Įkraunama...
Įkraunama...

Prekinamės JAV parduotuvėse !@!

QUOTE(Gafsa @ 2013 07 23, 12:29)
Pritariu 120% drinks_cheers.gif
Mano ilgoji jau ketvirtus metus drožiama bus wub.gif

Mano irgi tada, nes as i tave nusiziurejus ir nusipirkau smile.gif pernai ir mb nusipirko, atsidziaugti negli.
Papildyta:
QUOTE(Pum@ @ 2013 07 23, 13:29)
bet pas mus ir to salcio tiek ilgai nebuna, kad labai jau dziaugtis ja  g.gif Na nebent salta zmogui pastoviai. As tai daznai atsisegusi vaikstau irnesakyk.gif Tai Gooses turbut neuzsisegciau niekur  biggrin.gif

Ilga jo, ja tik per pacius salcius. Uz vairo tilpti su ja be sansu. Bet jau kai salta salta lauke, tai nepamainoma. Trumpa goose pernai praktiskI kasdien pranesiojau, vairuoti patogu ir tt. Tik masinos nekaitinau labai ir prasiswgt reikedavo. Bet trumpa kompaktiska, nepusta, silta. Bogneri nesioju kai ner salta labai. Labai noriu kazkada ismeginti polo puoine. Kasmet pavarvinu seile, bet kai turiu nesunesiotu striuku, kolkas nepirksiu.
Atsakyti
QUOTE(Gafsa @ 2013 07 23, 20:17)
Norėtum  biggrin.gif daugink dar bent iš dviejų... bet tokio kaifo kai VISIŠKAI NEŠALTA kainai lubų nėra... viskas tik atsiremia į galimybes, gaila, kad LT uždarbis retam leidžia išbandyt Gooses.


o jee...

QUOTE(Audry @ 2013 07 23, 20:32)
. Kasdieną kai į darbą mašina važiuoji, tai tokių šiltų striukių nereikia schmoll.gif aš net žieminių batų nesidedu į darbą važinėdama schmoll.gif

as ir kasdien su masina ir batu su kailiu neperku nes man ju nereikia.. O jei einam ant kokiu kalnu- tada jau slidinejimo kostiumas gelbeja..


Papildyta:
QUOTE(Taurė @ 2013 07 23, 20:40)
Trumpa goose pernai praktiskI kasdien pranesiojau, vairuoti patogu ir tt. Tik masinos nekaitinau labai ir prasiswgt reikedavo. Bet trumpa kompaktiska, nepusta, silta. Bogneri nesioju kai ner salta labai. Labai noriu kazkada ismeginti polo puoine. Kasmet pavarvinu seile, bet kai turiu nesunesiotu striuku, kolkas nepirksiu.


va trumpa gal ir nieko butu..
Papildyta:
http://www.altrec.co...llo-down-parka/
Atsakyti
QUOTE(jsmilgė @ 2013 07 23, 20:28)
Sveikos  4u.gif
As vis brestu Goosems, ale kazkaip isivauzduoju, kad jos labai storos, pustos  g.gif Nesinoretu vaiksciot kaip pingvinui  g.gif
Kazin kuris modeliukas graziausias? g.gif  Noretusi tokios max iki keliu. Man imponuoja Trillium arba Dawson g.gif Idomu kaip jos realiai atrodo?
Koki modeliuka tu turi, Gafsa?

Turiu tokią
http://www.canada-go.../mystique-parka

ir tokią
http://www.ssense.co...g55_parka/39244
mano nuomone, tos "brezentinio'' audinio-šiltesnės.
Atsakyti
panos, juk visas geris ir yra tame, kad visos renkames pagal save smile.gif As saltmire. Man baisiausias momentas, kai turiu ziema isesti i ledine masina ph34r.gif , todel striuke turiu tureti silta. Bet aisku reikia kompaktiskos, kad dar ir prakvepuoti masinoje sedint butu imanoma lotuliukas.gif Su ilga goose jau niekaip vairuoti. Galiu tik keleivio sedyneje sedeti kaip " karaleva" susilankscius ir susideliojus striuke aplink kazkaip doh.gif
Man tos striukes atsiperka, nes nesioju minimum 3 sezonus, o gooses nesiosiu jauciu iki senatves doh.gif
Papildyta:
Junkites prie RalphLauren.com pirkti su kodu RLSUM13, Macys.com 4u.gif
Papildyta:
Tuputika info.
Rugpjucio 16d. kraustomes i kita vieta. Atstumas didelis tarp nauju ir senu namu, todel norisi kazkaip persikelti, kad kuo greciau speti gauti visas prekes i senus namus ir maziau vazineti pirmyn atgal. Del sitos priezasties siuo metu nebeperkam beyondtherack.com nes si parduotuve visiskai nenuspejama su atsiuntimo laiku. Taip pat atsargiai rinksim ka pirkti Modnique, Ideeli, Hautelook. Ziuresim, kad atsiuntimo datos nebutu daug velesnes nei mano issikelimo. Nepirksim jokiu backordered prekiu iki persikelimo.
Nuo Rugpjucio 15 vakaro viska jamsim be isimties, jau nauju adresu. Taxai tada bus kitokie, mazesni arba visai nebus. Bet apie taxus pranesiu kai pati geriau suprasiu naujoves.
Atsakyti
Kada zadate pirkt Crazy? 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(ŽanetaKava @ 2013 07 23, 15:34)
Kada zadate pirkt Crazy? 4u.gif

siuo metu turim tik 1 uzsakyma, reik parinkti smile.gif
Atsakyti
tuoj imsiu Modnique.com 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Taurė @ 2013 07 23, 21:27)
Man baisiausias momentas, kai turiu ziema isesti i ledine masina  ph34r.gif , todel striuke turiu tureti silta.


drauges vyras uzsiima ten visokiu navarotu i masina montavimu, tai jis jai padares,kad ji buna namie, bet paspaudzia mygtuka ir masina uzsikuria.. Vienu zodziu ji budama namie uzsikuria su pulteliu masina, ja pasildo ir jau ji po keliu minuciu ateina i pasildyta masina.. thumbup.gif
Atsakyti
Laba ryta o kaip goose striukyciu dydziai atitinka? g.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo dad: 24 liepos 2013 - 07:17
QUOTE(dad @ 2013 07 24, 07:16)
Laba ryta o kaip goose striukyciu  dydziai atitinka? g.gif

Mano supratimu, atitinka dydžių lentelę . Turiu M , kokį paprastai ir perku.
Atsakyti
merginos, RL vyr dzinsiukus perkat pagal iprasta dydziu lentele, levis perku 36/38 tai ir RL tokius pat paemiau, ar ten ne taip kazkaip smile.gif
Atsakyti
Sveikos 4u.gif

Kada planuojat Carters pirkti?
Atsakyti