Įkraunama...
Įkraunama...

Nuotakos suknelė

QUOTE(Miškauogė @ 2013 09 04, 11:47)
O kur Jūs pirkote a rnuomojote suknelę jeigu nepaslaptis? smile.gif



Ziauriai grazi suknele, bet man tas bantas nelabai, supaprastina. Bet pati tai nuostabi wub.gif
Atsakyti
Norejau pasiteirauti Jusu nuomones. Turiu suknele vestuvems ir galvojau, kad noreciau dar vienos paprastesnes ir patogesnes persirengti vakarines dalies metu. Kai jau baigsis visi oficialumai ir pan., kad butu patogu smile.gif Kokia Jusu nuomone apie tai?
Atsakyti
QUOTE(desrele-lt @ 2014 03 31, 10:44)
Norejau pasiteirauti Jusu nuomones. Turiu suknele vestuvems ir galvojau, kad noreciau dar vienos paprastesnes ir patogesnes persirengti vakarines dalies metu. Kai jau baigsis visi oficialumai ir pan., kad butu patogu smile.gif Kokia Jusu nuomone apie tai?

As tai isigijau trumpa suknute iki kelenuku, ir desiuosi ja po 12, o gal ir anksciau smile.gif Nes noriu pati jaustis patogiai, todel palaikau tokia jusu minti smile.gif
Atsakyti
Labukas, as issirinkau suknele, kuri yra sio menesio Vestuves zurnalo virselyje. Matavausi ja dar pries iseinant zurnalui, tiek kad as ja siusiuosi ir darysiu siek tiek pakeitimu. Bei turesiu viena suknele pasikeitimui sokiams ir kita antrai dienai wub.gif
Atsakyti
QUOTE(spaicyy @ 2014 04 04, 17:08)
Labukas, as issirinkau suknele, kuri yra sio menesio Vestuves zurnalo virselyje. Matavausi ja dar pries iseinant zurnalui, tiek kad as ja siusiuosi ir darysiu siek tiek pakeitimu. Bei turesiu viena suknele pasikeitimui sokiams ir kita antrai dienai  wub.gif


Labai grazi suknele, turiu ta zurnala wub.gif Kokius pakeitimus zadate daryti?
Atsakyti
QUOTE(desrele-lt @ 2014 04 06, 10:38)
Labai grazi suknele, turiu ta zurnala  wub.gif Kokius pakeitimus zadate daryti?


Planuoju padaryti suknele 2in1, kad veliau ta pusta tulio sijona galeciau nusiimti ir po apacia turesiu trumpa suknele, todel virsuje noreciau gal prabangesnio fabriko, tikriausiai kazka su gipiuru smile.gif
Atsakyti

Aš labai užsimaniau šitosios suknelės. čia
Gal galit man atsakyti, ištekėjusios jau, ar tas šleifas netrukdo? Nes šiaip jis man būtų visai nereikalingas. Bet kad beveik visose suknelėse yra.
Tai mąstau, ar siųtis suknelę vien todėl, kad nebūtų šleifo? g.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Ilgerrait: 06 balandžio 2014 - 21:52
QUOTE(Ilgerrait @ 2014 04 06, 22:51)
Aš labai užsimaniau šitosios suknelės. čia
Gal galit man atsakyti, ištekėjusios jau, ar tas šleifas netrukdo? Nes šiaip jis man būtų visai nereikalingas. Bet kad beveik visose suknelėse yra.
Tai mąstau, ar siųtis suknelę vien todėl, kad nebūtų šleifo?  g.gif


Mane tiesiog sužavėjo! Kuklumas ir elegancija viename smile.gif Kaip tik ieškau sau suknelės... Gal teks nugvelbt iš Tavęs idėją ax.gif 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Ilgerrait @ 2014 04 06, 22:51)
Aš labai užsimaniau šitosios suknelės. čia
Gal galit man atsakyti, ištekėjusios jau, ar tas šleifas netrukdo? Nes šiaip jis man būtų visai nereikalingas. Bet kad beveik visose suknelėse yra.
Tai mąstau, ar siųtis suknelę vien todėl, kad nebūtų šleifo?  g.gif

Fantastiska suknele wub.gif
Su sleifu gal prabangiau atrodo, bet patogiau, zinoma, bus be jo wink.gif
Atsakyti
As irgi galvojau kazka panasau daryti, man sunkiausia apsispresti del virsutines dalies smile.gif su apacia kazkaip lengviau smile.gif




QUOTE(spaicyy @ 2014 04 06, 21:16)
Planuoju padaryti suknele 2in1, kad veliau ta pusta tulio sijona galeciau nusiimti ir po apacia turesiu trumpa suknele, todel virsuje noreciau gal prabangesnio fabriko, tikriausiai kazka su gipiuru  smile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Lina1989: 03 birželio 2014 - 12:54
QUOTE(spaicyy @ 2014 04 06, 20:16)
Planuoju padaryti suknele 2in1, kad veliau ta pusta tulio sijona galeciau nusiimti ir po apacia turesiu trumpa suknele, todel virsuje noreciau gal prabangesnio fabriko, tikriausiai kazka su gipiuru  smile.gif

Kazka tokio?! man grazu!http://lerinashop.lt/index.php?route=product%2Fcategory&path=72_76
Atsakyti
http://www.bellethem...lection-my.html

Nerealu wub.gif
Atsakyti