tiesiog sulygintų truputį veido spalvą ir neatrodytų veidas baisiai riebaluotas ax.gif Google'inau aš jau apie jį, tai nėra labai daug atsiliepimų, bet kiek radau, tai lyg ir nieko toks. Gal išleist tuos 8 baksus ir pagriebt biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(illuminated @ 2013 08 24, 12:32)
Gal kuri riebiaodė/mišriaodė yra bandžiusi štai šį BB kremą? Skin Food Peach Green Tea BB Cream.

EDIT:
Gal kas bandėt dar šią pudrą?  biggrin.gif Innisfree No Sebum Mineral Powder


Sita BB krema, esu naudojus, bet man su misria oda nepatiko visiskai, pasidazydavau is ryto, o jau apie pietus jis kazkur isgaruodavo. Apskritai man skinfood BB kremai kol kas prasciausi is visu bandytu.

Pudryte tokia turiu, tik presuota, o ne biria. Stebuklo aisku nepadaro, bet blizgesi salina gerai, tik svarbu nepadauginti, kad veidas neatrodytu, kaip miltais nubertas smile.gif
Atsakyti
Jau kurį laiką mėginu Missha Cho bo yang BB. Mėginuko užtenka kokiems penkiems kartams. #1 spalva tinka, bet aš šiuo metu vadinuosi įdegusia, reiškia baltaodėms su spalvų pasirinkimu ne kažką. Patinka labiau už Perfect cover, ir maskuoja geriau, tik dėl kremo tirštumo dengimas man sudėtingesnis. Sausai odai tinka, atrodo gražiai, mąstau, kad visai reikėtų pilnos pakuotės.
Atsakyti
QUOTE(Olen'ka @ 2013 08 24, 21:09)
Sita BB krema, esu naudojus, bet man su misria oda nepatiko visiskai, pasidazydavau is ryto, o jau apie pietus jis kazkur isgaruodavo. Apskritai man skinfood BB kremai kol kas prasciausi is visu bandytu.

Pudryte tokia turiu, tik presuota, o ne biria. Stebuklo aisku nepadaro, bet blizgesi salina gerai, tik svarbu nepadauginti, kad veidas neatrodytu, kaip miltais nubertas smile.gif

Nuplaukia net ir užtvirtinus pudra? O kokius kitus BB kremus esate bandžiusi? smile.gif
Atsakyti
QUOTE(zomša @ 2013 08 24, 22:17)
Jau kurį laiką mėginu Missha Cho bo yang BB. Mėginuko užtenka kokiems penkiems kartams. #1 spalva tinka, bet aš šiuo metu vadinuosi įdegusia, reiškia baltaodėms su spalvų pasirinkimu ne kažką.

mane tai sis kremas padarydavo balta mumija, jauciausi tokia porcelianine schmoll.gif nors pati skaitausi baltaode, net labai baltaode
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo ellinga: 24 rugpjūčio 2013 - 23:10
QUOTE(illuminated @ 2013 08 24, 23:11)
Nuplaukia net ir užtvirtinus pudra? O kokius kitus BB kremus esate bandžiusi? smile.gif


Jeigu esi kauniete, as tau galeciau atiduoti Skinfood Peach sake BB krema Nr.1. As vis tiek jo nenaudosiu, nepatinka jis man, o be to dabar turiu Misshos tris skirtingus BB kremus ir pilna pakuote Etude House Precious Mineral Bright Fit (mano megstamiausias BB).
Atsakyti
QUOTE(Ugile @ 2013 08 25, 12:36)
Jeigu esi kauniete, as tau galeciau atiduoti Skinfood Peach sake BB krema Nr.1. As vis tiek jo nenaudosiu, nepatinka jis man, o be to dabar turiu Misshos tris skirtingus BB kremus ir pilna pakuote Etude House Precious Mineral Bright Fit (mano megstamiausias BB).

Esu klaipėdietė unsure.gif
O kokia jūsų oda? Kaip jums Etude House BB kremas? Sudomine jau ir šitas mane biggrin.gif Apskritai tam BB kremų pasauly jaučiuos kaip mažas pasiklydęs vaikas, atrodo viskas domina, o negali išsirinkt nieko biggrin.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo illuminated: 25 rugpjūčio 2013 - 12:53
QUOTE(illuminated @ 2013 08 24, 22:11)
Nuplaukia net ir užtvirtinus pudra? O kokius kitus BB kremus esate bandžiusi? smile.gif


Na taip, net ir su pudra (naudoju Tony Moly babydoll BB powder, labai faina pudryte)
Siaip esu bandziusi nemazai skirtingu BB, net visu ir nepamenu:
mano megstamiausias kol kas yra Missha Perfect Cover - gerai maskuoja, laikosi visa diena, naturaliai atrodo, is Misshos dar bandziau Signature, bet man nepatiko, nes matosi ant veido, kad kazkuo pritepta. Is Skinfood dar bandziau Peach Sake - irgi nepatiko, nors spalva tai man tiko idealiai, bet maskuoja mazai ir greit nuplaukia nuo veido. Dar ir patikusiu Dr. Jart+ Silver label BB -labai panasus i Misshos Perfect cover, bet daug brangesnis. Kas cia dar... Skin79 Snail nutrition BB - man per sviesi spalva (jis tik vienos spalvos buna), maskuoja nelabai, Mizon Snail BB irgi viena spalva ir labaaai sviesi, nors siaip kremas pakankamai fainas, laikosi visa diena, nepastebimas ant veido. Dar bandziau pora kremu ElishaCoy: Always Nuddy BB - sito kremo tai visai nesupratau, kas su juo, kas be jo - tas pats, ir nepamenu kaip vadinasi, kazkoks vyriskas BB - labai gerai maskuoja poras, nosis pasidaro kaip kiausinis.
Berods, viskas, ka pavyko prisiminti, nors bandyta tai daugiau smile.gif
Atsakyti
QUOTE(illuminated @ 2013 08 25, 13:39)
Esu klaipėdietė  unsure.gif
O kokia jūsų oda? Kaip jums Etude House BB kremas? Sudomine jau ir šitas mane  biggrin.gif  Apskritai tam BB kremų pasauly jaučiuos kaip mažas pasiklydęs vaikas, atrodo viskas domina, o negali išsirinkt nieko  biggrin.gif


Mano oda riebi.
Man labai patinka Etude House Precious Mineral Bright Fit, gerai dengia veida, nekemsa poru, konsistencija - vidutinisko tirstumo t.y. skystesnis nei Misshos Cho Bo Yang, bet tirstesnis nei Skinfood Peach Sake. Spalva N02 (pati sviesiausia kokia yra, nes as sviesiaode). Be parabenu, su pompa.
O siaip isbandziau Holika Holika Clearing BB petite (puse bedos), Skinfood PEach Sake (nepatiko), Missha Signature Real complete (vasara gerai), Missha Perfect Cover (prastai maskuoja), Missha Cho Bo Yang (Nr. 2 po Etude House). Visu siu kremu turiu pilnas pakuotes rolleyes.gif
Atsakyti
QUOTE(Olen'ka @ 2013 08 25, 12:58)
Dar bandziau pora kremu ElishaCoy: Always Nuddy BB - sito kremo tai visai nesupratau, kas su juo, kas be jo - tas pats,

O man vienas fainiausių, favoritas, šitas BB, po mėginėlio pirkau visą pakuotę ir labai džiaugiuosi, labai naturaliai atrodo, kaip ir sakote, kaip be nieko veidelis atrodo, tik pamaskuotas, jei reikia stipresnio maskavimo, tai galima ir kokius tris sluoksnius užtepti, tik aš ant viršaus dar Egipto žemė dedu, nes spalva jo tai labai šviesi ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Ugile @ 2013 08 25, 13:37)
Mano oda riebi.
Man labai patinka Etude House Precious Mineral Bright Fit, gerai dengia veida, nekemsa poru, konsistencija - vidutinisko tirstumo t.y. skystesnis nei Misshos Cho Bo Yang, bet tirstesnis nei Skinfood Peach Sake. Spalva N02 (pati sviesiausia kokia yra, nes as sviesiaode). Be parabenu, su pompa.
O siaip isbandziau Holika Holika Clearing BB petite (puse bedos), Skinfood PEach Sake (nepatiko), Missha Signature Real complete (vasara gerai), Missha Perfect Cover (prastai maskuoja), Missha Cho Bo  Yang (Nr. 2 po Etude House). Visu siu kremu turiu pilnas pakuotes  rolleyes.gif

O tas Precious Mineral greit nuplaukia nuo veido? Pas mane problematiškiausia yra T zona, kitur oda normali. Tačiau vietomis dar yra pasausėjimų. Kuo toliau, tuo labiau domina mane šitas BB kremas (o dar be parabenų ir mineral oil..), tik galvoju jei jau pirkt, tai gal iškart pilną pakuotę, o tai baisiai tingiu terliotis su tais mėginėliais. Pačiu blogiausiu atveju parduočiau gal kam nors hihihi.gif

Holika Holika Clearing BB turiu, pritariu, toks realiai pusė velnio, vasarą tai paplaukia truputį. Ir gal atspalvis truputį per rožinis man, realiai gal ir nesimato, kai gerai išsklaidau tą kremą, tačiau kai pati "nagrinėju" save prieš veidrodį, tai truputį kliūna biggrin.gif Gaila, kažkaip visai norėjosi tą Skin Food, bet greičiausiai nepirksiu aš jo, kad jau nėr geras.
Atsakyti
as tiesiog smalsumo vedama nors tas kremukas cia jau gavo neigiamu atsiliepimu - uzsisakiau pati si
user posted image


mano pastebejimai tokie-- maskavimo visai nera, veido spalva truputi aplygina, skaistumo odai priduoda, bet kaip pudra ar pagrindas tai niekam tikes. mano oda i riebuma tai turejau kelis kart per diena sausinti riebalus. tai kaip ir nusprendziau kad ji man nepatiko, bet vakare namie pastebejau kad mano oda labai svelni, pamaitinta ir padrekinta lyg ka tik krema buciau tepus, ir kai sekanti ryta issitepiau veida vel ir dar nespejus jokios kitos kosmetikos uzsikrauti isejau is vonios vyras ir sako - o, kaip tu siandien svyti, visa tokia pailsejus atrodai. tai va galiausiai persigalvojau kad produktas nera blogas tiesiog man jis netinka. si krema paratrciau pabandyti sausaodem arba su issausejusia pavargusia oda , kurioms nereikia maskavimo, o noretu skaistumo, drekinimo ir siektiek spalvos sulyginimo. as turiu dar pora meginuku tai juos pasiliksiu toms progoms kai reikia atrodyti visai nesidaziusiai bet gerai rolleyes.gif
Atsakyti