Įkraunama...
Įkraunama...

Nuotakos suknelė

QUOTE(Rokoko Mūza @ 2014 06 12, 20:32)

... man tai nea schmoll.gif ...
Atsakyti
QUOTE(Rokoko Mūza @ 2014 06 12, 22:32)


man ir ne schmoll.gif
Atsakyti
QUOTE(Rokoko Mūza @ 2014 06 12, 21:32)

Kažkoks kičas. Kvepia rusiška beskonybe biggrin.gif
Atsakyti
Man labai grazios:

user posted image

user posted image

user posted image

user posted image

user posted image

user posted image

user posted image
Atsakyti
4 Paskutines sukneles fantastiskos, as sau taip ir neradau su sagutemis nugaroj, nors taip norejau ax.gif
Atsakyti
QUOTE(desrele-lt @ 2014 06 18, 20:02)
4 Paskutines sukneles fantastiskos, as sau taip ir neradau su sagutemis nugaroj, nors taip norejau  ax.gif



Sveikos visos smile.gif

Čia yra su sagutėm nugaroje ir kitokių... ir kaina po 500Lt. 4u.gif

https://www.facebook...3...e=1
Atsakyti
http://www.shopbop.c...p;colorId=13198
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo cameja: 26 birželio 2014 - 02:14
QUOTE(Rokoko Mūza @ 2014 06 12, 21:32)

Manau, kad cia vienas tu atveju, kai ispudingai atrodo tik footosesijoje smile.gif
Atsakyti
Kone visa Lietuva apvaziavau, kol radau suknele, kuri buvo tikrai TA! Rekomenduoju Birtutes salona Kaune, labai daug graziu sukneliu. Vaziavau pas ja 3 kartus, kiekveina karta atvaziavus, ji turejo vis nauju sukneliu parsivezusi is parodu, tai ilgai sukau galva kuria cia issirinkus smile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Nimfos vestuvės: 28 liepos 2014 - 11:47
QUOTE(Nimfos vestuvės @ 2014 07 28, 10:46)
Kone visa Lietuva apvaziavau, kol radau suknele, kuri buvo tikrai TA! Rekomenduoju Birtutes salona Kaune, labai daug graziu sukneliu. Vaziavau pas ja 3 kartus, kiekveina karta atvaziavus, ji turejo vis nauju sukneliu parsivezusi is parodu, tai ilgai sukau galva kuria cia issirinkus smile.gif


O kokios kainos sitam salone sukneliu? Paziurejau ju puslapi, tai tikrai labai didelis pasirinkimas ir labaiii graziu maciau.
Atsakyti
user posted image
antrai dienai wub.gif
Atsakyti
QUOTE(Aisy @ 2014 07 31, 13:58)
O kokios kainos sitam salone sukneliu? Paziurejau ju puslapi, tai tikrai labai didelis pasirinkimas ir labaiii graziu maciau.


Kainos labai ivairios, zinokit... priklauso nuo to, ar ji pries tai buvo deveta smile.gif kadangi mano buvo ka tik parvezta is parodos Ispanijoje, man nuoma atsiejo brangiai - 3000lt.
Atsakyti