Įkraunama...
Įkraunama...

Prekių grąžinimas - 3

laba diena,
grynais.
Atsakyti
laba diena,

pakliuvau i klaikia situacija... Uzsisakiau (nusipirkau) suknele is salono, atsiunciau jiems el pastu savo matmenis ir jie patikino, kad pataisys siek tiek ta suknele (pasiaurins) ir ji man puikiai tiks. Padariau pavedima ir gavau suntini. Isiaurinta kreivai ir tik viena puse (todel uztrauktukas visas persisukes) dvi sagutes isplysusios gulejo maise, kuriame gavau suknele. Ji ryskiai man per didele. Mano dydis yra S, o sukmeles tikrai ne mazesnis uz M. per krutine jie pasiaurino, o per liemeni ne, todel atrodo, ikad as maisa uzsidejau... Parasiau jiems laiska su argumentais, kodel noriu grazinti preke ir prikabinau pavedima. Jie sukneles priimti nenori, nes sako, kad su ja viskas gerai, o jei man ji per plati tai as galiu ja pasisiaurinti...
Patarkite parasau. Ar yra man sansu atsiimti pinigus, ar neverta gadinti nervus? Esu visiskoj neviltyje...
Atsakyti
QUOTE(Deila* @ 2014 04 02, 12:39)
laba diena,

pakliuvau i klaikia situacija... Uzsisakiau (nusipirkau) suknele is salono, atsiunciau jiems el pastu savo matmenis ir jie patikino, kad pataisys siek tiek ta suknele (pasiaurins) ir ji man puikiai tiks. Padariau pavedima ir gavau suntini. Isiaurinta kreivai ir tik viena puse (todel uztrauktukas visas persisukes) dvi sagutes isplysusios gulejo maise, kuriame gavau suknele. Ji ryskiai man per didele. Mano dydis yra S, o sukmeles tikrai ne mazesnis uz M. per krutine jie pasiaurino, o per liemeni ne, todel atrodo, ikad as maisa uzsidejau... Parasiau jiems laiska su argumentais, kodel noriu grazinti preke ir prikabinau pavedima. Jie sukneles priimti nenori, nes sako, kad su ja viskas gerai, o jei man ji per plati tai as galiu ja pasisiaurinti...
Patarkite parasau. Ar yra man sansu atsiimti pinigus, ar neverta gadinti nervus? Esu visiskoj neviltyje...

(Gedimino pr. 38/Vasario 16-osios g. 2, Vilnius, tel. 8 706 64939, tinklalapis www.inspekcija.lt panašu kad čia greičiau atsakys į Jūsų skundą
Atsakyti
QUOTE(Kikker @ 2014 04 02, 12:57)
(Gedimino pr. 38/Vasario 16-osios g. 2, Vilnius, tel. 8 706 64939, tinklalapis www.inspekcija.lt panašu kad čia greičiau atsakys į Jūsų skundą


Dekui 4u.gif
Atsakyti
Sveikos, patrukdysiu su sudėtingu klausimu, jei kas turit kompetencijos labai prašau pakomentuokit
2012m pirkom iš firmos duris, po gero mėnesio kvietėmės meistrus jas reguliuoti nes vienas kampas kaip ir pakrito.. bet pasak jų čia normalu naujai kol įdėtos ir pan.. dar po keliu mėnesiu vėl juos kvietėmės nes durys užsikirto sugadino spyna, rankena tik tada pateko i vidų prašė susimokėti, mes nesutikom, prieš perkant duris buvo pasakyta kad joms garantija 5 metai tik po konflikto pasėmiau pirkimo pardavimo sutarti joje rašo kad garantija plastikiniam profiliui tik 2 metai blink.gif paskutini karta išsikvietėm tik su laišku grasinančiu apie sutarties nutraukimą ir kad kreipsimės i vartotojų teises buvo išsivežę duris pertvėrė po poros dienų jos vėl tokios pat girgždančios ir susikreipę... dabar vėl nieko neprisikviečiam... sakykit ka tokiu atveju daryti? doh.gif verysad.gif mokėta tai virš 2000 lt už jas verysad.gif nes panašu kad jie nusprendė laukti poros mėnesiu kai jau bus praėję po pirkimo du metai ir visai nereaguoja i mus
Atsakyti
Ar galima grazint atgal i parduotuve internetu pirktus kvepalus, nes nekokybiski, "vandenelis" visai. doh.gif Kvepaliukai ispakuoti
Atsakyti
Sveikos 4u.gif
Turiu tokia problema. Su mama 2013.08 nusipirkome ecco batukus. Tokius pacius. Uzsidejom kelis kart ir labai nutryne. Tada jau padejom juos "ziemoti" vel issitraukem ir vel trina. Kazkoks siaubas. Mama ir nosinaites dejo ir pan. Ar cia nebus kartais brokas?
Atsakyti
QUOTE(brunera @ 2014 05 05, 18:12)
Sveikos 4u.gif
Turiu tokia problema. Su mama 2013.08 nusipirkome ecco batukus. Tokius pacius. Uzsidejom kelis kart ir labai nutryne. Tada jau padejom juos "ziemoti" vel issitraukem ir vel trina. Kazkoks siaubas. Mama ir nosinaites dejo ir pan. Ar cia nebus kartais brokas?


Parduotuveje "Elegant line" man prieme batus vien del to, kad uzkulnis grauze (jau buvo praeje nemazai laiko), bandykite kreiptis i parduotuve. Sekmes.
Atsakyti
QUOTE(Baranka @ 2014 05 05, 23:27)
Parduotuveje "Elegant line" man prieme batus vien del to, kad uzkulnis grauze (jau buvo praeje nemazai laiko), bandykite kreiptis i parduotuve. Sekmes.

Dekui uz atsakyma 4u.gif
Atsakyti
O aš noriu pasidalinti savo nesėkme perkant planšetkę Varlės parduotuvėje.
Rinkomės planšetinį kompiuterį, buvom numatę pirkti samsung galaxy - kitoje parduotuvėje, bet varlė parduotuvėje (Šiauliuose) atkalbėjo, pasiūlydami ale tokį patį variantą tik už geresnę kainą (920 lt vietoj 1000 su trupučiu). Mūsų pagrindinis reikalavimas buvo, kad būtų GPS navigacija. Užtikrino, kad GPS navigacija tikrai tikrai yra ir siūlomas Prestigio visiškai atitinka samsunga vienas prie vieno, tik mažiau moki, nes ale mokėtum už Samsung vardą. Užsakėm, parsivežėm namo, pasirodo navigacijos nėra. Pardavėja tiesiog pateikė klaidingą informaciją siekdama įsiūlyti prekę. Antas minusas - sunkiai krovėsi. Nuėjom pasiaiškinti, tik gūžčiojo pečiais, o pasiūlymas buvo tarsi pasityčiojimas - papildomai nusipirkti GPS navigaciją. Keisti atsisakė, nes ant įpakavimo dėžutės buvo truputį vaikiuko papaišyta. Na, ką, tiesiog numojome ranka. Neužilgo visai nebesikrovė. Pragulėjo ant lentynos nenaudojamas. Nuvalėm dėžutę (vėl atrodė kaip nauja) ir galiausiai nunešėm vėl. Šį kartą dėžutė nebeužkliuvo, bet pareiškė, kad mes patys sulaužėm kažką ten viduj ???? Už remontą turim mokėti dar 50 lt. Na nepikta būtų sumokėti tuos 50 lt už taisymą, jei tikrai būtume laužę, kišę ką nors į vidų. Tiesiog žinotume, kad nešam taisyti ir už tai reikia mokėti, bet šiuo atveju defektas buvo nuo pat pradžios. Sako, "tai reikėjo iš karto ir atnešti". Priminėm, kad buvom atnešę, bet nekeitė dėl įpakavimo broko. Na va tokia, mūsų nesėkmė, tikrai labai liūdna ir likome apgauti. Gal kam teko būti panašioje situacijoje? Kažkaip norisi išspęsti ją sad.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo gatilucky: 13 gegužės 2014 - 19:41
Sveikos,pirkau "Monton" parduotuveje ziemini palta 2013 lapkricio menesi,pats paltas nesusidevejo tvarkingas,tik vienoje rankoveje isdilo medziaga iki pamusalo.Suprasciau jei ties alkune,o cia tarp alkunes ir peties.Kaip manote,ar turiu kokiu sansu priduoti ji i parduotuve?Cekio nebeturiu,bet mokejau kortele.
Atsakyti
QUOTE(gatilucky @ 2014 05 13, 19:39)

kiek zinau, tai ipakavimo zmones neturi saugot, tik ceki.
Atsakyti