Įkraunama...
Įkraunama...

Prekinamės JAV parduotuvėse !@!

QUOTE(Pum@ @ 2013 07 23, 16:58)
Raso, jei perki uz 100$ ir daugiau, siuntimas nemokamas  smile.gif


friends.gif
Atsakyti
Dekui uz info einu palandziosiu po saitus,gal ka uzmatysiu bigsmile.gif
Atsakyti

Renkame biggrin.gif
Aeropostale
Jcrew
Modnique
Crazy8
Gap/OldNavy
AX
1stopkidzshop
Sephora
MAidenform
Vitacost
Drugstore
Drjays
Theperfumespot
C21
Tennis_warehouse
Target
Sierratradingpost
Ideeli
Levi
Timberland
RL
AE
4u.gif

Temos išparduotuvė 4u.gif

Vyksta gymbuku gryninimo akcija 4u.gif
Gymboree
Gymbuku turi 4u.gif
Ina 25
Spingalietka 25
Kaja 25
Karkade 75
Eglemo 25

Yra laisvu gymbuku kas norite- maziau nei po 25 neskirstome smile.gif


Target truksta iki freeship rolleyes.gif
user posted image


Sierratradingpost 4u.gif
Atsakyti
Gal kas turit VENUS maudomuką? Labai domina, ar jų kelnaitės didintos g.gif
Atsakyti
niekam nereik Rope columbia zieminiu batuku? sierroj su nuolaida gaunasi 25$.
pernai ziema tokius nesiojom- norim vel.. thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(Taurė @ 2013 07 23, 16:59)
Ralphlauren puslapyje pirkau.Macys daug polo prekiu parduoda, ten paziurekit
Striuke kiekvienais metais dilema, bet prisimedzioja panos kazkaip. nesioju bogner, canada goose ir dar rugby. Trecia sezona dvi is ju nesiosiu, o goose jau daugiau lyg. Tiesa, pernai trumpa goose dar emiau, tai va ir ja antra sezona nesiosiu. Gooses valdo.
Bluefly daznai turi geriu. Ssense galimarasti irgi, jie taxu man neskaiciuoja.

Pritariu 120% drinks_cheers.gif
Mano ilgoji jau ketvirtus metus drožiama bus wub.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Gafsa: 23 liepos 2013 - 19:30
QUOTE(Gafsa @ 2013 07 23, 19:29)
Pritariu 120% drinks_cheers.gif
Mano ilgoji jau ketvirtus metus drožiama bus wub.gif


o kiek ta goose? apie 1000lt gaunas? man tai gailoka biski... g.gif gal dar nepribrendau.. o ir bijociau,kad neatsibostu..
Atsakyti
QUOTE(happy @ 2013 07 23, 19:40)
o kiek ta goose? apie 1000lt gaunas? man tai gailoka biski... g.gif  gal dar nepribrendau.. o ir bijociau,kad neatsibostu..

Norėtum biggrin.gif daugink dar bent iš dviejų... bet tokio kaifo kai VISIŠKAI NEŠALTA kainai lubų nėra... viskas tik atsiremia į galimybes, gaila, kad LT uždarbis retam leidžia išbandyt Gooses.
Atsakyti
1stopkidzshop gal yra norinciu jungtis 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Gafsa @ 2013 07 23, 20:17)
Norėtum  biggrin.gif daugink dar bent iš dviejų... bet tokio kaifo kai VISIŠKAI NEŠALTA kainai lubų nėra... viskas tik atsiremia į galimybes, gaila, kad LT uždarbis retam leidžia išbandyt Gooses.

Sveikos 4u.gif
As vis brestu Goosems, ale kazkaip isivauzduoju, kad jos labai storos, pustos g.gif Nesinoretu vaiksciot kaip pingvinui g.gif
Kazin kuris modeliukas graziausias? g.gif Noretusi tokios max iki keliu. Man imponuoja Trillium arba Dawson g.gif Idomu kaip jos realiai atrodo?
Koki modeliuka tu turi, Gafsa?
Atsakyti
QUOTE(Gafsa @ 2013 07 23, 21:17)
Norėtum  biggrin.gif daugink dar bent iš dviejų... bet tokio kaifo kai VISIŠKAI NEŠALTA kainai lubų nėra... viskas tik atsiremia į galimybes, gaila, kad LT uždarbis retam leidžia išbandyt Gooses.

bet pas mus ir to salcio tiek ilgai nebuna, kad labai jau dziaugtis ja g.gif Na nebent salta zmogui pastoviai. As tai daznai atsisegusi vaikstau irnesakyk.gif Tai Gooses turbut neuzsisegciau niekur biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Gafsa @ 2013 07 23, 20:17)
Norėtum  biggrin.gif daugink dar bent iš dviejų... bet tokio kaifo kai VISIŠKAI NEŠALTA kainai lubų nėra... viskas tik atsiremia į galimybes, gaila, kad LT uždarbis retam leidžia išbandyt Gooses.

man tai paprastai nešalta ten, kur striukė dengia biggrin.gif Man labiausiai šala kojos ir subinė biggrin.gif Čia kai lauke prie didelio minuso vaikštau. O tai būna ne taip ir dažnai. Kasdieną kai į darbą mašina važiuoji, tai tokių šiltų striukių nereikia schmoll.gif aš net žieminių batų nesidedu į darbą važinėdama schmoll.gif
man šiltai apsirenkt reikia kai į mišką einam pasivaikščiot. bet dėl tokio reikalo goosei dar nepribrendau ax.gif Nors čia prisiskaičius bent jau pradėjau atkreipti dėmesį kai kitus su goosiu pamatau biggrin.gif (teisybę sakant, tik vieną kartą ir mačiau, ir tai panelės ne lietuviškai kalbančios buvo. net vyrui parodžiau kaip tikrai brangios striukės atrodo biggrin.gif )
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Audry: 23 liepos 2013 - 20:34