Įkraunama...
Įkraunama...

Karpos ir jų gydymas

Aš savo vaikams visas karpas nugydau su acto esencija . Su ausų krapštuku pavilgai į acto esenciją ir patepi karpą. Tik reikia tai daryti kiekvieną dieną net ir kelis kartus. Rezultatas priklausys nuo įsisenėjimo - nuo mėnesio iki pusmečio. Kos kas visos nugijo- nebrangu ir neskausminga...
Atsakyti
Sveikos mamytes! Gal kuri zinot kaip isnaikinti vaikui karpas? Naudojam piestuka,bet visai nepadeda doh.gif

Atsakyti
Sveiki. Kiek peržiūrėjau žinučių niekur neradau atsakymo į savo problemą. Dukrai 2 metai ir 4 mėn. Turim karpų ant užpakalio. Viena didesnė "motininė", o nuo jos atsirado ir dar kelios mažesnės. Gal kas esat susidūrę su karpų gydymu ant užpakalio?
Pas gydytojus eiti baisiai bijom - "klykiam" iš tolo pamatę baltą chalatą...

Ačiū.
Atsakyti
QUOTE(dalia_4 @ 2008 09 26, 21:58)
Sveiki. Kiek peržiūrėjau žinučių niekur neradau atsakymo į savo problemą. Dukrai 2 metai ir 4 mėn. Turim karpų ant užpakalio. Viena didesnė "motininė", o nuo jos atsirado ir dar kelios mažesnės. Gal kas esat susidūrę su karpų gydymu ant užpakalio?
Pas gydytojus eiti baisiai bijom - "klykiam" iš tolo pamatę baltą chalatą...

Ačiū.

Labukas
Mums buvo ta pati problema. Pačiame raviuke užpakaliuko doh.gif Pradėjo daugėti, didėti. Nuėjom pas dermatologę, sako reik šaldyti. Pabandė užtėti azoto doh.gif Išlėkėm klykdamos iš kabineto, daugiau nesidavė. Tada nupirkau " Čistotel" (rusiškas) ir tepliojau laiks nuo laiko. Ir ką, dingo thumbup.gif Ne iškart, bet dingo. Joms ten labai gera terpė daugintis, kaip aiškino daktarė..Šilta, drėgna... doh.gif
Pabandykit tą skysčiuką, gal padės, tik nepersistenkit trinti labai, nes jis irgi bjaurokas, gali graužti. Aš tik su ausų krapštuku pavilgiusi vos patakšnodavau ir viskas. Sėkmės mirksiukas.gif
Atsakyti
Sūneliui ant padukų atsirado (kai pradėjo baseiną lankyti), bandysiu česnako sultimis naikint.
Atsakyti
QUOTE(shantal @ 2009 02 05, 17:05)
Sūneliui ant padukų atsirado (kai pradėjo baseiną lankyti), bandysiu česnako sultimis naikint.

Tiesiog patariu acto esencija naikinti smile.gif patikrintas budas ir labai veiksmingas ax.gif
Atsakyti
Sveikos mamytes. Mano suneliui ant rankos atsirado karpa. Nusipirkau wartner purskala, o tik paskui perskaiciau, kad ji galima naudoti tik ne jaunesniems kaip 4m vaikams, o mano suneliui 1m 7men doh.gif. Dabar toks nervas ima, kad kazkas blogiau nepasidarytu. Taip pykstu ant saves, kad nepaskaiciau instrukcijos pries atliekant veiksma. Gal kazkuriai is jusu buvo taip atsitike? Kokios pasekmes? Tikiuosi, kad nelabai baisios sad.gif ?
Atsakyti
QUOTE(agne.s @ 2009 07 27, 03:16)
Sveikos mamytes. Mano suneliui ant rankos atsirado karpa. Nusipirkau wartner purskala, o tik paskui perskaiciau, kad ji galima naudoti tik ne jaunesniems kaip 4m vaikams, o mano suneliui 1m 7men doh.gif. Dabar toks nervas ima, kad kazkas blogiau nepasidarytu. Taip pykstu ant saves, kad nepaskaiciau instrukcijos pries atliekant veiksma. Gal kazkuriai is jusu buvo taip atsitike? Kokios pasekmes? Tikiuosi, kad nelabai baisios sad.gif ?

As au tuo wartner karpas sau ir dukrai ant padu naikinau zinok jokio efekto g.gif tik pinigus i bala ismeciau, tai tik su esencija issinaikinom ax.gif
Atsakyti
QUOTE(shantal @ 2009 02 05, 16:05)
Sūneliui ant padukų atsirado (kai pradėjo baseiną lankyti), bandysiu česnako sultimis naikint.


Mano 12m merginą ir karpos ant pado užpuolė, vaikšto raišuodama, kol dar galvojom kas ten, tai jų prisidaugino. Baseiną taip pat lanko... Bandysim ir mes acto esencija...
Atsakyti
QUOTE(vigai @ 2008 09 10, 11:00)
Aš savo vaikams visas karpas nugydau su acto esencija . Su ausų krapštuku pavilgai į acto esenciją ir patepi karpą. Tik reikia tai daryti kiekvieną dieną net ir kelis kartus. Rezultatas priklausys nuo įsisenėjimo - nuo mėnesio iki pusmečio. Kos kas visos nugijo- nebrangu ir neskausminga...

mes jau daug ką išbandė, nepadėjo..o kur gaut acto esencijos?
Atsakyti
QUOTE(jurda @ 2009 09 23, 09:06)
mes jau daug ką išbandė, nepadėjo..o kur gaut acto esencijos?

Jos yra pirkti visuose prekybos centruose smile.gif mes prikom 70 % acto esencija, bet veiksmingumas, tai thumbup.gif
Atsakyti
dukrytei 7 metai ir ant pado prie pirstuku atsirado karpa,tai nupirkau wartner,bet jokio efekto,tai nuejom pas gydytoja ir pasalinom su lazeriu,aisku saukimo buvo daug,bet dabar liko juoda demele po odele ir jai skauda. g.gif idomu praeis ar reik vel vesti pas gydytoja?kita karta bandysim liaudiskai smile.gif .nes natra karta nuvesti net nepavyktu ax.gif
Atsakyti