Įkraunama...
Įkraunama...

Išsiskyrusiųjų užeigėlė

tai jau taip, atsiradus kitai mes jau tokiom nevykelem tampam, kad baisu biggrin.gif .
buta susitvarkyti ir pertvarkyti - gera ideja. kazkur giliai viduje irgi tokia rezgiau biggrin.gif , bet vis pritrukstu jegu, o gal noro biggrin.gif .
vat sporto, tai nemegstu, bet pasportuoti tai reiktu.
Atsakyti
Jo, tas susitvarkymas labai gerai nuteikia - iškart kita atmosfera namie bigsmile.gif

QUOTE(niekados @ 2013 08 06, 13:58)
  vat sporto, tai nemegstu, bet pasportuoti tai reiktu.

O aš manau, kad nereikia versti savęs daryti to, ko nemėgsti smile.gif Na, sveika pajudėt, bet jei jau labai nesinori, tai vistiek ilgai netempsi su tuo sportu. Kol neradau jogos, tai man tie sporto klubai kaip košmaras buvo. Nepatiko ir viskas, o kas iš to, kad mėnesį palankai ir paskui džiaugiesi, jog baigėsi abonentas tongue.gif Svarbu rast kažką, kas tikrai artima dūšiai. Nepatinka bėgiot - eini pasivaikščiot, nepatinka filmai - skaitai knygas ir t. t. smile.gif


O kas dar teigiamo vyko po skyrybų: buvo tokių dalykų, kuriems jutau poreikį, potraukį, bet mano ex buvo labai prieš, todėl juos buvau atstūmusi, ir net pamiršusi. O kai jau likau viena, tai prisiminiau, kad va norėjau gi kažkada to, ano - tai reik imt ir daryt smile.gif Viskas tik į gera ir niekas nevyksta šiaip sau wink.gif

Atsakyti
QUOTE(satchita @ 2013 08 06, 14:09)
mėnesį palankai ir paskui džiaugiesi, jog baigėsi abonentas  tongue.gif

cia tai prajuokino, bet tikra tiesa. biggrin.gif 4u.gif
vat ir as, kai suimu save i rankas, pradedu galvoti, kad tikrai be reikalo nevyksta niekas, gal ir i nauda tos skyrybos. salta prota ijungus permeciau savo vedybini gyvenima: dirbau, auginau vaika, priziurejau namus, gaminau maista dar ir vyru rupinausi, masinoje tvarka pagal ji irgi as turejau priziureti. tuo tarpu jis: dirbo darba, slaistesi su savo meile ir padarydavo kas butina namuose. daug ko negalejo padaryt, nes daug dirba, pasimatymai su meiluze irgi buvo nrasyti ant darbo.
ir taip pradejo kabinetis, tai netaip padarei, tai ne ta padarei, tai sukuosena netokia. ai, kelis kartus vos ne iki mustyniu daeja buvom - sakau, pradejus sumuoti, tai ko gero tos skyrybos ir turejo ivykti.
dabar aisku nelengva, bet pradeda svieseti situacija, na bent kazkiek.
Atsakyti
QUOTE(niekados @ 2013 08 11, 14:22)
  ir taip pradejo kabinetis, tai netaip padarei, tai ne ta padarei, tai sukuosena netokia.

Pažįstamas vaizdelis - tiesiog kai yra kažkokia kita visapusiškai nuostabi, tai gali iš kailio išsinert, bet neįtiksi. Paskui, aišku, gali paaiškėt (ir paaiškėja), kad ir ta kita taip pat nėra idealas, bet tada jau vėlu būna smile.gif

Atsakyti
idealiu isvis nebuna, o tos nuostabios tol, kol susitinkama kelis kartus per menesi. gyvenimas kartu atveria akis biggrin.gif .
ir apskritai nesuprantu, kaip tokie zmones gali pasitiket vieni kitais? g.gif
Atsakyti
QUOTE(niekados @ 2013 08 28, 15:32)
idealiu isvis nebuna, o tos nuostabios tol, kol susitinkama kelis kartus per menesi. gyvenimas kartu atveria akis  biggrin.gif .
ir apskritai nesuprantu, kaip tokie zmones gali pasitiket vieni kitais?  g.gif

drinks_cheers.gif Jungiuos ir as prie jusu 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(bobu vasaros nebus @ 2013 08 28, 16:47)
drinks_cheers.gif Jungiuos ir as prie jusu 4u.gif

Sveika atvykusi 4u.gif Kaip gyvuoji?


Pas mane bute remontas, purškė kažkokius chemikalus nuo pelėsių, panašu, kad apsinuodijau, vakar pusiau gyva, šiandien jau geriau - gerai, kad vaikas pas močiutę dabar, tai nekliuvo jam.

QUOTE
idealiu isvis nebuna, o tos nuostabios tol, kol susitinkama kelis kartus per menesi. gyvenimas kartu atveria akis .
ir apskritai nesuprantu, kaip tokie zmones gali pasitiket vieni kitais?


Kas svarbiausia, tai jie ir nepasitiki. Na, sako, kiekvienas sprendžia pagal save. Prisimenu, kaip mano vyras paskutiniu laiku buvo pasidaręs labai įtarus mano atžvilgiu. Iš pradžių nesupratau, kas darosi. Tarkim susitariam, kad išleis mane į jogos užsiėmimą. Klubas netoli namų, tai patogu, daug laiko nesugaišti kelionei. Tai jis pasiskaičiuodavo, kada aš jau turiu namie būt ir neduokdie pareidavau kokiom 10min vėliau - na ar užsiėmimas kiek užsitęsė, ar žingsniu lėtesniu ėjau, ar dar kas. Grįžtu ir prasideda: kur buvai, kodėl vėluoji, ką darei ir SU KUO... doh.gif Nu kažin ką ir su kuo aš galiu nuveikt labai per tas 10min... O pasirodo, kai pats vis veikia ir veikia su kažkuo slapta, tai jam atrodo, kad ir visi aplinkiniai šitaip pat elgiasi , įskaitant ir mane lotuliukas.gif
Dabar jau juokinga.
Atsakyti
QUOTE(satchita @ 2013 08 29, 07:55)
Sveika atvykusi  4u.gif Kaip gyvuoji?
Pas mane bute remontas, purškė kažkokius chemikalus nuo pelėsių, panašu, kad apsinuodijau, vakar pusiau gyva, šiandien jau geriau - gerai, kad vaikas pas močiutę dabar, tai nekliuvo jam.
Kas svarbiausia, tai jie ir nepasitiki. Na, sako, kiekvienas sprendžia pagal save. Prisimenu, kaip mano vyras paskutiniu laiku buvo pasidaręs labai įtarus mano atžvilgiu. Iš pradžių nesupratau, kas darosi. Tarkim susitariam, kad išleis mane į jogos užsiėmimą. Klubas netoli namų, tai patogu, daug laiko nesugaišti kelionei. Tai jis pasiskaičiuodavo, kada aš jau turiu namie būt ir neduokdie pareidavau kokiom 10min vėliau - na ar užsiėmimas kiek užsitęsė, ar žingsniu lėtesniu ėjau, ar dar kas. Grįžtu ir prasideda: kur buvai, kodėl vėluoji, ką darei ir SU KUO...  doh.gif Nu kažin ką ir su kuo aš galiu nuveikt labai per tas 10min... O pasirodo, kai pats vis veikia ir veikia su kažkuo slapta, tai jam atrodo, kad ir visi aplinkiniai šitaip pat elgiasi , įskaitant ir mane lotuliukas.gif
Dabar jau juokinga.

As tai jau gerai...viskas isgyventa...Laukiu nesulaukiu nauju jausmu.. wub.gif
Mano ex panasei elges..pats prisidirbes buvo,o man prisidirbt tai neleido lotuliukas.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo bobu vasaros nebus: 29 rugpjūčio 2013 - 08:15
QUOTE(bobu vasaros nebus @ 2013 08 29, 09:14)
As tai jau gerai...viskas isgyventa...Laukiu nesulaukiu nauju jausmu.. wub.gif


Malonu tą žinot thumbup.gif O jau seniai vienišauji?

O aš naujų jausmų, panašu, sulaukiau... smile.gif Niekam dar nieko nesigiriu, prisisvaigt irgi nenusiteikusi, bet bendravimas vyksta smile.gif


Linkiu sulaukt ir tau wub.gif
Atsakyti
QUOTE(satchita @ 2013 08 29, 10:44)
Malonu tą žinot  thumbup.gif O jau seniai vienišauji?

O aš naujų jausmų, panašu, sulaukiau...  smile.gif Niekam dar nieko nesigiriu, prisisvaigt irgi nenusiteikusi, bet bendravimas vyksta smile.gif
Linkiu sulaukt ir tau  wub.gif

Kokiu pusantru metu...Su ex esam draugai.Kardais nesisvaidem ir nezadam lotuliukas.gif
Atsakyti
Na, mano vienatvė prasidėjo, kai pastojau. Aš taip skaičiuoju, nors išsiskyrėm, tai kai vaikui buvo metai, o dabar jau pustrečių smile.gif
Mes ir nesidraskėm, ko čia nervus gadint wink.gif Iš esmės, jei kažkas blogai, tai blogai iš abiejų pusių, tai nėra ko čia vienas kitą kaltint, nes nieko gero tuo nepasieksi. Šiaip nenorėjo jis išeit, norėjo gyvent su manim, o draugaut su kita, tik kad aš nesutikau.
Atsakyti
QUOTE(satchita @ 2013 08 29, 12:17)
Na, mano vienatvė prasidėjo, kai pastojau. Aš taip skaičiuoju, nors išsiskyrėm, tai kai vaikui buvo metai, o dabar jau pustrečių smile.gif
Mes ir nesidraskėm, ko čia nervus gadint wink.gif Iš esmės, jei kažkas blogai, tai blogai iš abiejų pusių, tai nėra ko čia vienas kitą kaltint, nes nieko gero tuo nepasieksi. Šiaip nenorėjo jis išeit, norėjo gyvent su manim, o draugaut su kita, tik kad aš nesutikau.

Mano irgi norejo ir su manim ir dar su kita...Neblogi norai lotuliukas.gif
Atsakyti