Įkraunama...
Įkraunama...

Turkija

QUOTE(Renaya @ 2013 07 15, 10:55)
4u.gif  Pritariu
Buvau Kemere, Marmary ir Alanijos - Antalijos regionuose.
Man labai patiko Marmaris, apie Kemerą visai nieko gero nepasakysiu, nepatiko labiausiai ir su mielu noru grįžčiau į Alaniją.
Merginos, kiekvienas turi savo nuomonę.
Labai dėkui, kad dalinatės info ir ji tikrai naudinga, bet nereikia piršti savo nuomonės.
Man labiau patiko, kai prieš keletą metų Jūs buvote forumietės, o ne kaip dabar "mokytojos".
Atsiprašau, jei įžeidžiau. Viešoj erdvėj šia tema nediskutuosiu, kad neteršti "eterio".

o kokį viešbutį patartumėt Alanijoj ar Antalijoj?
Atsakyti
QUOTE(mars @ 2013 07 15, 11:58)
o kokį viešbutį patartumėt Alanijoj ar Antalijoj?




Jei su vaikais Delphin Botanik wub.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo šeima iš 5: 15 liepos 2013 - 10:07
[quote=mars,2013 07 15, 09:58]
o kokį viešbutį patartumėt Alanijoj ar Antalijoj?

rekomenduoti g.gif ...
pasakysiu kur pati buvau -Meryanas. Man patiko. Maistas nuostabus, žalumos yra, personalas paslaugus, labai viskas kompaktiška. Iki Alanijos - neproblema nuvažiuoti, šalia nedidelis miestelis Avsalaras, kuriame sužavėjo ūkininkų turgus. Netoli iki Sidė, kur verta apsilankyti.
Atsakyti
QUOTE(šeima iš 5 @ 2013 07 15, 11:06)
Jei su vaikais Delphin Botanik    wub.gif

Mes pries pora dienu grizome is Delphin Delux, pernai buvome Botanike. Tiek vienas, tiek kitas thumbup.gif . Abu puikiai tvarkomi. biggrin.gif Tiek viename, tiek kitame personalas aplinkui laksto.
Bet vis tiek rusai ir Deluxe rusai biggrin.gif Tik atsisesk salia valgyti ar papludymyje atsigulk prie ju, tai butinai sauks ant vaiku arba tarpusavyje.. doh.gif Lietuvos rusai ne ka prastesni, svarbu kur tik uzlisti ar saukti per visa lektuva doh.gif Ir kodel jiems taip truksta zmogiskumo ir kulturos.. doh.gif biggrin.gif

Papildyta:
QUOTE(Renaya @ 2013 07 15, 10:55)
4u.gif  Pritariu
Merginos, kiekvienas turi savo nuomonę.
Labai dėkui, kad dalinatės info ir ji tikrai naudinga, bet nereikia piršti savo nuomonės.

Sutinku, nes toks ispudis jau kelinti metai is eiles susidare, kad Jusu abieju yra tik viena negincijama tiesa, kuri persama kiekviename poste. Ir neduok d.. pasakysi kazka kitaip.. blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(mars @ 2013 07 15, 10:01)
o kurioj čia agentūroj 10 proc, mačiau tik kad 3 proc. duoda



Jei kelione, kuria uzsakinejat yra "NOVATURO" arba "TEZTOUR" organizuojama, tuomet jus kaip jaunavedziai gaunat 10 proc. nuolaida, tik zinoma pries perkant kelione agenturoje reik pasakyti apie toki savo 'statusa' smile.gif, gali is jusu paprasyti pateikti irodanti dokymenta. t.y. tik ka ivykusiu vedybu-santuokos liudijima, arba pazyma ir metrikacijos skryriaus, kad greit tuoksites. Nezinau kaip "TEZTOUR" bet "NOVATURAS" iki sios dienos taiko sia nuolaida jaunavedziams. Uzejus i bet kokia kelioniu agentura si nuolaida turetu buti pritaikyta. Daznai pasitaiko kad apie ja darbuotojai neuzsimena. biggrin.gif Paskaitykit siu kelioniu organizatoriu int. puslapius ir turetumet rasti sia informacija apie nuolaidas. mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Renaya @ 2013 07 15, 09:55)
Merginos, kiekvienas turi savo nuomonę.
Labai dėkui, kad dalinatės info ir ji tikrai naudinga, bet nereikia piršti savo nuomonės.

O kame tas pirsimas? g.gif As nieko nesiuliau ir jei kalbetu tik apie tai, kur kam labiausiai patiko, tada taip, kiekvienas juk turi teise ta pasakyti ir kiekvienam tai labai subjektyvu ir net nediskutuotina ta tema.
Taciau siuo atveju juk kalba ejo ne apie tai smile.gif tai, jog pramogos tos pacios, o lankytinu vietu labai daug ir visur kitur, nes Turkija aplamai, kaip muziejus po atviru dangumi ir nei Alanija, nei Kemeras nera isskirtiniai siuo klausimu, tai cia ne mano nuomone, o tiesiog sausa info. Del nuomones gal ir galima pasigincyti, o va del paprastos informacijos ir skonio, deja, bet nelabai, nebent info klaidinga. Taip, kad mergikes, jei jau norisi labai kazkam pasipykti, tai pykite tada, kai informacija neteisinga pateikiu, juk imanoma, kad zinios pasene ar neteisingos, bet tada prasom faktais remtis.
Atsakyti
QUOTE(Cobre @ 2013 07 15, 12:25)
O kame tas pirsimas?  g.gif  As nieko nesiuliau ir jei kalbetu tik apie tai, kur kam labiausiai patiko, tada taip, kiekvienas juk turi teise ta pasakyti ir kiekvienam tai labai subjektyvu ir net nediskutuotina ta tema.
Taciau siuo atveju juk kalba ejo ne apie tai  smile.gif tai, jog pramogos tos pacios, o lankytinu vietu labai daug ir visur kitur, nes Turkija aplamai, kaip muziejus po atviru dangumi ir nei Alanija, nei Kemeras nera isskirtiniai siuo klausimu,  tai  cia ne mano nuomone, o tiesiog sausa info. Del nuomones gal ir galima pasigincyti, o va del paprastos informacijos ir skonio, deja, bet nelabai, nebent info klaidinga. Taip, kad mergikes, jei jau norisi labai kazkam pasipykti, tai pykite tada, kai informacija neteisinga pateikiu, juk imanoma, kad zinios pasene ar neteisingos, bet tada prasom faktais remtis.

Istikruju net juokinga, dabar bus 10 puslapiu diskutuojama kaip jums nepatiko mano atsakymas ir kad i Alanija vaziuoja "mazas pajamas turintys zmones". zinokit jau geriau toks atsakymas negu is vis negauti jokio. ir jeigu jus jau esate apsisprendusi kur vaziuoti tai ir vaziuokite ten kur norite ir neklauskite aplinkiniu nuomones, kuri jums neitinka. Esame juk zmones, turintys ivairius skonius, tai vienam gali patikti vienas miestas, o kitam visai kitas, o treciam isvis jokio skirtumo bus kur vaziuoti. Tiesiog as matau ka ten galima pamatyti ir nurodziau ka, jeigu jums tai neidomu, tiesiog apeinat mano posta ir tiek, o ne komentuojat kad cia yra sausa informacija ir nieko is manes neisgirdot. Manau kitam mano informacija gali buti visai naudinga. tongue.gif ax.gif Ir beja as esu buvus bodrume bei i alanija jau vaziuosiu 2 karta, ir vis dar turiu ka pamatyti. jau puse metu stebiu sia tema, kartais pagalvoju kad si tema priklauso tik keliems zmonems, gal del to ir sumazejo cia besidalinanciu patirtimi, informacija ir naujoku, nes zino kad pasakys kad per prastas viesbutis, ne 5***, ar kad nevykes miestas g.gif lotuliukas.gif Geros dienos smile.gif
Atsakyti
QUOTE(JM @ 2013 07 14, 23:09)
O tai "Nida" tai kur čia..nes nei per kur nemačiau tokio skirtumo tarp Alanijos ir Kemero g.gif

nebesvarbu.

Neskanu čia kažkaip pasidarė ax.gif Anksčiau to nebuvo. Nediskutuosiu.
O Turkija nuostabi, kaip ir fotoreprtažai, kurie patalpinti seniau smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Renaya @ 2013 07 15, 09:55)
4u.gif  Pritariu
Buvau Kemere, Marmary ir Alanijos - Antalijos regionuose.
Man labai patiko Marmaris, apie Kemerą visai nieko gero nepasakysiu, nepatiko labiausiai ir su mielu noru grįžčiau į Alaniją.
Merginos, kiekvienas turi savo nuomonę.
Labai dėkui, kad dalinatės info ir ji tikrai naudinga, bet nereikia piršti savo nuomonės.
Man labiau patiko, kai prieš keletą metų Jūs buvote forumietės, o ne kaip dabar "mokytojos".
Atsiprašau, jei įžeidžiau. Viešoj erdvėj šia tema nediskutuosiu, kad neteršti "eterio
".

drinks_cheers.gif tikrai šaunu, kad dalinatės informacija.Aš ,deja, neesu buvusi Turkijoje, čia bus pirma kelionė.tad tik galiu pasiskaitinėti ir rinktis info.
QUOTE(doruta @ 2013 07 15, 10:18)
Sutinku, nes toks ispudis jau kelinti metai is eiles susidare, kad Jusu abieju yra tik viena negincijama tiesa, kuri persama kiekviename poste. Ir neduok d.. pasakysi kazka kitaip..  blush2.gif

drinks_cheers.gif

QUOTE(Cobre @ 2013 07 15, 11:25)
O kame tas pirsimas?  g.gif  As nieko nesiuliau ir jei kalbetu tik apie tai, kur kam labiausiai patiko, tada taip, kiekvienas juk turi teise ta pasakyti ir kiekvienam tai labai subjektyvu ir net nediskutuotina ta tema.
Taciau siuo atveju juk kalba ejo ne apie tai  smile.gif tai, jog pramogos tos pacios, o lankytinu vietu labai daug ir visur kitur, nes Turkija aplamai, kaip muziejus po atviru dangumi ir nei Alanija, nei Kemeras nera isskirtiniai siuo klausimu,  tai  cia ne mano nuomone, o tiesiog sausa info. Del nuomones gal ir galima pasigincyti, o va del paprastos informacijos ir skonio, deja, bet nelabai, nebent info klaidinga. Taip, kad mergikes, jei jau norisi labai kazkam pasipykti, tai pykite tada, kai informacija neteisinga pateikiu, juk imanoma, kad zinios pasene ar neteisingos, bet tada prasom faktais remtis.

Cobre, tikrai niekas ant Jūsų nepyksta mirksiukas.gif Tikrai Jūsų informacija labai naudinga.Tiesiog kartais tonas, kaip ji yra perduodama, nuskamba nemaloniai.Ir nors tai būna skirta ne man( aš iš vis pirmą kart į tokią diskusiją lendu), skaitant pasidaro nemalonu.O juk čia tikrai ne ta tema,kurioje reik pyktis ar įžeidinėti.Va JM, tai labiau vertėtų pasimokyti bendravimo kultūros unsure.gif Ir baikim šitą temą 4u.gif Tikrai nenoriu daugiau apie tai diskutuoti schmoll.gif Laukiam įspūdžių iš Turkijos bigsmile.gif ir kuo geresnių emocijų visiems wub.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Indula: 15 liepos 2013 - 12:37
QUOTE(pirmune @ 2013 07 15, 11:11)
nebesvarbu.

Neskanu čia kažkaip pasidarė ax.gif Anksčiau to nebuvo. Nediskutuosiu.
O Turkija nuostabi, kaip ir fotoreprtažai, kurie patalpinti seniau smile.gif

Aišku, kad anksčiau to nebuvo, nes tada temos buvo "gyvos", daug bendraujančių buvo, smagiai informacija visos dalindavosi apie ekskursijas, auto nuomas, ką aplankyti, kur nueiti, kur pasilinksminti ir visiems čia vietos buvo, visi tilpdavo šioje temoje.
O dabar jei atsakai į postą, kur kalbama būtent apie konkretumą ir objektus, tai tuoj kaip kabinėjimasis prikišamas.
Na jei Alanijoje daugiau lankytinų vietų, nei Kemere,taigi pasidalinkite informacija.Juk visiems bus įdomu paskaityti, o ne vien nuomonę išgirsti, nes viena tai išsakyti nuomonę,o kita tai konkrečiai pateikti faktus.Nes juk keliaudami mes renkames objektus, ką pamatyti, kur nuvykti, o ne kažkokius abstrakčius dalykus.
Man irgi įdomu skaityti apie lankytinas vietas, ypač apie tokias, kur mažiau populiarios.
Kiek galiu tiek pati dalinuosi informaciją visada.
Papildyta:
QUOTE(Indula @ 2013 07 15, 11:32)
Va JM, tai labiau vertėtų pasimokyti bendravimo kultūros unsure.gif Ir baikim šitą temą  4u.gif:

Kadangi jau pradėjote, tai prašau pabaikite, kurioje vietoje kažką įžeidžiau blink.gif ar mano postas buvo netinkamas blink.gif
Atsakyti
Čia jau karščiau nei Turkijoje lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(JM @ 2013 07 15, 13:39)
Kadangi jau pradėjote, tai prašau pabaikite, kurioje vietoje kažką įžeidžiau blink.gif ar mano postas buvo netinkamas blink.gif

Apie elementaru 14-eti. Moteriske gyva suvalgete.. Nes su Jusu nuomone nesutapo..
Atsakyti