Įkraunama...
Įkraunama...

Azijietiška kosmetika III

QUOTE(Faustina2000 @ 2013 07 21, 12:10)
parekomenduok koki gera  bigsmile.gif

Negaliu, pati norėčiau, kad man kas nors ką nors parekomenduotų mastau.gif biggrin.gif

Ibo aš pati turiu lygiai vienintelį biggrin.gif
Tokį:
http://karlasugar.ne...cci-sneak-peek/

Čia pernai vasaros guerlain limited. Baisiai norėjau, labai medžiojau ir sumedžiojau biggrin.gif Bet. Manau, gali būti idealesnių biggrin.gif Man jis labai patinka, nes, pirma, labai estetiškas, tas jo guerlainiškas kvapas, medinė dėžutė... Gera spalva ir matinis, kas jį leidžia naudot tiesiog kontūravimui - du, ir trys - gana stipriai suplotas, taigi nėr pavojaus per daug užsitept biggrin.gif
Kita vertus, norėčiau kokio kad biskutuką blizgėtų ir gal ne tokio labai supresuoto... Tepi tepi ir kartais kaip durnas jautiesi biskutuką lotuliukas.gif

Šiemet jie išleido tokį:
http://bestthingsinb...for-summer.html

Bet aš tik pečiais pagūžčiojau, gi turiu pernykštį beveik tokį patį, tai kiek man jų reikia vienodų... Vat būtų koks iš esmės kitoks biggrin.gif
Nu tik šitas su blizgučiu biggrin.gif

Žo, idealus bronzeris prie idealaus bibiko man būtų irgi labai įdomus biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Nidulia @ 2013 07 21, 11:17)
Nebutinai bronzeris, gali buti biri pudra. Rekomenduojama bbikus ir kr. pudras pripudruoti biria pudra, kad uztvirtinti. Butent biria o ne kompaktine, nes ju molekules nesukibe ir tobuliau gula ant veido. As tokiam reikalui turiu Bellapiere biria pudra. Turbut it jus kokia nors turite savo kosmetineje smile.gif

Aš pripudruoju bb ir kompaktine ir biria, skirtumo nepastebėjau, ( dabar labai laukiu Baby doll pudros ) ax.gif
,,nušpakliavusi" visa veidą, prieš dažydama akis tušu, dar apipurškiu vandenuku turiu pigutį iš Drogo, toks kaip tie Avene purškiami, tai labai gražiai viskas susilygina, jokių miltelių ant veido nelieka.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo papliauška: 21 liepos 2013 - 11:39
Noa, aciu, man G nepatiko.
Galvoju gal korejos ka turit.
As G pardaviau SM. Veidas buvo geltonas kazkoks unsure.gif
Atsakyti
QUOTE(papliauška @ 2013 07 21, 12:37)
Aš pripudruoju bb ir kompaktine ir biria, skirtumo nepastebėjau, ( dabar labai laukiu Baby doll pudros ) ax.gif
,,nušpakliavusi" visa veidą, prieš dažydama akis tušu, dar apipurškiu vandenuku turiu pigutį iš Drogo, toks kaip tie Avene purškiami, tai labai gražiai viskas susilygina, jokių miltelių ant veido nelieka.

As hidrolatu kartais papurskiu "nusispakliavusi". Purskiat jau pasitepusi ir sausa pudra>

http://www.supermama...howtopic=932790
Atsakyti
QUOTE(Nidulia @ 2013 07 21, 11:56)
As hidrolatu kartais papurskiu "nusispakliavusi". Purskiat jau  pasitepusi ir sausa pudra>

http://www.supermama...howtopic=932790

Jo viska sutepu, (pudras , šešėlius, skaistalus, bronzikus), jėtus kiek daug doh.gif ir prieš tušą tepant nupurškių, palaukiu kol nudžius ir dažau akis, viskas taip tolygiai ''ištirpsta",susilieja, hidrolatas gal dar geriau, turėtų būti, jis naudingesnis odai, kaip paprastas vanduo g.gif
Atsakyti
QUOTE(Faustina2000 @ 2013 07 21, 12:47)
Noa, aciu, man G nepatiko.
Galvoju gal korejos ka turit.
As G pardaviau SM. Veidas buvo geltonas kazkoks  unsure.gif

Ai matai, aš šilto atspalvio, tai man kaip tik spalva ideali biggrin.gif Nors bent jau šitas tai man vos vos, dar kiek ir būtų per šaltas... biggrin.gif

Nieko korėjietiško nemačiau, man toks vaizdas, kad jos nieko nebronzina, o tik balina g.gif
Atsakyti


Tiesiog noriu patarti visoms, tiesiog iš savo patirties, reikia pirkti mėginukus ir bandyti ant savo veido. Nes kiek skaičiau geru atsiliepimų apie bb k.remus, taciau tai dar nereiskia kad tiks man. Pvz. Holika holika pigus variantai ( clearing, petit ir Pan.) man visai netinka, nors čia pilna labai geru atsiliepimų. Pas mane pilna dėžutė meginuku, ir tik 2 bb kremukai pilno dydžio... Nes visada nuperku iš testerkorea 10 vnt ir bandau taikyti prie savo veido. 4u.gif
Papildyta:

O ką tu nori. Gal aš jau uzpikau... 4u.gif
[/quote]


Pritariu. Neretai labia isgirti produktai tiesiog nepasiteisina. Kiekvienos oda skirtinga, kas vienai idealiai, nebutinai kita irgi bus OK.
Kiek visko isgirto, isreklamuoto isbandziau...ir drasiai galiu sakyti, kad nebutinai tiks.Mano tveju labiau pasiteisina geresniu , brangesniu firmu produktai, nes pigieji, populiarieji dazniausiaiskirti jaunai, neprobleminei, ryskiu defektu neturinciai odai. O tokia ir siiap grazi, nebutina jos niekuo "mazoti" smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Noa @ 2013 07 21, 12:33)


Žo, idealus bronzeris prie idealaus bibiko man būtų irgi labai įdomus biggrin.gif



Aš naudoju tokį :My Webpage
Jau trys metai ir dar nebaigiu doh.gif Aš greitai degu saulėje, tai man šis dalykėlis vasarą būtinas. Veido jau stengiuosi nebedeginti, tai skirtumą nuo kūno panaikinu keliais brūkštėlėjimais. Iš bandytų BB man spalva netiko nei vieno. Žiemą gal ir tiks mano pasilikto naudojimui Lioele žalsvo BB kremo. Bet vasarą tai turiu truputi pasirudint. Taip pat aš jį naudoju ir kaklui. Tik reikia šepetuko specialaus. Kitu atveju galima negru patapti lotuliukas.gif
Atsakyti
Turejau viena meginuka Cho Bo Nr.1, pabandziau. Vistik lieku ties [MISSHA] Signature Real ir Skin79 Hot Pink. Veidukas su jais mano dailesnis.
Aisku, tepta tik BB, daugiau visai nieko, nes namie bunu.
Gal visa makiaza pasidarius, butu vaizdelis super.

Turbut BB paieskos gali but iki begalybes. Ju tiek daug ivairiu, kad ideala surast tikrai ilgas darbas.
Atsakyti
QUOTE(Faustina2000 @ 2013 07 21, 15:27)
Turejau viena meginuka Cho Bo Nr.1, pabandziau. Vistik lieku ties [MISSHA] Signature Real ir Skin79 Hot Pink.

Prašome smulkiau apie įvykį biggrin.gif Kuo Signature Real ir Hot Pink geriau už Cho Bo? Kokia oda?
Atsakyti
Noa reikia jau ir 8-o BBiko biggrin.gif:D
Atsakyti
QUOTE(Noa @ 2013 07 21, 17:37)
Prašome smulkiau apie įvykį biggrin.gif Kuo Signature Real ir Hot Pink geriau už Cho Bo? Kokia oda?

oda mano sausa. Linkusi i pigmentacija + strazdanos. Po gimdymo pigmentiniu demiu padaugejo, dar plius nesenai buvau prie juros ir nepasisaugojau nuo saules. Pliaze nebeik nebuvau, bet vaikstant saules pakako veidui. Degu idomiai taip. Nezinau kodel, bet kur pas vyrus zandenos, ten pas mane reikia labai jau degint, kitaip ten bus balta, o visas veidas ideges.
Todel nezinau kokio BB man reikia, kai tos pigmentines, kai dalis veido idega, o dalis lieka neidegusio biggrin.gif
Kuo geriau ? Naturalesnis veidas atrodo. Mano veido neuzmaskavo nei vienas 100%, tai man tada geriau Signature, nes jis toks na nemoku pasakyt, toks skaistesnis veidas su juo. Ir su Pink tas pat.
Dabar vaikstau su Cho Bo. Nera blogai, viskas OK, demiu matosi ir su juo, man spalva jo na truksta kazko. 1 numeris tinka, kitas butu per tamsu, bet veidas nelabai grazus, atspalvis gal biski netinka man.
Beje su Cho Bo jauciu veida, gal nelabai tinka, lyg persti man.
Atsakyti