Įkraunama...
Įkraunama...

Karpos ir jų gydymas

Sveikos, as tokiu klausimu.. nebezinau kur beskaityt, ieskojau internete bet nieko gero neradau, gal is patirties kas ka pagelbes.
Pradejau lankyt sporto kluba su baseinais ir tt.. po savaites atsirado karpa prie pedos sono (kur seniau esu turejes).. na gerai, cia dar nieko baisaus, bet dar po savaites.. Atsirado nedidele (koks 1-2mm ant tiek pat) ant varpos galvutes. Gavau sioki toki soka. Jos vadinamos "Smailiagalės kondilomos (anogenitalinės) – labai smulkūs, rožiniai arba raudoni minkšti speneliai. Jomis apsikrečiama lytiškai santykiaujant." Esme, kad su niekuo isskyrus savo drauge nesantykiavau, o ir jinai nera gyvenime turejus karpu ir dar tokioj vietoj.. Na bet dabar esme ne is kur atsirado, o kaip man ja panaikint? Kolkas fiziskai diskomforto dar jokio ner, bet prisiskaiciau, kad gali didet poto ir tt jei nenaikinsi, tai kaip su ja elgtis? Apie tuos wartner nelabai kokie atsiliepimai, ka naudot? Gelbekit doh.gif

Nusipirkau vitaminu kompleksa, cesnakus vakarais valgau, kad tik ta bjaurybe organizmas pats kaip nors isstumtu..
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Nojus21: 24 spalio 2011 - 23:26
QUOTE(Nojus21 @ 2011 10 25, 00:25)
Sveikos, as tokiu klausimu.. nebezinau kur beskaityt, ieskojau internete bet nieko gero neradau, gal is patirties kas ka pagelbes.
Pradejau lankyt sporto kluba su baseinais ir tt.. po savaites atsirado karpa prie pedos sono (kur seniau esu turejes).. na gerai, cia dar nieko baisaus, bet dar po savaites.. Atsirado nedidele (koks 1-2mm ant tiek pat) ant varpos galvutes. Gavau sioki toki soka. Jos vadinamos "Smailiagalės kondilomos (anogenitalinės) – labai smulkūs, rožiniai arba raudoni minkšti speneliai. Jomis apsikrečiama lytiškai santykiaujant." Esme, kad su niekuo isskyrus savo drauge nesantykiavau, o ir jinai nera gyvenime turejus karpu ir dar tokioj vietoj.. Na bet dabar esme ne is kur atsirado, o kaip man ja panaikint? Kolkas fiziskai diskomforto dar jokio ner, bet prisiskaiciau, kad gali didet poto ir tt jei nenaikinsi, tai kaip su ja elgtis? Apie tuos wartner nelabai kokie atsiliepimai, ka naudot?  Gelbekit  doh.gif

Nusipirkau vitaminu kompleksa, cesnakus vakarais valgau, kad tik ta bjaurybe organizmas pats kaip nors isstumtu..

Kondilomos tai tikrai nuo lytinių santykių. Aš esu turėjus. Pati nepastebėjau, gydytoja pasakė. Man juos nudegino gydytoja. Šiais laikais gal jau kitaip jas šalina.
Siūlyčiau apsilankyti pas urologą 4u.gif ir pačiam tikrai su jokiais wartner negydyti schmoll.gif
Partnerė turbūt irgi turi mirksiukas.gif todėl gydymas reikalingas abiems.

Ir dar - pastiprinkit organizmus mirksiukas.gif nusilpo imuninė sistema ir kondilomos užpuolė mirksiukas.gif
Papildyta:
Atsiradus bet kokiems naujiems dariniams ar išaugoms išorinių lytinių organų srityje, visuomet patartina kreiptis į gydytoją ginekologą, kuris pirmiausia nustatys, ar šis darinys nėra piktybinis, ir skirs atitinkamą gydymą.
Gydantis moteriai, reikia gydyti ir partnerio kondilomas, esančias lytinių organų srityje.
Svarbu ligos neužleisti, neleisti kondilomoms prisidauginti ir išplisti.
Būtina gydyti bakterinę infekciją, laikytis švaros, stiprinti imunitetą.
Atsakyti
QUOTE(linkakalinka @ 2011 09 26, 22:00)
uždėjau savo mažyliui česnako griežinėlį ant pirščiuko, užklijavau pleistriuku ir žiūrėsiu kas gausis.
jei nepamiršiu-po kelių dienų parašysiu ar kas gavosi  rolleyes.gif
Papildyta:
jau geras kelias saviates tepu šita ugniažole, bet nepadeda mums - truputi pajuodavo ji, bet nenyksta. Dar priedo plėstis pradėjo  unsure.gif


tai va - nepadėjo nė česnakas.
Važiavau į vaistinę ir pirkau ugniažolės super ekstraktą (~2 lt).
Po trijų vakarinių procedūrų (griežtai pagal nurodymus, kad nenudegintų odytės palei nagiuką) pajuodavo ir pati iškrito. Kokie laimingi buvome - pagaliau atsikratėme thumbup.gif
o mažiukas dar savaitę rodė kad popos nebėra thumbup.gif
labai tvarkingai gražiai nukrito, nieko nepažeidėme thumbup.gif
Atsakyti
Sveiki, 2, 5 m. vaikui ant sono ir dilbio atsirado karpu ir jos plinta. Gydytoja sake, kad tai - viruso sukeltos karputes ir ju isnaikinti neimanoma, nebent plesant pincetu (!). Po 1-2 m. turetu praeiti savaime. Gyvename uzsienyje, tad man butu labai idomu suzinoti, kaip su sia beda kovojama Lietuvoje. Gal kas nors zino koki nors veiksminga buda?
Atsakyti
Karpas isnaikina grynas kokybiskas citrinu eterinis aliejus-reikia pora kartu per diena uzlasinti po lasiuka, truputi pagrauzia, bet veikia gerai.
Atsakyti
Kaip suprasti "kokybiškas"?
Kur tokį gauti?
Kiek laiko gydėtės?
Atsakyti
Sveiki, 3.5 metu dukrai isaugo maza karpyte ant smakriuko. Buvom pas gydytoja, vaistais salint sako rizikinga, kad liks randas, nes vaistai stiprus, patare azotu uzsaldyti..Bet va kiek pazystamu buve su azotu salint karpu tiems dare daugiau ataugo...Gal kas turi patarimu kaip liaudiskais metodais butu galima panaikinti mazajai karpyte?? ax.gif
Atsakyti
QUOTE(deimucha @ 2013 07 08, 12:25)
Sveiki, 3.5 metu dukrai isaugo maza karpyte ant smakriuko. Buvom pas gydytoja, vaistais salint sako rizikinga, kad liks randas, nes vaistai stiprus, patare azotu uzsaldyti..Bet va kiek pazystamu buve su azotu salint karpu tiems dare daugiau ataugo...Gal kas turi patarimu kaip liaudiskais metodais butu galima panaikinti mazajai karpyte?? ax.gif

Svoguno lukstus (tos isorinius rudus)reikia palaikyti savaite acte kokiam nors uzdaram stiklainiuky. Po savaites vakarais imate gabaliuka luksto, dedate ant karpos ir nakciai uzklijuojate pleistru, ryte pleistra su svogu nuimate. Ir taip darote kiekviena vakara kol nukris karpa. Mums uzteko savaites. neskausminga visiškai, rando neliko.
Atsakyti
QUOTE(Forgete @ 2013 07 08, 13:12)
Svoguno lukstus (tos isorinius rudus)reikia palaikyti savaite acte kokiam nors uzdaram stiklainiuky. Po savaites vakarais imate gabaliuka luksto, dedate ant karpos ir nakciai uzklijuojate pleistru, ryte pleistra su svogu nuimate. Ir taip darote kiekviena vakara kol nukris karpa. Mums uzteko savaites. neskausminga visiškai, rando neliko.


aciu labai, reikes pabandyti 4u.gif ax.gif
Atsakyti
QUOTE(deimucha @ 2013 07 08, 15:09)
aciu labai, reikes pabandyti 4u.gif  ax.gif

ar tinka obuoliu actas ar turi buti paprastas? smile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo deimucha: 09 liepos 2013 - 06:35
QUOTE(deimucha @ 2013 07 09, 07:35)
ar tinka obuoliu actas ar turi buti paprastas? smile.gif

zolininke sako, kad turi buti paprastas, jis daugiau rugsties turi.
Atsakyti
sveiki, mano 2,5m mergytei ant pado atsirado didziule vidine karpa, matosi gyliai iaugus. pradejau tept ugniazole, is pradziu atrode padejo, sumazejo guziukas, o dabar kazkas pasidare kad guzas dar didesnis atsirado ir aplink ta karpa gan didelis raudonas plotas.nebezinau ka daryt
Atsakyti