Įkraunama...
Įkraunama...

Azijietiška kosmetika III

QUOTE(Nidulia @ 2013 07 19, 14:49)
tiksliai, ne i ta tema parasiau smile.gif

Taip niekada nerašyk, tai labai viską pažeidžia ir yra ne į temą schmoll.gif jei jau reikia rašyt, rašyk taip: pirmiausia parašyk va šitą, o paskui pasisakyk ką nors į temą biggrin.gif tada būsi oficialiai nekalta biggrin.gif

Pvz. man pats šūstriausias atradimas iš šitos temos, neskaitant bibikų, iš kurių idealaus vis dar neišsirinkau, kadangi nemėginau Cho Bo, o kai jį išmėginsiu, būsiu jau išsirinkus biggrin.gif - tai va, pats šūstriausias buvo Hada labo losjonas ir pienelis:

http://www.cominica....n-and-milk.html

Čia rašo, kad ta moteris jam jautri, bet aš nejautri ir man - nambervan biggrin.gif visas tas reikalas toks lengvas lengvas - tikrai maniau, kad bus man per lengvas. Bet ne, pats tas drėkinimo prasme...
Atsakyti
As tai siaubingai noriu Haruhada lotion , jis nambervan visuose rusu forumuose ir vaistas ir geris viskam- odai, plaukams, tik rupuske jo yra tik sasoj, kurioj nemokamo siuntimo as nepagaunu, o siustis siaip neimovernai brangu, ir jie zarazos raso ant pakuotes visa siuntinio verte, plius daznai sio produkto nebuna prekyboje.
A tiesa, gavau sian meginukus Lioele Triple the Solution, pirkau penkis, viena idejo papildomai ir dar kazkokio kremo meginuka, taipogi is Lioele, ryt bandysiu 4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo kavenska: 19 liepos 2013 - 16:14
O kas cia do puslitris?? Gal kur uzmatete jo sudeti?
Ka, tik hialurono rugstis ir glicerinas? Nesamone, taip negali buti. A, dar situ yra: gebenės ekstraktas, vynuogių lapų ekstraktas, hamamelio ekstraktas, arnikos motana ekstrakto ir arklių kaštonų ekstraktas.
Panasu makala as pati susimakaluoju, nu nieko cia ipatingo ir sunkaus. Kavenska, ramiai, ommm, nereikia tau jo smile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Nidulia: 19 liepos 2013 - 16:17
omm... Ommm... bl... noriu doh.gif
Papildyta:
QUOTE(Nidulia @ 2013 07 19, 17:12)
ir arklių kaštonų ekstraktas.

cia kuri vieta pas arklius? blink.gif lotuliukas.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo kavenska: 19 liepos 2013 - 16:29
QUOTE(kavenska @ 2013 07 19, 17:30)
omm... Ommm... bl... noriu  doh.gif

Tai pala. Kavenska. Kreikis į Nidulią, ji tau sumakaluos, o kainą rašys mažą ir nebus muito biggrin.gif
O pala, na glicerino, suprantu, yra vaistinėj, o hialurono? Ojei gauni tos hialurono rūgšties, tai gal nė makaluot nereikia, tiesiog taip tepi ir viskas, a negerai? biggrin.gif
Atsakyti
Turiu, tepu, bet... o kam tos visos vistos raso, kad superinis daiktas, o man tada amen - reikia iki apsimy...
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo kavenska: 19 liepos 2013 - 16:38
QUOTE(Noa @ 2013 07 19, 17:32)
Tai pala. Kavenska. Kreikis į Nidulią, ji tau sumakaluos, o kainą rašys mažą ir nebus muito biggrin.gif
O pala, na glicerino, suprantu, yra vaistinėj, o hialurono? Ojei gauni tos hialurono rūgšties, tai gal nė makaluot nereikia, tiesiog taip tepi ir viskas, a negerai? biggrin.gif

stop, stop, stop!!! Jokiu vaistiniu, ns ten glicerinas sintetinis, xeminis, naftnis. Jis taip isausins oda, kad po arklio kastonais slepsies biggrin.gif:D
Kitur parasysiu ir parodysiu viska:)
Papildyta:
QUOTE(kavenska @ 2013 07 19, 17:38)
Turiu, tepu, bet... o kam tos visos vistos raso, kad superinis daiktas, o man tada amen - reikia iki apsimy...

Todel, kad jos tikrai vistos, nes nemoka ir bezino paprasciausiu dalyku. Taip, hamameliai, gialuronas ir naturalus glicerinas-labai geri frekikliai, bet savikana tikrai nedidele. Einat I musu plepalu tema
Man patinka Lioele triple, I tema biggrin.gif:D:D
Atsakyti
kuo cia man pasimaliavot kol vaikas miega ? biggrin.gif
Atsakyti
Pagaliau ir as isbandziau CHO BO (gavau kelis meginelius) ir galiu prisijungti prie visu pagiru-pats geriausias is turetu del maskavimo ir spalvos man noretusi didesnes apsaugos nuo saules iki pilnos laimes blush2.gif , bet dekoratyviniu atzvilgiu thumbup.gif

vis dar laukiu perfect cover ziuresim kaip jis tiks
Atsakyti
Magas, prasom nuorodele:)
aaa, tu apie missha sho bo....??? Laukiu ir as situ megineliu.
BB pleputems.
http://www.supermama...howtopic=932631
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Nidulia: 20 liepos 2013 - 13:03
QUOTE(Magas @ 2013 07 20, 13:46)
Pagaliau ir as isbandziau CHO BO (gavau kelis meginelius) ir galiu prisijungti prie visu pagiru-pats geriausias is turetu del maskavimo ir spalvos man noretusi didesnes apsaugos nuo saules iki pilnos laimes  blush2.gif , bet dekoratyviniu atzvilgiu  thumbup.gif

vis dar laukiu perfect cover ziuresim kaip jis tiks

meginuku tik 1 numerio matau. Kaip spalva atsirinkt ? Pirkciau visa pakuote, bet bijau del spalvos.

Siandien uzsitepiau Skin79 Hot Pink SUPER+ Blemish Balm BB cream, visai neblogai maskuoja. Nepilnai, bet vaizdelis neblogas.
Atsakyti
QUOTE(Magas @ 2013 07 20, 13:46)
Pagaliau ir as isbandziau CHO BO (gavau kelis meginelius) ir galiu prisijungti prie visu pagiru-pats geriausias is turetu del maskavimo ir spalvos man noretusi didesnes apsaugos nuo saules iki pilnos laimes  blush2.gif , bet dekoratyviniu atzvilgiu  thumbup.gif

vis dar laukiu perfect cover ziuresim kaip jis tiks

Bliamba, na ir kaip po tokio atsiliepimo gali nereiketi? Echhh.... Einu ieskot laimes doh.gif
Atsakyti