Įkraunama...
Įkraunama...

Turkija

gal kas iš stambulo į lietuvą skrenda? turiu turkijoj kuprinę (gal koki 7 kg ar mažiau), kurią labai džiaugčiausi atgavus, tai jei kas galėtų padėt būtų smagu. atvežtų stambulo centrinėj teritorijoj, sumokėčiau 150 lt
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo as_vaiva: 11 liepos 2013 - 20:30
Laba vakara Turkijos myletojos smile.gif


Prasau patarimo - siuo metu vykstant i Turkija kokia valiuta geriau veztis: EUR ar USD? ax.gif Po dvylikos metu vel vyksiu i sia sali (konkreciau Stambula turiu omenyje) tad iskilo toks klausimelis. biggrin.gif Gal ir nera didelio skirtumo?
Kadangi Turkija noretu istoti i EU, tai gal EUR ten populiaresnis. g.gif Parasykit prasau savo nuomone. mirksiukas.gif
Sorry jei kartojuosi. ax.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Aukštaitė: 12 liepos 2013 - 00:00
QUOTE(veiva @ 2013 07 11, 17:43)
Gražiai atrodo Amara Wing  wub.gif Jeigu ne paslaptis kiek mokejote uz ji ?  ax.gif
Ar pritaikytas poilsiui su vaikais ?

Mūsiškiai 5 ir 7 metų poilsiautojai manė, kad pritaikytas lotuliukas.gif
Atsakyti
SVEIKI, GAL KAS BUVOT TURKIJOJ SPALIO MĖNESĮ, AR DAR ŠILTĄ TEN?
Atsakyti
Gal jau yra atsiliepimu is buvusiu The Inn Resort?
Atsakyti
Laba diena. Grižome ir mes šiandien iš Turkijos.Tiesa , turėjome grižti vakar 20 val, bet skrydis buvo atidėtas. Pavėžiojo mus 3 val .po Antalija, paskui nuvežė namokamai pavalgyti. Ten prabuvom apie 2,5 val. O 20:30 nuvežė į antalijos viešbuti, iš kur apie 2 val.nakties paemė. Pavargom baisiai doh.gif bet manau, kad kompensacijos reikalauti neimanoma, kadangi ne sedėjome oro uoste? g.gif
Atsakyti
QUOTE(oaze 2 @ 2013 07 12, 11:05)
Laba diena. Grižome ir mes šiandien iš Turkijos.Tiesa , turėjome grižti vakar 20 val, bet skrydis buvo atidėtas. Pavėžiojo mus 3 val .po Antalija, paskui nuvežė namokamai pavalgyti. Ten prabuvom apie  2,5 val. O 20:30 nuvežė į antalijos viešbuti, iš kur apie 2 val.nakties paemė. Pavargom baisiai doh.gif bet manau, kad kompensacijos reikalauti neimanoma, kadangi ne sedėjome oro uoste? g.gif

ok, imkit 4u.gif Gaila, kad iš anksto neperspėjo...
Mums irgi atidėjo, bet kol kas išvykimo, tai gerai, kad sužinojau dar namie būdama.. Esu labai dėkinga kelionių agentei, kuri pasirūpino ir paskambino pranešti, nes aš jau kompą buvau supakavusi ir nebūčiau tikrinusi doh.gif
Atsakyti
QUOTE(mars @ 2013 07 12, 09:08)
SVEIKI, GAL KAS BUVOT TURKIJOJ SPALIO MĖNESĮ, AR DAR ŠILTĄ TEN?

šilta šilta
Atsakyti
QUOTE(jolituxs @ 2013 07 12, 13:08)
šilta šilta

gal patarsit kur važiuot, važiuosim į povestuvinę kelione, mums 30 metų tai kaip ir jaunimas dar smile.gif))) vyras pirmą kartą važiuos, aš buvau tik egipte, norim į normalesnį viešbutį, bet kad ir būtų kur išeit į miestą ar kur pasivaikščioti, bet biudžetas iki g.gif 2000 lt žmogui g.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo mars: 12 liepos 2013 - 12:12
QUOTE(oaze 2 @ 2013 07 12, 11:05)
Laba diena. Grižome ir mes šiandien iš Turkijos.Tiesa , turėjome grižti vakar 20 val, bet skrydis buvo atidėtas. Pavėžiojo mus 3 val .po Antalija, paskui nuvežė namokamai pavalgyti. Ten prabuvom apie  2,5 val. O 20:30 nuvežė į antalijos viešbuti, iš kur apie 2 val.nakties paemė. Pavargom baisiai doh.gif bet manau, kad kompensacijos reikalauti neimanoma, kadangi ne sedėjome oro uoste? g.gif

O dabar trumpai apie viešbutį smile.gif Praleidom 12 dienų Kahya Resort Aqua & SPA viešbutije. Atostogos buvo tikrai geros, kadangi keliavo net 4 suaugė+2 vaikai. O su tokia kompanija neprapulsi lotuliukas.gif Pats viešbutis naujas. Geri kambariai (tvarko kasdien), patogios lovos. Mes gavome 2 kambarius su vaizdu į jūrą thumbup.gif Maistas nerealus ( yra pagrindinis restoranas, kavinė prie baseino ir baras prie jūros, kur kepa skanią grill žuvytę) nerealus desertai, daug vaisių thumbup.gif , Aptarnavimas neblogas, visi tokie draugiški. Animacija silpna ( nors vaikams mini disco patiko wub.gif ) o šiaip daug animatorių , bet didelių pastangų nėra. Kaip vaikai jie ten. Nuo kalnelių kartu važinėja , kartu žaidžia ir pan. lotuliukas.gif Yra neblogas akvaparkas+padarytas upelis su 2 džakuziais thumbup.gif Iš minusų: - Liftai kyla lėtai, prasta izoliacija, dar mažai žalumos ( bet užtat gražus didelis povas vaikšto po teritorija cool.gif Reikia keltis 7 val. užimti gultus, nes vokiečiai keliasi dar anksčiau doh.gif Prie jūros gultų užimti nereikia, nes kažkodėl mažai žmonių ten.
Atsakyti
QUOTE(mars @ 2013 07 12, 13:11)
gal patarsit kur važiuot, važiuosim į povestuvinę kelione, mums 30 metų tai kaip ir jaunimas dar smile.gif))) vyras pirmą kartą važiuos, aš buvau tik egipte,  norim į normalesnį viešbutį, bet kad ir būtų kur išeit į miestą ar kur pasivaikščioti, bet biudžetas iki  g.gif 2000 lt žmogui g.gif


Tenerife. Turkija daugiau orientuota i seimas su mazais vaikais arba tokius zmones, kuriems didziausia atostogu pramoga-valgyti ir degintis po 8 val i diena. Bent jau Antalijos regione mano nuomone nieko pazintine prasme ypatingo nera. Mes tokie zmones kurie vaziuoja i sali, o ne i viesbuti ir mums Antalijoj buvo nuobodu-grisim nebent kai turesim mazu vaiku...
Atsakyti
QUOTE(byebyelondon @ 2013 07 12, 14:00)
Tenerife. Turkija daugiau orientuota i seimas su mazais vaikais arba tokius zmones, kuriems didziausia atostogu pramoga-valgyti ir degintis po 8 val i diena. Bent jau Antalijos regione mano nuomone nieko pazintine prasme ypatingo nera. Mes tokie zmones kurie vaziuoja i sali, o ne i viesbuti ir mums Antalijoj buvo nuobodu-grisim nebent kai turesim mazu vaiku...

AČIŪ UŽ NUOMONĘ, bet į Tenerifę už tokią kaina nenuvažiuosim, Egipte jau buvau 2 kartus, todėl kažkaip tai norisi į Turkiją bigsmile.gif wub.gif
Atsakyti