Įkraunama...
Įkraunama...

Karpos ir jų gydymas

isigijom beda, turbut baseine doh.gif , turi sūnus (5,5 metų) ant kojos pirsto karpute, gal kas patartumet kaip ja issigydyti? bandem su svogunu sultimis- dvi savaites, tai tik viena kart oda nusilupo, ir nieko...liko bjaurybe verysad.gif
Atsakyti
QUOTE(Soft @ 2009 12 22, 15:33)
isigijom beda, turbut baseine doh.gif , turi sūnus (5,5 metų) ant kojos pirsto karpute, gal kas patartumet kaip ja issigydyti? bandem su svogunu sultimis- dvi savaites, tai tik viena kart oda nusilupo, ir nieko...liko bjaurybe verysad.gif

As turejau ir ne viena, tokia gilumine su sereliais, man labai skaudejo, negalejau net vaiksciot doh.gif Tai pazistama vaistininke pagamino tokia kosele, nzn is ko ji susideda, bet tepiau kelias dienas is eiles ir uzklijuodavau, paskui ta kose, isstume tiesiog ta karpa ir ji iskrito blink.gif vaikstau vasara per zole basa ir jauciu, kad neskauda, nesuprantu kas darosi smile.gif pasiziuri, tik skilute likus tuscia, o karpa iskritus thumbup.gif Tiesa, man sake, kad jeigu karpu yra, vadinas reikia visu pirma kovoti is vidaus, nes organizme prisikaupe kazko negero, tai geriau paprastos kreidos miltelius, jie sugeria organizme viusu blogius ir man praejo thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(gintute3 @ 2009 12 22, 15:37)
As turejau ir ne viena, tokia gilumine su sereliais, man labai skaudejo, negalejau net vaiksciot  doh.gif

Aš irgi tokią turėjau,buvau gal 12 metų.Tai vargau visokiais budais,kol galų gale kosmetologijos kabinete azotu kelis kart šaldė ir poto iškrapštė tą nebegyvą karpą su instrumentais.Liko duobelė,paskum užsitraukė mirksiukas.gif Bet jau vaikščiot tai tikrai su ta karpa buvo kančia doh.gif Daugiau nepasikartojo...tfu,tfu,tfu
Atsakyti
Sveiki,
mano vyrukas ir turejo ant paduko.
Norfos vaistinej yra toks ugniazoles skystis,tai mes su juo tepem kas vakara ir mum praejo.dar galima nusipirkt su azotu specialu(jis apie 65 lt.) kainuoja.
sekmes
Atsakyti
QUOTE(tormika @ 2009 12 22, 22:23)
Sveiki,
mano vyrukas ir turejo ant paduko.
Norfos vaistinej yra toks ugniazoles skystis,tai mes su juo tepem kas vakara ir mum praejo.dar galima nusipirkt su azotu specialu(jis apie 65 lt.) kainuoja.
sekmes

O as vasara pati ugniazoliu prisiskindavau ir ten bega toks geltonas kartus skystis, tai tepdavau kiekviena diena, bet nepadejo schmoll.gif matyt jau labai gili buvo ta karpa...
Atsakyti
Tik nepirkit is vaistines to azoto uzsaldymui schmoll.gif ismesit pinigus i bala doh.gif pati sau ir dukrai ant padu naikinau ir jokio efekto schmoll.gif
Geriausias budas, tai pagaminta kose is miltu ir acto esencijos thumbup.gif pagriaus, bet patikekit pades mirksiukas.gif
Atsakyti
aš savo dukrai išgydžiau su azotu iš vaistinės. buvo karpos ant abiejų padukų ir ne po vieną o jau išvešėjusios. labai skaudėjo. gydžiau , kai miegodavo, ten keletą kartų reikia degint, nes kitaip nesiduodavo. mum padėjo
Atsakyti
As kai buvau mokyklinuke irgi turejau. Didele buvo uzaugusi, skausmas didelis, eidavau pakreipusi koja, kad ant pedos pado nereiketu spaust. Mama isgyde tokia kosele: ledini acta (ne ta valgomaji, o tas kuris naudojamas konservuojant 70 proc.) sumaise su miltais. Ta mase dejo ant karpos, palaikem diena, skaudejo man tada, nes gili ir didele karpa buvo (mano vyras taip gyde delno karpa, tai jam neskaudejo), vakare guledama vonioje gerai ta karpa pamirkiau ir... isroviau be skausmo. Vaizdelis buvo ziaurus atsimenu: tos saknys juodos issirove, br... dabar dar nupurto prisiminus, as gi jautri tokiems reikalams biggrin.gif Bet raunant tikrai neskaudejo, nes jau tas darinys buvo mires..
Atsakyti
Ai, siandien dar per radija dataras pasakojo, kad karpas ant pedu galima gydyti taip: karta per savaite gerai pamirkyti ir pagrandyti, taip per laika ji ir nusigrando. Bet man kazkaip nepatikimai skamba, bijociau, kad neisisaknytu i kitas vietas. As gydziausi ir gydyciau su acto ir miltu kosele...
Atsakyti
jau gydau su ugniazoles skysciu- nusipirkau rusiskoj vaistinej- supercistotel vadinasi,,siuo metu pajuodavus ta karpa, tokia i angliuka virtusi, tai dabar nezinau, ka toliau daryt- krapstyt ja, ar palikt ramybej? g.gif
Atsakyti
Gal bandyk gerai ismirkius pedute vandenyje karpa pakrapstyt. Per jega nerauk, tik atsargiai pabandyk. Tavo tikslas ja israut...
Atsakyti
Mano 5 metu vaikui ant kulno buvo karpa atsiradusi, tokia vidine. Is pradziu net nesupratau, kad ten karpa buvo, - atrode kaip mazolis. Tai jam labai skaudedavo. Gydytoja israse "acetocaustin", ten rugstis kazkokia, - apie savaite tepem ta karpa ir praejo.
Atsakyti