Įkraunama...
Įkraunama...

Azijietiška kosmetika III

QUOTE(Faustina2000 @ 2013 07 21, 18:23)
oda mano sausa. Linkusi i pigmentacija + strazdanos. Po gimdymo pigmentiniu demiu padaugejo, dar plius nesenai buvau prie juros ir nepasisaugojau nuo saules. Pliaze nebeik nebuvau, bet vaikstant saules pakako veidui. Degu idomiai taip. Nezinau kodel, bet kur pas vyrus zandenos, ten pas mane reikia labai jau degint, kitaip ten bus balta, o visas veidas ideges.

tiesiog melaninas nevienodai pasiskirstes. Nieko cia nepadarysi, bet tai ir nera.As kakla ir veida patepu siek tiek savaiminio idegio kremu ir tokiu budu idealiai sujungiu veido , kaklo ir kuno spalva. Kaklas - visiems sunkiausiai ideganti vieta.
Atsakyti
ryt eisiu i miesta, pasidazysiu daugiau ir tada bus aiskiau kaip as atrodau su cho bo smile.gif
Atsakyti
Sveikos merginos. Pagaliau jus radau. Įdėmiai su mažyliu kartu perskaitėme naują skyrelį (jis ramiai skaitinėjo, net nesidraskė, matyt, norėjo geriausią bb-ką išsirinkti savo pilkąjai marmūzei) biggrin.gif
Paskaičius temą, susiprotėjau,kiek teks PVM suploti doh.gif Kažin ar muito nepareikalaus? g.gif Niekas tokio ar panašaus daikto nesiuntėt? My Webpage Kursą jau išgėriau, o čia aš rudeniui kaupiu atsargas.
Atsakyti
Merginos Vilnietės - mes čia tokį mytuką organizuojam šiandien (Bendraminčių temoje apsitarėm ax.gif ), jei kas nori prisijungti - Pilies 19, "Pilies kepyklėlė", po 18 val 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Miaška @ 2013 07 22, 09:41)
Merginos Vilnietės - mes čia tokį mytuką organizuojam šiandien (Bendraminčių temoje apsitarėm ax.gif ), jei kas nori prisijungti - Pilies 19, "Pilies kepyklėlė", po 18 val 4u.gif


jei kas sumąstys prisijungti, nepamirškit cc, bb ir kitų gėrių bigsmile.gif
Atsakyti
QUOTE(Miaška @ 2013 07 22, 08:41)
Merginos Vilnietės - mes čia tokį mytuką organizuojam šiandien (Bendraminčių temoje apsitarėm ax.gif ), jei kas nori prisijungti - Pilies 19, "Pilies kepyklėlė", po 18 val 4u.gif

O diena pries negalima buvo pranesti?????? verysad.gif
Atsakyti
Tai kad šita tema ne pezalams. O anoj jau nuo pereitos savaitės visi apie tai pezėjo...
Atsakyti
QUOTE(Gokusen @ 2013 07 22, 19:17)
O diena pries negalima buvo pranesti??????  verysad.gif

Va apie tave ir galvojau doh.gif

Mus gi išmoderavo iš čia su pokalbiais, tai bendraminčiuose daba daugiau kalbam wink.gif
Atsakyti
QUOTE(Miaška @ 2013 07 22, 21:58)
Va apie tave ir galvojau doh.gif

Mus gi išmoderavo iš čia su pokalbiais, tai bendraminčiuose daba daugiau kalbam wink.gif

Labas rytas. Gal duosit linką į bendramincių klubą? Darbe nėr laiko ieškoti, o namie katinui pirmenybė pažaisti su klaviatūrą smile.gif

Čia į temą: nusivyliau koriejietiškais bb'kais. Visais. Kodėl man taip nesiseka verysad.gif Iš karto lyg ir viskas tvarkoje, dengia idealiai, maskuoja tinkamai, o po savaitės antros naudojimo pradedu pastebėti ir jausti tą kremą ant veido kone visą mielą dieną. Su japonišku nepatyriau tokio diskomforto. Tęsiu bandymų seriją su Missha Chongu yongu Jei ir jis mane pavęs- nusišausiu negyvai... iš purkštuvo doh.gif
Atsakyti
QUOTE(Gokusen @ 2013 07 24, 08:30)
Labas rytas. Gal duosit linką į bendramincių klubą? Darbe nėr laiko ieškoti, o namie katinui pirmenybė pažaisti su klaviatūrą smile.gif

Čia į temą: nusivyliau koriejietiškais bb'kais. Visais. Kodėl man taip nesiseka  verysad.gif  Iš karto lyg ir viskas tvarkoje, dengia idealiai, maskuoja tinkamai, o po savaitės antros naudojimo pradedu pastebėti ir jausti tą kremą ant veido kone visą mielą dieną. Su japonišku nepatyriau tokio diskomforto.  Tęsiu bandymų seriją su Missha Chongu yongu  Jei ir jis mane pavęs- nusišausiu negyvai... iš purkštuvo  doh.gif

Aš irgi nusivyliau, išleidau krūva pinigų ir neradau tokio, kad būtų vau... Na bet dar kartą isitikinau, kad man geriausiai atrodo mineralinė. Bet kremai man visai patiko, prausikliai irgi neblogi. Tušas misha iš viso pasaka....Taigi nėra to blogo, kas neišeitų į gera thumbup.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo mamile: 24 liepos 2013 - 08:04
QUOTE(Gokusen @ 2013 07 24, 08:30)
Labas rytas. Gal duosit linką į bendramincių klubą?

Tema pliurpalams 4u.gif
Papildyta:
QUOTE(mamile @ 2013 07 24, 09:03)
Tušas misha iš viso pasaka....

Gal galima nuorodėlę? 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(kavenska @ 2013 07 24, 09:11)
Tema pliurpalams  4u.gif
Papildyta:

Gal galima nuorodėlę?  4u.gif

Na tas nebrangus missha 3D.
Atsakyti