Įkraunama...
Įkraunama...

Azijietiška kosmetika III

QUOTE(Nidulia @ 2013 08 22, 14:22)
o AuroraBO ne ta pati idejo? Kaina skiriasi, bet man atrodo, kad ant bonkeles tas pats parasyta. Ar ne?
Mamile, dabar issifruok, kartas cia tau taip patiko is megineliu:)

O kaip išifruot, ant meginėlio tas pats kas ant bonkų, kaina skirtinga blush2.gif
Atsakyti
Sakau, kad ant bonku identiskai uzrasyta, tik kaina ne identiska smile.gif ir ant tavo megineliu, kur labai patenkinta likai, taip pat parasyta, ane?smile.gif
Atsakyti
na, tie juodi mėginėliai, įdėjus anksčiau buvau, parašyta tas pats kas ant bonkių g.gif
Atsakyti
QUOTE(mamile @ 2013 08 22, 15:44)
na, tie juodi mėginėliai, įdėjus anksčiau buvau, parašyta tas pats kas ant bonkių  g.gif

Reiskia, reikia pirmiausiai tuos juodus meginelius nusipirkti.
Atsakyti
QUOTE(Ugile @ 2013 08 22, 14:42)
Aliona_aa, tu kazkada gyrei kazkoki CC krema g.gif Nepamenu kaip vadinasi. Lyg ir uzsisakinejai is Testerkorea.

Negyriau, kaip tik nepatiko, turejau meginuku aura cc, tonymoly... Ne maskuoja ir labai baltas... Prie veido odos visai ne prisitaiko... schmoll.gif
Papildyta:
QUOTE(rapugis @ 2013 08 22, 13:33)
group.gif aciū, oj smagu, reik išbandyti. Ar tame puslapyje galima nustatyti kainą $? Ir kaip?

Ne, kainos wonais, bet kursas beveik lygus doleriams... Ten iš kairės puses yra lentelė su valiutų kursais....
Atsakyti
QUOTE(Nidulia @ 2013 08 19, 18:54)
kuti_kuti, uz toki issamu ir grazu aprasyma, ti jau ikrai 20 balu is galimu 10-ies smile.gif
Maniau, kad tik man Etude House Fresh Cherry Tint in Cherry Red
raudonis lupas sausina. Vat ir apsisprendziau nepirkti, nes tikrai sausina.

QUOTE(Noa @ 2013 08 19, 19:00)
Sakiau, kad Etude House blogis biggrin.gif O dar į šituos seiles leidau. Dabar nebeleisiu, gerai, kad parašėt. Kenkėjus - į viešumą! biggrin.gif

manau, neverta nurasyti sio produkto, ka as ir buvau padarius.. blush2.gif paskutiniu metu daug tyrinejau kitus lupu tint'us ir galima sakyti sis vienas is geresniu smile.gif Nes turbut nebuvo nei vieno, kuris nesausintu lupu doh.gif Teks su tuo susitaikyti ir pries naudodama teptis lupu balzama. Netgi isidejau si i savo pirkiniu krepseli ax.gif

Keletas nauju isbandytu produktu: (sakykit, kai nusibos) mirksiukas.gif

Tony Moly Red Appletox Honey Cream
Gerai drekinantis kremas, taciau gana lipnus ir sunkus. Konsistencija truputi tirstoka, taciau greitai isigeria i oda, galutinai po 15-20min. Oda palieka svelnia ir pamaitinta 4u.gif Asmeniskai nepatiko saldziai rugstus obuoliu kvapas, kuris lieka ir uzsitepus ant veido. Taciau saldziai rugsciu kvapu megejoms ,mano manymu, patiks smile.gif

user posted image

Elishacoy Vita Capsule Cleanser
Gerai valantis kreminis prausiklis veidui, kuris kartu drekina oda. Nepatiko keistas cheminis(?) kvapas, kuris liko net nusiprausus. Gerai nuvale mano BB krema, nors zinoma, tai jam net ir nepriklause (tai labiau veido prausiklis, kuris nuvalo likucius, nesvarumus nuo jau nuvalyto makiazo). Oda jautesi svari ir gana svelni. Taciau tai nera tas prausiklis, kuris tikrai gerai valo kartu drekindamas oda. Tikejausi zymiai svelnesnes odos, nes prausiklis yra tikrai brangus (~20$ uz 80ml), kuris teige, jog drekina oda palikdamas ja svelnia. Mano nuomone, sis prausiklis nevertas savo kainos, juolab, jog mano esamas SkinFood prausiklis savo darba atlieka zymiai geriau ax.gif

user posted image

Lioele Triple The Solution BB Cream
Wow! Pirmakart mane BB kremas nustebino! smile.gif Tai vidutinio-pilno maskavimo BB kremas, kuris nera riebus, puikiai paslepe odos trukumus ir paliko ja svelnia bei pamaitinta! Kadangi taip gerai maskuoja, is pradziu nusigandau, jog veidas igavo sioki toki kaukes efekta (tiksliau toki, jei buciau uzsitepusi kremine pudra), taciau ilgainiui atrode tikrai naturaliai. Net nustebau, kaip puikiai paslepe mano veido poras smile.gif Kvapas malonus ir atrodo lyg neturintis priekaistu BB kremas! Visgi... vienintelis minusas - kaina. Apie 20$ uz 50ml. Gaunasi arti 50lt, uz kuriuos galima isigyti ir kremine pudra. Dar vienas minusas - truputi sukuria baltesnes odos ispudi kaip ir bene visi azijietiski BB kremai, tad gali netikti toms, kurios nori kaip tik isryskinti savo idegi. Pliusas - SPF30 PA++ ir anti-wrinkle formule.
Kaip atrodo realiai sis kremas galite paziureti cia:
http://www.youtube.c...h?v=EwI83SbEKUs ax.gif

user posted image
Atsakyti
kuti_kuti, tikrai nenusibos, pasakok viska:)
Ir man labiausiai patiko Lioele Triple The Solution BB Cream . Ir maskavimas, ir spalva, nes jis vienas ir rudesniu, ne toks baltas kaip kiti. As jau beveik ji nusiziurejau, bet dar atsisiunciau 10 megineliu, kad jau tikrai isitikinciau. O del kainos, tai uz tokia kaina gausi pudra, bet BBikas turi stipru spf filtra+priesraukslinis+nera kaukes efekto+maitina/dregina. Taigi, pliusu daugiau nei pas pudra:)
Atsakyti
QUOTE(kuti_kuti @ 2013 08 23, 01:08)

Lioele Triple The Solution BB Cream
Wow! Pirmakart mane BB kremas nustebino! smile.gif Tai vidutinio-pilno maskavimo BB kremas, kuris nera riebus, puikiai paslepe odos trukumus ir paliko ja svelnia bei pamaitinta! Kadangi taip gerai maskuoja, is pradziu nusigandau, jog veidas igavo sioki toki kaukes efekta (tiksliau toki, jei buciau uzsitepusi kremine pudra), taciau ilgainiui atrode tikrai naturaliai. Net nustebau, kaip puikiai paslepe mano veido poras smile.gif Kvapas malonus ir atrodo lyg neturintis priekaistu BB kremas! Visgi... vienintelis minusas - kaina. Apie 20$ uz 50ml. Gaunasi arti 50lt, uz kuriuos galima isigyti ir kremine pudra. Dar vienas minusas - truputi sukuria baltesnes odos ispudi kaip ir bene visi azijietiski BB kremai, tad gali netikti toms, kurios nori kaip tik isryskinti savo idegi. Pliusas - SPF30 PA++ ir anti-wrinkle formule.
Kaip atrodo realiai sis kremas galite paziureti cia:
http://www.youtube.c...h?v=EwI83SbEKUs  ax.gif


va, stai, prasom, o man jis butent labai puikiai paryskina poras, kaip nei vienas kitas BB, tai dziaugiuosi, kad meginuku paka pirkau, o ne pilna pakuote...
Atsakyti
QUOTE(kuti_kuti @ 2013 08 23, 00:08)

Gerai valantis kreminis prausiklis veidui, kuris kartu drekina oda. Nepatiko keistas cheminis(?) kvapas, kuris liko net nusiprausus. Gerai nuvale mano BB krema, nors zinoma, tai jam net ir nepriklause (tai labiau veido prausiklis, kuris nuvalo likucius, nesvarumus nuo jau nuvalyto makiazo). Oda jautesi svari ir gana svelni. Taciau tai nera tas prausiklis, kuris tikrai gerai valo kartu drekindamas oda. Tikejausi zymiai svelnesnes odos, nes prausiklis yra tikrai brangus (~20$ uz 80ml), kuris teige, jog drekina oda palikdamas ja svelnia. Mano nuomone, sis prausiklis nevertas savo kainos, juolab, jog mano esamas SkinFood prausiklis savo darba atlieka zymiai geriau  ax.gif



Na kaip visoms skirtingai, pvz. man šitas prausiklis labai patiko, gerai padrekina, o da lieka švelni. Tik vėl gi kaina nepatiko, tai kol kas stovi favorituose, laukia kol kitus išbaigsiu. Dabar missha naudoju, tai tas labai skalsus, kaip ir tinka viskas, bet vistiek man labiau patiko elishacoy.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo mamile: 23 rugpjūčio 2013 - 08:31
QUOTE(LEEja @ 2013 08 23, 08:37)
va, stai, prasom, o man jis butent labai puikiai paryskina poras, kaip nei vienas kitas BB, tai dziaugiuosi, kad meginuku paka pirkau, o ne pilna pakuote...


is tikruju, juk mes visi esame skirtingi, tuo paciu ir musu veido oda... Nenuostabu, jog ir veikia skirtingai smile.gif Tad kas tinka kitam, nebutinai tiks tau mirksiukas.gif Jei Jums vistiek matosi poros, patarciau pries tai atlikti jusu iprastine odos prieziuros rutina + deti BB kremo pagrinda ar kita makiazo pagrinda/ poru maskuotoja. Tada neturetu kilti problemu 4u.gif
QUOTE(mamile @ 2013 08 23, 09:28)
Na kaip visoms skirtingai, pvz. man šitas prausiklis labai patiko, gerai padrekina, o da lieka švelni. Tik vėl gi kaina nepatiko, tai kol kas stovi favorituose, laukia kol kitus išbaigsiu. Dabar missha naudoju, tai tas labai skalsus, kaip ir tinka viskas, bet vistiek man labiau patiko elishacoy.

As su jumis sutinku, taciau jis nera kazkuo ypatingas, ypac uz tokia kaina smile.gif Drasiai galiu tai teigti, nes pati naudoju SkinFood Black Sugar Foam prausikli, kuris ne tik labai gerai valo, bet ir palieka oda svelnia kaip kudikio uzpakaliukas thumbup.gif O ir kaina jo yra vos ne perpus mazesne uz zymiai didesni kieki. Taip pat girdejau geru atsiliepimu apie Etude House Baking Powder prausikli, jau esu isidejusi ji i pirkiniu krepseli, tad kai gausiu butinai pranesiu ispudzius 4u.gif
Atsakyti
Gal kuri riebiaodė/mišriaodė yra bandžiusi štai šį BB kremą? Skin Food Peach Green Tea BB Cream.
user posted image
Kaip suprantu, skirtas būtent tokiai odai, nėra labai stipriai maskuojantis (ko ir norėčiau). Kaži ar atrodyčiau kaip kepimo aliejum veidą apsipylusi su tokiu biggrin.gif Kaina, aišku, nedidelė, bet vistiek gal kuri bandžiusi bus 4u.gif

Galvojau, gal dar kokio Lioele kremo mėginukų papirkt ar ką kitko perkant paprašyt, nors čia jau daug stipriau maskuojantis BBkas, kaip suprantu. Šiaip būtų neblogai, jei būtų galima kaip nors suorganizuoti tokį kaip sąrašą populiariausių BBkų ir kokiai odai jie maždaug tinkamiausi (panašiai kaip kreminių pudrų temoje). Nors kiekvieno oda skirtinga, bet vistiek pravartu gal būtų.

Įdomu būtų ir šiaip ką nors iš odos priežiūros išmėgint, bet aš kažkaip jau labiau naudoju natūralias odos priežiūros priemones, tai nelabai gilinausi. O iš azijiečių kosmetikos gamintojų yra kokių, kurie natūralias priemones gamintų?

Bijau jau net labai naršyt, o tai vėl kablį pagausiu, kol galvą įsiskaudės besirenkant. Dar to Tony Moly kačiukų tušo noriu biggrin.gif Visko noriu biggrin.gif

EDIT:
Gal kas bandėt dar šią pudrą? biggrin.gif Innisfree No Sebum Mineral Powder
user posted image
Kaip suprantu, neturi parabenų, mineral oil ir dar keletos blogiukų bigsmile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo illuminated: 24 rugpjūčio 2013 - 12:48
Man Skinfood BB kremai nepatiko. Prastai maskuoja smile.gif Dar Mushroom BB buvo visai neblogas, bet mano nusipirktas Peach Sake BB kremas - paskutinis slamstas schmoll.gif
Bet jeigu labai nori pirkti Skinfood BB krema, tai paguglink apie ji smile.gif As paprastai randu nemazai atsiliepimu anglu kalba (rusiskai moku, bet anglu kalbai teikiu pirmenybe).
Atsakyti