Įkraunama...
Įkraunama...

Prekinamės JAV parduotuvėse !@!

QUOTE(Taurė @ 2013 07 17, 21:54)
dedu RalphLauren.com


Tauyte palauk, kol su dydziu apsispresiu blush2.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo proksi: 17 liepos 2013 - 20:03

Sierratradingpost -35% kodukas YJF9254R prisijunkite 4u.gif

Renkame biggrin.gif
Themountain
Aeropostale
JcrewFactory Sale prekems kodukas SPREE
Jcrew
Belk
Mattel
Venus
Crazy8
Landsend
Disney
Target
Century21
Sierratradingpost
Ideeli
Levi
Timberland
Uniquelyemu
ChildrensPlace
RL
Dillards
AE
4u.gif

Temos išparduotuvė 4u.gif

Atsakyti
QUOTE(dad @ 2013 07 17, 12:52)
Sveikos,klausimas butu is uzsakymu,kaip viskas vyksta,uzsakau preke,tai skaitosi ta ir nuperka ta pacia diena? Ir issiuncia ten is jav kita diena,ar kaip,na man idomu,nes kai cia atostogavo Taure tai is kitur sakiausi,tai jau trecia sav bet vis dar skaiciuku negavau,o kitus skaiciukus diena pries kai sakiausi gavau pries sav,tai istikruju nelabai ir suprantu,nes visur raso,kai gaunu prekes susveriu paskaiciuoju ir atsiunciu kaina,tai jei prekes dar ne lt tai iskur tikslia kaina ir svori zinot! Paaiskinkit man nelabai suprantanciai doh.gif  4u.gif

Atsiunciate uzsakyma. Jei norite free shipo ar mazesnio shipo, laukiame kompanijos. Tada perkame kai susirenka. Nupirkus laukiu kol gausiu prekes. Laukiu nuo 2 dienu iki buna ir 15d ! Pvz disney ziauriai ilgai siuncia, 10 dienu laukti garantuotai, bet ir 15 tenka. Mano prekiu issiuntimas priklauso nuo to kada gausiu is parduotuves. Isivaizduokit taip. Siunciu siunta kiekviena sestadieni i LT. Reiskias jei gausiu jusu preke iki ketvirtadienio vakaro, preke isskris sestadieni (penkt. turi buti nuvezta i sandeli, kad isskristu sestadieni). Skaicius daznai atsiunciu savaitgaliais, kai prekes jau buna isvyke. Siunciu ir savaites eigoje, bet labiau koncentruojuosi savaites begyje i pirkimus, sverimus ir preku paruosima siuntai. Saskaitas susiunciu per savaitgali (nors pradedu dar viduryje savaites mazdaug), kartais dar pirmadieni dakalu jei ziauriai daug buna ar savaitgali kur pauliavoju. Bet visados speju susiust visas iki kol siunta pasiekia LT.
Prekiu laukimas iki gavimo LT priklauso visu pirma nuo to kaip greit pati gausiu. Paskui aisku gali uzsitempt jei siunta uzsilaiko kazkur pakeliui.

Jei jus pirkote is kitos tarpininkes ir negavote 3 savaites skaiciu, paklauskite kodel.
Pas man yra normalu laukti skaiciu iki 8-12 dienu pirkejui, (jei ilgiau, gerai butu pasiteirauti. Visko buna, gali atsaukti parduotuve, o as nepastebesiu. Gali but pasimetus siuntimo iki manes kelyje, tada reik skambinti ir ieskoti ir tt..) Tuo tarpu daznai prekes jau buna pakeliui i LT, tik kaip sakiau ,skaiciams teikiu paskutini demesi, nes laiko trukumas juodas, bet sutvarkau iki kol siunta pasiekia LT.
Papildyta:
QUOTE(proksi @ 2013 07 17, 13:02)
Tauyte palauk, kol su dydziu apsispresiu blush2.gif

ok ,einu parukensiu brunette.gif
Papildyta:
Pamirsau pridurti, kad isparduotuves prekes siuncia gerokai ilgiau ! Hautelook modnique ideeli beyondtherack zulily ir kitos tai atskira istorija su jom.
Atsakyti
QUOTE(Taurė @ 2013 07 17, 22:06)


ok ,einu parukensiu  brunette.gif


rolleyes.gif
Atsakyti
[quote=Taurė,2013 07 17, 20:06]
Atsiunciate uzsakyma. Jei norite free shipo ar mazesnio shipo, laukiame kompanijos. Tada perkame kai susirenka. Nupirkus laukiu kol gausiu prekes. Laukiu nuo 2 dienu iki buna ir 15d ! Pvz disney ziauriai ilgai siuncia, 10 dienu laukti garantuotai, bet ir 15 tenka. Mano prekiu issiuntimas priklauso nuo to kada gausiu is parduotuves. Isivaizduokit taip. Siunciu siunta kiekviena sestadieni i LT. Reiskias jei gausiu jusu preke iki ketvirtadienio vakaro, preke isskris sestadieni (penkt. turi buti nuvezta i sandeli, kad isskristu sestadieni). Skaicius daznai atsiunciu savaitgaliais, kai prekes jau buna isvyke. Siunciu ir savaites eigoje, bet labiau koncentruojuosi savaites begyje i pirkimus, sverimus ir preku paruosima siuntai. Saskaitas susiunciu per savaitgali (nors pradedu dar viduryje savaites mazdaug), kartais dar pirmadieni dakalu jei ziauriai daug buna ar savaitgali kur pauliavoju. Bet visados speju susiust visas iki kol siunta pasiekia LT.
Prekiu laukimas iki gavimo LT priklauso visu pirma nuo to kaip greit pati gausiu. Paskui aisku gali uzsitempt jei siunta uzsilaiko kazkur pakeliui.

Jei jus pirkote is kitos tarpininkes ir negavote 3 savaites skaiciu, paklauskite kodel.
Pas man yra normalu laukti skaiciu iki 8-12 dienu pirkejui, (jei ilgiau, gerai butu pasiteirauti. Visko buna, gali atsaukti parduotuve, o as nepastebesiu. Gali but pasimetus siuntimo iki manes kelyje, tada reik skambinti ir ieskoti ir tt..) Tuo tarpu daznai prekes jau buna pakeliui i LT, tik kaip sakiau ,skaiciams teikiu paskutini demesi, nes laiko trukumas juodas, bet sutvarkau iki kol siunta pasiekia LT.

Aciu uz issamia info thumbup.gif nes free shipa jau nuo mano uzsakymu buvo nemokamas,gavau skaiciukus ta pacia diena pervedu lt,na man sake kad vasara visad ilgiau viskas uztrunka,ir ten svente buvo kazkokia uztat veluoja,na man idomu nes i vestuves eisiu ir nzn ar sulauksiu prekiu,nes ten sake nuo skaiciu gavimo dar sav laiko laukt,tai jauciu negausiu iki ju,va toks man atsakymas jusu super,nes kitur kai klausiu,vis atsakymai nekonkrerus ir galvok ka nori:-)
Atsakyti
QUOTE(dad @ 2013 07 17, 13:16)

Aciu uz issamia info thumbup.gif nes free shipa jau nuo mano uzsakymu buvo nemokamas,gavau skaiciukus ta pacia diena pervedu lt,na man sake kad vasara visad ilgiau viskas uztrunka,ir ten svente buvo kazkokia uztat veluoja,na man idomu nes i vestuves eisiu ir nzn ar sulauksiu prekiu,nes ten sake nuo skaiciu gavimo dar sav laiko laukt,tai jauciu negausiu iki ju,va toks man  atsakymas jusu super,nes kitur kai klausiu,vis atsakymai nekonkrerus ir galvok ka nori:-)

As skaiciu ta pacia diena kai nupirkta preke tikrai neatsiusiu. Siunciu skaicius tik po pasverimo. Tik tada zinomi visi reikiami skaiciukai 4u.gif
Vasara buna velavimu. Ir per sventes buna, nes ne darbo dienomis ir prekiu neveza kurjeriai.
Papildyta:
Po RalphLauren.com imsiu Bathandbodyworks.com, Belk.com 4u.gif
Papildyta:
Timberland.com
Extra 40% off Clothing sale items. (Exp. 07/31/2013)
Extra 30% off Summer sale items. (Exp. 07/31/2013)

Papildyta:
Junkites Levis 4u.gif
Atsakyti
Venus truksta iki freeship rolleyes.gif
Maidenform
Forever21
Tennis-Warehouse
Vitacost
Landsend
4u.gif
Atsakyti
QUOTE(gerdulka @ 2013 07 17, 22:23)
Venus  truksta iki freeship  rolleyes.gif
Maidenform
Forever21
Tennis-Warehouse
Vitacost
Landsend 
 
4u.gif

O Venus yra 15% kodukas?
Atsakyti
Labas rytas, gal tokias sniego kelnias kas turite? jos kaip ir striukes didintos? g.gif
102 S pakaktu?
http://www.landsend....ts/id_249204_59
Atsakyti
issiunciau taurei koduka 10off venus smile.gif jei dar kam ko reik junkites smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Asdiana @ 2013 07 18, 09:32)
O Venus yra 15% kodukas?

10% yra 4u.gif

QUOTE(little moonsetgirl @ 2013 07 18, 10:24)
issiunciau taurei koduka 10off venus smile.gif jei dar kam ko reik junkites smile.gif

Aciu 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Juorita @ 2013 07 18, 08:50)
Labas rytas, gal tokias sniego kelnias kas turite? jos kaip ir striukes didintos?  g.gif
102 S pakaktu?
http://www.landsend....ts/id_249204_59

Del dydzio nezinau, bet siaip tokiam amziui imciau su petnesomis. Patogiau, neprikrenta sniego, kai nuo kalniuko ciuozia smile.gif
Atsakyti