Įkraunama...
Įkraunama...

Karpos ir jų gydymas

mano 1,5 metu suneliui ant nugaros atsirado plokshchiosios karpos doh.gif nezhinau ko griebtis, bandyti pachiai ar vis del to geriau pas gydytoja? ish anksto achiu uzh atsakymus! 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(agne.s @ 2009 07 27, 01:16)
Sveikos mamytes. Mano suneliui ant rankos atsirado karpa. Nusipirkau wartner purskala, o tik paskui perskaiciau, kad ji galima naudoti tik ne jaunesniems kaip 4m vaikams, o mano suneliui 1m 7men doh.gif. Dabar toks nervas ima, kad kazkas blogiau nepasidarytu. Taip pykstu ant saves, kad nepaskaiciau instrukcijos pries atliekant veiksma. Gal kazkuriai is jusu buvo taip atsitike? Kokios pasekmes? Tikiuosi, kad nelabai baisios sad.gif ?

Jums patarčiau stiprint imunitetą mirksiukas.gif Mus kai ligos užpuolė karpos išlindo, pfu pfu pfu nieko netepėm nedeginom karpos dingo tuk tuk tuk tris kartus į medinį stalą
Atsakyti
Sveikos,

siaip karpos - tai virusas. ir jei jos netrukdo, tai reikia palaukti - kaip atsirado taip ir isnyks. tik kartais uzsitiesia ilgam verysad.gif .
4u.gif
Atsakyti
Buvo išlindusios kelios nedidelės ant paduko. Patepiau Acetocaustin keletą kartų - padėjo.
Mane pačią kažkada jaunystėje buvo užpuolę, bet tada dar vaistų tokių nebuvo. Tai galima juoktis , bet... pavasarį išgėriau kursą vitaminų gerų ir karpos dingo pačios. Matyt organizmas sustiprėjo ir pats "sukovojo"...
Atsakyti
Na jei tik viena, tai gal laukti ir galima, bet jei ju atsiranda ir daugiau, tai siulau tikrai nieko nelaukti ir nueiti i kosmetolini. Procedura su azotu tikrai nesudetinga 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Jastrumskiene @ 2008 02 25, 17:11)
Nekankinkit savo vaikuciu skausmingom procedurom be jokio reikalo.Dipsei pritariu visu 100% del cesnako,nes pati esu isbandziusi sita varianta ir dar draugei pasiuliau ,tai ji net nepastebejo kai per kokias 3 dienas isnyko savvaime.As vaikysteje turejau dideli plota karpuciu ant pado, tai nupjauni truputi cesnako ,kad issiskirtu sultys ir patrini,kai nudziuva sultys vel nupjaunat gabaliuka cesnako,kad vel issiskirtu sultys,na nezinau,kokias 15 min kiekviena diena manau pakaktu.Mamytes patikekite,tai pats pigiausias ir neskausmingiausias ,ne karta patikrintas budas.Sekmes mamytems.Kas padarysite ir isnyks atsiliepkite.


uždėjau savo mažyliui česnako griežinėlį ant pirščiuko, užklijavau pleistriuku ir žiūrėsiu kas gausis.
jei nepamiršiu-po kelių dienų parašysiu ar kas gavosi rolleyes.gif
Papildyta:
QUOTE(sprinza @ 2008 05 08, 10:33)
Dar vienas iš liaudiškų būdų - patepti ugniažolės sultimis, tai tokia piktžolė, žydinti geltonai.  Perlaužus jos stiebelį išsiskiria geltonas skystis, tepantis rankas.  Dabar kaip tik pakrūmiuose pilna šių žolių, galit pabandyt.


jau geras kelias saviates tepu šita ugniažole, bet nepadeda mums - truputi pajuodavo ji, bet nenyksta. Dar priedo plėstis pradėjo unsure.gif
Atsakyti
Aš nugydžiau rusiškais vaistais rolleyes.gif
Atsakyti
QUOTE(davija @ 2009 09 19, 22:28)
Mano 12m merginą ir karpos ant pado užpuolė, vaikšto raišuodama, kol dar galvojom kas ten, tai jų prisidaugino. Baseiną taip pat lanko... Bandysim ir mes acto esencija...


mano merginai ant pado karpą išgydėme rusišku pleistru (žalias toks karpomas). Jis ten apdegino net visą odą aplinkui, nusilupo, nusiraitė oda su visa karpa. Tad patarimas su šitu pleistru - atsargiai- tik ant pačios karpos dėti galima.
svarbu padėjo thumbup.gif
Atsakyti
savo merginai išgydėme tik su rusišku pleistru karpoms (žalias toks, karpomas).
Padėjo po dviejų procedūrų....
pirkau vaistinėje (ne visose būna)
Atsakyti
yra gaminamu vaistuku karpoms salinti
Atsakyti
Yra homeopatiniai zirniukai Thuja Complex 12,0,- kaina 5 Lt, Panevezio homeopatineje vaistineje gaminami.Jie butent nuo karpu, kandilomu..Mano mazyliui buvo netgi odos moliuskas,- tokios mazytes karputes,- tai pagerem dvi savaites ir dingo thumbup.gif , o odos gydytojai liepe salint arba degint..
Atsakyti
QUOTE(linkakalinka @ 2011 09 26, 23:04)
mano merginai ant pado karpą išgydėme rusišku pleistru (žalias toks karpomas). Jis ten apdegino net visą odą aplinkui, nusilupo, nusiraitė oda su visa karpa. Tad patarimas su šitu pleistru - atsargiai- tik ant pačios karpos dėti galima.
svarbu padėjo  thumbup.gif

Šitie tinka toli gražu ne visoms karpoms. Vadinamas karpų peilis, kuris nupjauna karpą. Kitoms tik jas didina doh.gif Man išpjovė lazeriu ant kojos... Atsidaro šalia doh.gif
Atsakyti