Įkraunama...
Įkraunama...

Azijietiška kosmetika III

QUOTE(Gokusen @ 2013 07 24, 08:30)

Čia į temą: nusivyliau koriejietiškais bb'kais. Visais. Kodėl man taip nesiseka  verysad.gif  Iš karto lyg ir viskas tvarkoje, dengia idealiai, maskuoja tinkamai, o po savaitės antros naudojimo pradedu pastebėti ir jausti tą kremą ant veido kone visą mielą dieną. Su japonišku nepatyriau tokio diskomforto.  Tęsiu bandymų seriją su Missha Chongu yongu  Jei ir jis mane pavęs- nusišausiu negyvai... iš purkštuvo  doh.gif

Per tamsta ir as nusisausiu. Susizymejau visu mergu favoritus, prisisakiau, o jos mat pareiskia, kad nusivyle. Issaudysiu visas is purkstuvo lotuliukas.gif
Mamile, o tas tusas paprastas ar atsparus vandeniui?
Atsakyti
QUOTE(Nidulia @ 2013 07 24, 12:08)
Per tamsta ir as nusisausiu. Susizymejau visu mergu favoritus, prisisakiau, o jos mat pareiskia, kad nusivyle. Issaudysiu visas is purkstuvo  lotuliukas.gif
Mamile, o tas tusas paprastas ar atsparus vandeniui?

Tai kad nežinau, dieną netepa, vakare su prausikliu lengvai nusiplauna
Atsakyti
Nus nepeikit jau taip tu BB biggrin.gif
Siandien susiriejau su diedu. Apsiblioviau. Kadangi turejau vistiek vaziuot, o nuo bliovimo groziu grozis buvau, tikrai pagelbejo Skin ruzavas bibikas. Viska puikiai uzmaskavo smile.gif
Atsakyti
Reikejo I kudlas diedui ikresti:)
Atsakyti
Merginos, rekomendaciju reikia:
1.turiu poru nemazai, oda linkusi riebaluotis, kazkokios priemones reikia
2.noriu kazkokio kremo, kuris uzlygintu nelygumus smile.gif

esu zalia, nelabai suprantu tuose reikaluose smile.gif
Atsakyti
Dolyte, bandyk ka nors is BB kremu, pvz Missha Cho Bo Yang.
Bet nesitikek kad tau viska taip ims ir uzmaskuos rolleyes.gif
Atsakyti
aš tai norėčiau atsiliepimų apie Tony Moly kiaušinius ar jei tikrai veikia, gal kuri išbandėte?
Atsakyti
QUOTE(penga @ 2013 08 06, 14:53)
aš tai norėčiau atsiliepimų apie Tony Moly kiaušinius ar jei tikrai veikia, gal kuri išbandėte?

Jei rusiskai skaitote, va rusaiciu atsiliepimai
http://irecommend.ru...-moly-tony-moly
Atsakyti
QUOTE(Nidulia @ 2013 07 18, 13:26)
is ebay per 3 pardavejus gavosi
Papildyta:
As valau pilingu, molio kaukemis ir spec kremu-giliam poru valymui. Bet tai ne  azijieciu kosmetika. Pabaigsiu savas priemones, ateis eile ir kiausmas:)

Nidulia, sakykite koki pilinga bei molio kaukytes naudojate veidukui? Beje koks spec kremukas giliam poru valymui?
Atsakyti
QUOTE(kuti_kuti @ 2013 08 14, 15:11)
Sveiki, ziuriu si tema po mazu vis apmirsta tad nusprendziau pasidalinti su jumis savo siandienos laimejimais  4u.gif Kol kas dar mazai ka isbandziau, tad ispudziais pasidalinti galesiu tik veliau  ax.gif Siunciausi is ebay platintoju ir viskas atejo per 2 savaites su kruva meginuku  thumbup.gif

Atsiprasau uz nekokia nuotrauku kokybe, fotkinau su kuo tuo metu turejau  doh.gif


Is kurio pardavejo pirkai?
Kaip tas Etude house ranku kremas? As i ji seniai seile varvinu.
Ir dar domina Etude house wonder pore freshner. Ar stiprus alkoholio kvapas?
Atsakyti
suglebusiai, issausejusiai, skaistuma praradusiai odai kokia linija is bandytu rekomenduotumete? cia as bandau savo draugei isrinkti priemones, nes mano pacios tai rieboka oda. as kazkaip pagalvojau iskarto apie laneige firmos gaminius laneige psl. arba apie mizon kokia sraigiu linija? o gal dar turite ka pasiulyti ? iskarto sakau kad tokie kaip skII bus per brangu.. schmoll.gif

ir koki pasiulytumete enzimini pylinga bei aliejini prausikli is azijietisku?
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo emiliuxas: 14 rugpjūčio 2013 - 19:14
QUOTE(emiliuxas @ 2013 08 14, 20:13)
suglebusiai, issausejusiai, skaistuma praradusiai odai kokia linija is bandytu rekomenduotumete? cia as bandau savo draugei isrinkti priemones, nes mano pacios tai rieboka oda. as kazkaip pagalvojau iskarto apie laneige firmos gaminius  laneige psl.  arba apie mizon  kokia sraigiu linija? o gal dar turite ka pasiulyti ? iskarto sakau kad tokie kaip skII bus per brangu.. schmoll.gif

ir koki pasiulytumete enzimini pylinga bei aliejini prausikli is azijietisku?


man irgi laneige į galvą atėjo, bet gal tegu nuo mėginukų pradeda, man pamenu kažkas netiko su jų sleeping pack unsure.gif
bet tokiai odai galiu pasiūlyti vitamino C sheet mask šitą

man labai patiko, oda tikrai atgaivino thumbup.gif
Atsakyti