Įkraunama...
Įkraunama...

Azijietiška kosmetika III

QUOTE(kuti_kuti @ 2013 08 14, 21:10)

Pirkau is:
worldmarket201010
[B]cosmeticmarket2012

iamlove-shop[/b]

Visi yra tikrai patikimi ir negailejo meginuku  thumbup.gif


Bet jau cosmeticmarket2012 doh.gif doh.gif cool.gif Tai net juokinga, pykčiui atslūgus. Tokio žioplo ir nerūpestingo pardavėjo tfu tfu tfu gal nesu dar sutikusi. Jau antra savaitė su jais cirkinuosi susirašinėdama doh.gif
Žodžiu, jei viskas gerai, tai gerai. Bet jei kils problemų su jais, tai ... jie matyt nekompetetingi jas spręsti cool.gif

O vat Testerkorea priešingai - įsimylėjau. Mano Top pardavėjas thumbup.gif
Atsakyti
Ingėnas,

ouch! na, siunciausi is jo tik viena karta ir viska atsiunte per 2 sav., neturiu jam jokiu priekaistu, bet ateityje manau atsizvelgsiu i jusu pastabas smile.gif Del atsargos gal netgi reiktu pasieskot tada kito pardavejo rolleyes.gif Aciu, kad praneset!

O dabar mano iki siol isbandyti produktai:

TonyMoly Clean Dew Broccoli Sprout Cleansing Cream
Svelnus prausiklis, gana gerai nuvalo makiaza (taciau BB kremo neiveike). Patinka tas, jog yra svelnus, ypac tinka sausai odai, nes panaudojus oda lieka pamaitinta, svelni lyg su maitinanciu kremu tepta thumbup.gif Taciau blogybe ta, jog oda palieka gana riebia, tik ir norisi iskart tai nusiprausti, todel teko iskart naudoti tonika, jog sugertu riebalus verysad.gif Riebiai/misriai odai tai neturetu patikti, o sausai ir dirgliai manau puikiai tiktu 4u.gif
user posted image

Elishacoy Moist up Super Hyaluronic Cream/ Super hydro & Oil Free
Neblogas drekinantis kremas, ypac tinka vasara, nes yra vandens/gelio pavidalo, nepalieka riebumo jausmo, oda islieka svelni ir pamaitinta kita diena thumbup.gif Greitai isigeria, nepalieka
lipnumo. Minusas tas, jog yra geriau drekinanciu kremu, ziemai jo butu per mazai smile.gif
user posted image

ETude House Precious Mineral BB Cream Cotton Fit
Lengvo maskavimo BB kremas, odos nepalieka riebios, suteikia grazu matini efekta. Taciau nepatiko, jog sis kremas gali sausinti oda, norisi daugiau drekinimo, net mano misriai odai jis ne itin patiko. Taip pat sunkiai isigeria, norint daugiau maskavimo sio kremo neuzteks verysad.gif
user posted image

Etude House Fresh Cherry Tint in Cherry Red
Labai gardziai kvepiantis, gana ilgai isliekantis lupu pigmentas (nezinau, kaip lietuviskai ji pavadinti). Patinka, kad suteikia lupom naturalaus raudono/ruzavo atspalvio, kuris ilgainiui pranyksta, nors yra gana atsparus ( is pradziu nepalieka demiu ant puoduko, nenusivalo, kai geriu vandeni). Jei tepsite ji su pirstais - paliks demes ant pirstu, kurios beveik nenusivalo su vandeniu. Nepatiko tas, jog labai dziovina lupas ir yra kartus (nevertetu lyztelet lupu) verysad.gif
user posted image

Etude House Wonder Pore Freshner
Geras tonikas, atliekantis savo darba. Puikiai nuvalo riebalus, atstato normalia odos ph busena, sutraukia poras, palikdamas oda padrekinta ir matine wub.gif Gali trukdyti, jog sudetyje yra alkoholio, taciau tas kvapas nera arsus smile.gif Manau, netiks sausai odai, nes gali truputi ja tempti ar sausinti (taciau galiu buti neteisi, tiesiog skaiciau kitu bloggeriu apzvalgose, taip pat man paciai si tonika panaudojus yra tokia nuojauta, kad sausai odai gali nepatikti). Sis tonikas taip pat naudojamas kaip veido dulksna mirksiukas.gif
user posted image

Mizon Multi Function Formula Snail Recovery Gel Cream
Puikus daugiafunkcinis kremas, puiki prevencija nuo rauksliu, labai gerai drekina ir suteikia odai matinio spindesio thumbup.gif Lengvo gelio tipo, su 74% sraigiu sekretu filtruotu skysciu, kuris greitai isigeria i oda. Vienintelis minusas, jog pasitepus gelio, kelias minutes palieka lipsnuma, taciau kremui visiskai isigerus, oda lieka pamaitinta ir svelni wub.gif Tikrai rekomenduoju pabandyti si produkta, nes kremas pranoksta bet kokius lukescius uz tokia maza kaina (apie 6$)! Juolab, jog sis gelis atkuriamasis ir galima sakyti gydomasis thumbup.gif
user posted image

Skinfood Black Sugar Scrub Foam
Girdejau daug geru atsiliepimu apie si prausikli, todel nutariau ir as pabandyti. Is tiesu, puikiai valo, nepalieka riebumo jausmo, oda jauciasi svari, labai svelni ir pamaitinta wub.gif Misriai/riebiai odai yra pats tas, taciau turint sausa, reiketu naudoti drekinanti krema iskart po sio prausiklio. Vienintelis minusas - nemalonus citrinu kvapas, kuris primena vonios valymo priemones verysad.gif
user posted image

Tikiuosi, savo apzvalgom kazkam padesiu renkantis sau tinkamus produktus 4u.gif Veliau taip pat apzvelgsiu keleta gaminiu, kuriuos dar tik siuo metu bandau tongue.gif Zinoma, jei tik jusu nevarginsiu su savo rasinejimais blush2.gif
Atsakyti
kuti_kuti, uz toki issamu ir grazu aprasyma, ti jau ikrai 20 balu is galimu 10-ies smile.gif
Maniau, kad tik man Etude House Fresh Cherry Tint in Cherry Red
raudonis lupas sausina. Vat ir apsisprendziau nepirkti, nes tikrai sausina.
Atsakyti
Sakiau, kad Etude House blogis biggrin.gif O dar į šituos seiles leidau. Dabar nebeleisiu, gerai, kad parašėt. Kenkėjus - į viešumą! biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Noa @ 2013 08 19, 19:00)
Sakiau, kad Etude House blogis biggrin.gif O dar į šituos seiles leidau. Dabar nebeleisiu, gerai, kad parašėt. Kenkėjus - į viešumą! biggrin.gif


Man is Etude House patiko tik toks rinkinukas kunui, nes jis alia naturalus, be parabenu ir dazykliu...
http://lotuspalace.b...esigned-by.html

Duso gelis gerai drekina, odos nesutraukia, skaniai kvepia, bent jau man. Toks svelnus pudrinis kvapas.
Kuno losjonas greitai susigeria i oda, o kuno kremas (mazas tubrlis) zymiai riebesnis, naudoju ranku odai...
Dar gerulis sokoladinis duso gelis... as kaip megstu gurmaniskus saldzius kvapus, tai man kvapas fantastiskas (sokoladas, kavava, sausainiai) vienu zodziu Montale Chocolate greedy 4u.gif
Atsakyti
Mergaites, merginos ir moteriskes smile.gif
sitas Panda per 10 dienu atsiunte pirkta preke. Greitas bestija g.gif
Atsakyti
Sveikos,

kazkada klausiau atsiliepimu apie si BiBika,nesulaukusi pati parsisiunciau biggrin.gif Bandziau vos pora kartu,bet pirmas ispudis tikrai geras,neturi to rozinio atspalvio,gerai prisitaiko prie odos,neblogai maskuoja (turiu pigmentiniu demiu). Konsistencija panasi kaip Mishos perfect coverio,tik va pastarasis man kemsa poras,kad uzderejo spuogu derlius doh.gif doh.gif Siaip daugiau nelabai turiu su kuo palyginti,uzsisakiau ta beauty bag is cosmetic love,tai turiu itarima,kad nebegausiu,nes jau daugiau nei menuo praejo,gal zinote koks kitas patikimas pardavejas dar turi toki bag'a ? 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Nidulia @ 2013 08 19, 18:54)
kuti_kuti, uz toki issamu ir grazu aprasyma, ti jau ikrai 20 balu is galimu 10-ies smile.gif
Maniau, kad tik man Etude House Fresh Cherry Tint in Cherry Red
raudonis lupas sausina. Vat ir apsisprendziau nepirkti, nes tikrai sausina.

Tintai sausina lupas, todel ant virsaus rekomenduojama tepti bespalvio blizgio, tada viskas liuks thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(kuti_kuti @ 2013 08 19, 17:41)
Ingėnas,


Mizon Multi Function Formula Snail Recovery Gel Cream
Puikus daugiafunkcinis kremas, puiki prevencija nuo rauksliu, labai gerai drekina ir suteikia odai matinio spindesio  thumbup.gif Lengvo gelio tipo, su 74% sraigiu sekretu filtruotu skysciu, kuris greitai isigeria i oda. Vienintelis minusas, jog pasitepus gelio, kelias minutes palieka lipsnuma, taciau kremui visiskai isigerus, oda lieka pamaitinta ir svelni  wub.gif Tikrai rekomenduoju pabandyti si produkta, nes kremas pranoksta bet kokius lukescius uz tokia maza kaina (apie 6$)! Juolab, jog sis gelis atkuriamasis ir galima sakyti gydomasis thumbup.gif
user posted image

Tikiuosi, savo apzvalgom kazkam padesiu renkantis sau tinkamus produktus  4u.gif Veliau taip pat apzvelgsiu keleta gaminiu, kuriuos dar tik siuo metu bandau  tongue.gif Zinoma, jei tik jusu nevarginsiu su savo rasinejimais  blush2.gif


mane labai sraigiu kremas sudomino ax.gif gal dar toki http://www.ebay.co.u...p...0&_from=R40 bandėt? Šitas brangesnis, bet nerašo kiek to sraigių sekreto g.gif fu kaip šlykščiai skamba, bet ko dėl grožio nepadarysi doh.gif . Kuris geriau nuo raukšlių būtų?
Atsakyti
Paziurekit filmuku, kaip gyvas sraiges ant veido uzsideda ir jos jo veida ropoja, tai visai nenoresit sraigiu kremuku biggrin.gif
Man pabere smulkuciais spuogeliukais visa kakta ir visa smakra, veido ovalo linija. Kadangi meginau nemazai BBiku, nezinau kuriam suversti kalte. Paskutiniu metu 3 dienas testavau ETude House Precious Mineral BB Cream Bright Fit ir 1 karta Missha Cho Bo Yang BB , 2 kartus Lioele Dollish Veil Vita BB Cream. Nu ir kuri apkaltinti. Gal kuriai irgi bere po kurio nors, mano pamineto BB?
Siaip,
Lioele Dollish Veil Vita BB Cream (pas mane ruzavasis/baltasis), man patiko. Labai smagiai tepasi, kaip paprastas kremas ir tikrai prisitaiko, paruduoja. Kai valiausi antakius ausu krapstuku, vata liko ruda nors pats kremas baltas kai tepiesi. Kaip ir Mamilei, man taip pat sis BBikas visai nematomas ant veido, nelabai pasakytum, kad vizualiai matosi jog kazkas uztepta. Idomu butu zalia pameginti. Gal kas turi zaliu ir nori pameginti ruzavojo, galetumem apsikeisti megineliais.











Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Nidulia: 20 rugpjūčio 2013 - 09:35
QUOTE(Nidulia @ 2013 08 20, 10:25)
Paziurekit filmuku, kaip gyvas sraiges ant veido uzsideda ir jos jo veida ropoja, tai visai nenoresit sraigiu kremuku  biggrin.gif


Hi-hi-hi visai nenoriu žiūrėti schmoll.gif bet pigi kosmetika turėtų būti - pilnas daržas sraigių lotuliukas.gif
Atsakyti
Galiu pririnkti kasika snailu ir padovanoti lotuliukas.gif
Atsakyti