Įkraunama...
Įkraunama...

Azijietiška kosmetika III

QUOTE(kavenska @ 2013 08 19, 23:08)
Tintai sausina lupas, todel ant virsaus rekomenduojama tepti bespalvio blizgio, tada viskas liuks  thumbup.gif


Taip, ta jau visai neseniai pastebejau, kad bene visi tintai tikrai sausina lupas blush2.gif Ir kaip tik butent pagalvojau, jog reiketu vartoti kartu lupu balzama prie to pacio 4u.gif

QUOTE(AuroraBO @ 2013 08 20, 08:59)
mane labai sraigiu kremas sudomino ax.gif gal dar toki  http://www.ebay.co.u...p...0&_from=R40 bandėt? Šitas brangesnis, bet nerašo kiek to sraigių sekreto  g.gif fu kaip šlykščiai skamba, bet ko dėl grožio nepadarysi doh.gif . Kuris geriau nuo raukšlių būtų?


Sveiki, nebandziau sio kremo, bet taip pat girdejau gerus atsiliepimus smile.gif Mizon sraigiu serija man atrodo visa nuo rauksliu, tad kuris konkreciai geriau butu sunku pasakyti... Jums vertetu pasiskaitineti apzvalgas internete ir issirinkti sau tinkama smile.gif Zinoma, geras drekinantis kremas yra vienas svarbiausiu dienos rutinoje kalbant apie odos prieziura, tad nenuostabu, jog sis kremas sudaro 92% sraigiu sekretu smile.gif

Is tikruju, nera juk taip slykstu kaip atrodo smile.gif Idomu, kodel zmonems neslykstu teptis gyvates nuodus?smile.gif Turetumeme kaip tik dziaugtis, jog semiames grozio is naturaliu priemoniu, o ne is nauju chemijos mokslo naujoviu blush2.gif Turiu si geli ir galiu pasakyti, jog nera jokio kvapo ar kazko atbaidancio kodel tureciau nesitepti... Manau, jei zmonems nepasakysi siu kremu veikliuju medziagu, jie 100% net nepasakys, kad kazkas yra neiprasto smile.gif Juolab, kad tai yra filtruotos medziagos smile.gif Sraigiu sekretai pasizymi gydanciu, odos lasteliu regeneruojanciu poveikiu, tad tikrai nera priezasties kodel nepalepinus veido thumbup.gif
Atsakyti
Jei dar tiksliai zinoti, kiek ten tu sraigiu yra ir ar tikrai ten tos stebuklingos, natyrslios sraiges o ne gamintojo pasakos - butu visai gerai:) Va, kai tikra sraige sliauzia per veida ir palieka ant jo savo sekreta, tada tiksliai aisku, kad ant veido 100 proc. sraigiu sekretas biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Nidulia @ 2013 08 20, 14:53)
Jei dar tiksliai zinoti, kiek ten tu sraigiu yra ir ar tikrai ten tos stebuklingos, natyrslios  sraiges o ne gamintojo pasakos - butu visai gerai:) Va, kai tikra sraige sliauzia per veida ir palieka ant jo savo sekreta, tada tiksliai aisku, kad ant veido 100 proc. sraigiu sekretas  biggrin.gif


Nu baik čia britkint dry.gif jau įsidėjau krepšin tą kur 74 procentų sekreto lotuliukas.gif nes paskaičiau, kad tas brangesnis nelabai riebiai odai tinka. Na dar pakentėsiu iki vakaro, jei neatkalbėsit, tai pirksiu.
Atsakyti
Viskas bus gerai smile.gif Turejau megineliu. Normalus kremukas, maloniai tepasi, gleivemis nesmirda biggrin.gif
Atsakyti
Man Misshos sraiginis kremas tai kvepia agurkais- labai gaiviai. As uzsisakiau is Testerkorea ir kitu tos serijos meginuku. rolleyes.gif

Atsakyti
QUOTE(kuti_kuti @ 2013 08 20, 13:52)
Is tikruju, nera juk taip slykstu kaip atrodo smile.gif Idomu, kodel zmonems neslykstu teptis gyvates nuodus?smile.gif

blink.gif Privertė susimąstyti g.gif Nu tikrai, kodėl? Gyvatėmis juk daug kas bjaurisi, labiau, negu sraigėmis - kiek žmonių paimtų sraigę ir kiek - gyvatę? biggrin.gif
Bet jei bogu, man gyvatės nuodai nebritku, o sraigės - britku lotuliukas.gif Gal kad gyvatės nuodai - įprastesni? Gi net vaistinių simbolis - gyvatė su taurė (mano tėvas sako, kad jis reiškia "Uošvienė valgo ledus" lotuliukas.gif ). O sraigė - tai jau naujovė biggrin.gif

Nežiūrint į tai, aš tas sraiges mėginau. Bet kad mano oda sausa ir aš jau senokai pilnametė (žr. vaikų gimimo datas), tai man ten - vaikų žaidimas tos sraigės schmoll.gif Per lengvas. Aš jo išvis nejaučiu schmoll.gif Man regis, mizono mėginau - ni ni. Palieku nepilnametėms ir studentėms, taip pat animalfriendams... biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Noa @ 2013 08 20, 17:47)
blink.gif Privertė susimąstyti g.gif Nu tikrai, kodėl? Gyvatėmis juk daug kas bjaurisi, labiau, negu sraigėmis - kiek žmonių paimtų sraigę ir kiek - gyvatę? biggrin.gif
Bet jei bogu, man gyvatės nuodai nebritku, o sraigės - britku lotuliukas.gif Gal kad gyvatės nuodai - įprastesni? Gi net vaistinių simbolis - gyvatė su taurė (mano tėvas sako, kad jis reiškia "Uošvienė valgo ledus" lotuliukas.gif ). O sraigė - tai jau naujovė biggrin.gif

Nežiūrint į tai, aš tas sraiges mėginau. Bet kad mano oda sausa ir aš jau senokai pilnametė (žr. vaikų gimimo datas), tai man ten - vaikų žaidimas tos sraigės schmoll.gif Per lengvas. Aš jo išvis nejaučiu schmoll.gif Man regis, mizono mėginau - ni ni. Palieku nepilnametėms ir studentėms, taip pat animalfriendams... biggrin.gif


Cia esmene ne gyvateje ar sraigeje, o sudedamosios dalies pavadinime rolleyes.gif "nuodai" daug estetiskiau ir paslaptingiau skamba nei "sekretas" Man sraiges sekretas is kato su kazkokiomis lipniomis gleivemis asocijuojasi cool.gif O nuodus galima i taure ipilti, graziu vardu pavadinti wub.gif

Na,va, as irgi senai ne studente, reiskiasi paskubejau, nespejot atkalbet doh.gif O kuria sraige meginai, sita: Mizon Multi Function Formula Snail Recovery Gel Cream?
Atsakyti
Labai geras va šitas, bet nepigus. Nuo jo ir įsinorėjau sraigių kremų.
user posted image
Dabar laukiu tokio, bet gavau laišką, kad siuntinys grįžo pardavėjui, tai vėl laukti mėnesį doh.gif
sraigių kremas
Atsakyti
Mamile, o is kur zinai, kad tas, kurio paveiksleli idejai, labai geras? Megineliu turejai ir ismeginai?
Atsakyti
Jo, turėjau ir nemažai. Mano odai jis tiko, jokio lipnumo, toks ne gelis, bet normalus kremas, malonaus kvapo. Neriebalino man veido. Na, tik kaina man nepatiko pilnos pakuotės, bet kai išbaigsiu turimu, gal imsiu visą.
Atsakyti
QUOTE(ellinga @ 2013 08 18, 19:27)
Gal kas bande sia serija?
Missha Super Aqua Anti-Trouble Formula? Ar verta demesio?

Jau ne paaugle, o su pulinukais kovoju kaip kokia amzinai brestanti moteris  doh.gif  doh.gif  doh.gif  NUSIBODO!
Oda jautri, misri... T zona nuolat blizganti ir nusieta spuogiukais ir pulinukais  doh.gif

Kai jau niekas neatsiliepe tai uzsisakiau ir laukiu nesulaukiu smile.gif Matau, kad jums tik sraiges rupi lotuliukas.gif
Dar prigriebiau Misshos akiu piestuka ir Burbula
Nu jei dabar neisgrazesiu tai nizinau unsure.gif lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(AuroraBO @ 2013 08 20, 18:22)
Cia esmene ne gyvateje ar sraigeje, o sudedamosios dalies pavadinime  rolleyes.gif "nuodai"  daug estetiskiau ir paslaptingiau skamba nei "sekretas" Man sraiges sekretas is kato su kazkokiomis lipniomis gleivemis asocijuojasi cool.gif O nuodus galima i taure ipilti,  graziu vardu pavadinti  wub.gif

Na,va, as irgi senai ne studente, reiskiasi paskubejau, nespejot atkalbet doh.gif O kuria sraige meginai, sita: Mizon Multi Function Formula Snail Recovery Gel Cream?

Nu jo. Nuodai - tai su kvepalais "Poison", tipo, glamūras, o sekretas - su kažkuo apsiputojusiu, tipo, veee biggrin.gif

O tu žinok visiškai neatsimenu, kurį mėginau. Mat, kas man tinka, tą aš dar palaikau, kad neužmirščiau, ką papirkt. O jau jei netinka, tada metu lauk - kur aš tuos išnaudotus mėginukus dėsiu? Aš senas žmogus, man sklerozė, visai susipainiosiu biggrin.gif

O tai *****, gal Misshos bandžiau? biggrin.gif Tikrai nerūžava pakuotė buvo schmoll.gif Gal šis geresnis?


QUOTE(ellinga @ 2013 08 21, 10:45)
Dar prigriebiau Misshos akiu piestuka ir Burbula
Nu jei dabar neisgrazesiu tai nizinau  unsure.gif  lotuliukas.gif

Aš turėjau panašų bumbulą, bet už dolerį ir nefirminį, pirktą ybėjuj. Labai įdomiai valo, tik greit šaibom išėjo - per kokį mėnesį. Vis rengiuosi papirkt firminį, bet 5 dolerių gaila biggrin.gif
Atsakyti